شاهین می خواهید بازار را به مجموعه ارزش برای هوپر کمپبل و شوایتزر

هوپر دو زمان Pro کاسه متناوب دارای ارزش بازار در حدود 10 میلیون دلار در هر سال و در حالی که شاهین هستند $4.9 میلیون زیر درپوش حقوق با توجه به حقوق و دستمزد-درپوش سایت Spotrac.

کمپبل شاهین’ پیشرو tackler بیش از دو فصل گذشته چند کاره است که جزء به دفاع. در حالی که شوایتزر شده است یک سرویس پشتیبان گیری در گارد.

شاهین که می تواند برخی از حقوق و دستمزد-کلاه امداد از یک CBA جدید امید به دوباره ثبت نام بازیکنان خود را. با این معامله در حال حاضر مجموعه منقضی شاهین نمی تواند با استفاده از post-ژوئن 1 حقوق و دستمزد-کلاه نامگذاریهای به فضای باز این offseason.

“آن سه نفر ما صحبت کردیم و به آنها” شاهین مدیر کل توماس Dimitroff روز سه شنبه گفت. “ما تا به حال خوب بحث. ما بعد از همه گفته و انجام داده, ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را به بازار و اجازه دهید آنها را به پیدا کردن جایی که آنها در بازار است.”

شاهین نمی توانیم هر سه از بازیکنان. به طور کلی شاهین باید 21 بازیکنان واجد شرایط برای تبدیل شدن به محدودیت نمایندگی رایگان.

وجود برخی از اختلاف در ارزش بازار از بازیکنان. Spotrac پروژه که هوپر را نشانه پنج سال $49.9 میلیون معامله.

“این واقعا یک قطعه مهم برای هر دو طرف” Dimitroff گفت: ارزش بازار است. “البته ما می خواهیم آنها را ادامه خواهد داد و برای مذاکره با این بازیکن است. اما این ضروری است که ما ببینید چه بازار دارد برای آنها.

“به طوری که ارزیابی چگونگی رویکرد ما به آن است.”

هوپر که عامل را بلافاصله بازگشت یک تماس تلفنی را چندین خواستگاران. میهن پرستان هکرها و کابوی ها هستند در بازار برای به پایان می رسد.

کمپبل که یک چهارم-دور در انتخاب 2016 دارای عملکرد بهتری نسبت به پیش نویس خود را ، او تا به حال یک پایه حقوق و دستمزد $2.025 میلیون فصل گذشته. او ساخته شده 4.2 میلیون دلار بیش rookie قرارداد.

شوایتزر یک ششم دور انتخاب 2016, بازی های برگزار شده است در 46 بازی و 36 شروع می شود برای شاهین.

“همانطور که می دانید ما یک حقوق و دستمزد-کلاه وضعیت که ما در حال نظارت از نزدیک و این برای ما مهم است که بدانید دقیقا همان جایی که ما احساس بازار است قبل از اینکه ما را هر گونه بسیار محکم ارائه می دهد و بحث تا آنجا ساخت یک موافقت نامه در پرداخت غرامت” Dimitroff گفت.

شاهین بحث خود را با استفاده از حق رای دادن برچسب.

“ما در مورد حق رای دادن برچسب البته” Dimitroff گفت. “این بخشی از یک بحث. ما ساخته نشده و هر گونه تصمیم گیری در که در همه. اما هنوز هم در نظر گرفتن.”

هوپر گرفتار 75 عبور برای 787 متری و شش touchdowns فصل گذشته در حالی که کمپبل به حال حرفه ای-بالا 75 انفرادی پردازد و دو interceptions. شوایتزر تا به حال هفت شروع می شود در 15 بازی فصل گذشته و 36 شروع می شود و در سه فصل گذشته.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر در شرایط CBA و چگونه تاثیر می گذارد که یک شماره برای چیزهایی که برای برنامه ریزی کردن جاده” شاهین مربی دن کوین گفت.

کوین و شاهین در حال حاضر به صورت این واقعیت است که آنها ممکن است از دست دادن بازیکنان است.

“چگونه می توانم شما (جایگزین) آنها گاهی اوقات آن را از درون تیم خود را شما ایجاد کرده ایم کسی شما پیش نویس کسی و ما آماده برای انجام این کار” کوین گفت. “گاهی اوقات شما باید یک فرصت دوباره ثبت نام آنها را به اقامت فعلی خود را در نقش.

“خبر خوب این است که آنها هنوز هم در گفتگو با این تیم اما بسیاری خواهد بود تصمیم گرفت بیش از چند هفته آینده.”

شاهین اعلام کرد قبل از آن که آنها نمی خواهد دوباره ثبت پایان دفاعی ویک Beasley. بیسلی است ارزش بازار $7.3 میلیون. Spotrac پروژه های او را به دریافت سه سال $22 میلیون به عنوان یک عامل آزاد است.

شاهین به احتمال زیاد جایگزین خواهد شد بیسلی در پیش نویس این دلیل که برچسب قیمت برای veteran رایگان-عامل دفاعی به پایان می رسد بیش از حد بالا است.

“این یک راز با ویک در آینده نه, ما در حال رفتن به ادامه تمرکز در که منطقه” Dimitroff گفت. “فرصت وجود دارد برای انجام این کار آن است که آیا به طور بالقوه در رایگان آژانس و یا در پیش نویس است. من دوست دارم که در آن ما در حال حاضر با ما شده و ما تنظیمات با ما (دفاعی) خط مربیان است. قادر به تمرکز بر روی آن و گرفتن بیشتر و بیشتر عجله برای ما مهم است.”

بسیاری از اوایل مسخره پیش نویس باید به شاهین یا مصرف LSU پایان دفاعی K’Lavon Chaisson یا آیووا A. J. Epenesa.

“من بسیار هیجان زده در مورد که در آن ما هستند وجود دارد (سراغ راش پایان دفاعی/linebackers),” Dimitroff گفت. “ما صحبت کرده بود و نبود یک (راش پایان دفاعی/linebacker) پیش نویس اما بیشتر که شما نگاه کنید در آن وجود دارد قابل دوام نامزدها همه از طریق اول و دوم و سوم دور در که منطقه” Dimitroff گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>