شاهین پرده جدید لباس

شاهین خود را منتشر جدید-لباس نگاه امروز.

گفته می شود تصاویر به بیرون درز به نظر می رسد آنلاین شنبه اما این تیم نه تایید یا رد آنها.

این تیم مجموعه ای بود به آنها نشان دهد مارس 14.

شاهین اعلام کرد Jan. 14 که آنها را به نسل جدید نایک لباس در ماه آوریل است.

“مایکل کانینگهام: چرا طرفداران نفرت نگاه جدید است ؟

شاهین صاحب آرتور سفید در نامه ای به دارندگان بلیط پرداختن به ناآرامی با این تیم که دیدم بسیاری از آنها دور ماندن از خانه بازی فصل گذشته.

آن بوده است که 17 سال از شاهین ساخته شده یک تغییر دهید. شاهین کار کرده اند با نایک در طراحی جدید برای دو فصل گذشته و دریافت کرده اند بازیکن و فن بازخورد این تیم گفت: در انتشار اخبار.

“شاهین یک سنت افتخار آوردن مردم و جوامع با هم از تمام طبقات جامعه از زندگی مشترک ما شور و شوق برای برنده شدن فوتبال کمک می کند تا سوخت این تیم” Blank گفت. “همانطور که من زمانی که من خریداری شاهین در سال 2002 من قول می دهم همان باقی می ماند: برای آوردن یک تیم قهرمانی به هر دو شهرستان ما و جامعه ما — روشن و خاموش میشه.”

“مطلب: نظرات متفاوت است به نظر می رسد جدید

سفید منتشر شد در نامه دیگری با لباس جدید.

جدید-نگاه خواهد شد از ویژگی های سیاه و سفید لباس و شلوار سیاه و سفید با دور نگاه می رویم سفید در سفید. شاهین در حال حاضر هشت رنگ های مختلف از جمله زمان رجعت نسخه پرداخت بیعت را به سال 1966 تیم و جدید “برخاستن” جایگزین شد. این مجموعه شامل چهار کشباف (سیاه خانه سفید دور گرادیان متناوب و ’66 نكن) چهار شلوار (سیاه و سفید و قرمز و نكن) و یک کلاه (ساتن سیاه و سفید).

جدید-نگاه یک ضربه با بازیکنان است.

“وجود دارد فقط یک احساس به آن” کارفرمایی مت رایان گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این تیم است. “من نمی توانم آن را توضیح دهید زمانی که شما نگاه خود را قفل و آن رنگ و سر تا پا در حال رفتن به بیش از حد خوب. من نمی دانم آنچه در آن است, اما من می دانم که یک احساس وجود دارد که همراه با آن برای بچه ها هم وقتی ما می بینیم که در ما کمدهای.”

دفاعی مقابله با Grady جارت تایید شده از لباس جدید.

“من فکر می کنم این لباس جدید را به ما بدهد به شهر جدید انرژی و من فکر می کنم مردم در حال رفتن به واقعا هیجان زده در مورد آن” جارت گفت: در انتشار. “ما می دانیم این است که یک زمان دشوار برای همه در حال حاضر, اما ما امیدواریم که این می تواند برخی از هیجان و نور به شهر ما و طرفداران ما. در سراسر جهان همه می دانند چه ATL مخفف بنابراین ما در حال افتخار به نمایندگی که امروز و هر روز.”

این “پ” رفت و در اتاق قفل است ،

“فقط اجازه آنها را می دانیم دقیقا آنچه ما در حال بازی برای شهرستان ما در حال بازی برای,” linebacker Deion جونز گفت. “وجود دارد بسیاری از مردم در این شهر که سوار برای شاهین و ما می خواهیم به آنها اجازه می دانم که ما در حال سوار برای آنها نیز می باشد. من دوست دارم که.”

شاهین مربی دن Quinn نیز تایید شده است.

“من نمی تواند بیشتر هیجان زده برای دیدن این نگاه با هم می آیند” کوین گفت: در انتشار. “نه تنها بازیکنان بود اما من فکر می کنم ما طرفداران را خوشحال خواهد شد. من می دانم که سر مربی است! در طول این زمان دشوار برای بسیاری از ما امیدواریم که این نگاه جدید به طرفداران ما چیزی برای نگاه به جلو به.”

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im