شاهین نمی خواهد تلاش برای دوباره ثبت ویک Beasley

شاهین نمی خواهد به دنبال re-sign پایان دفاعی/linebacker ویک Beasley که کلی هشتم انتخاب کنید در 2015 NFL draft, این تیم اعلام کرد در روز دوشنبه.

بیسلی اجازه خواهد داشت برای تبدیل شدن به یک عامل رایگان زمانی که لیگ جدید شروع فصل در 18 مارس.

“همانطور که ما همچنان به هنر و صنعت ما 2020 فهرستی ما می خواهم برای تشکر از Vic برای پنج سال تلاش از طرف سازمان ما” مدیر کل توماس Dimitroff گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این تیم است.

پس از بازی خود rookie فصل را با یک پاره labrum بیسلی broke loose برای 15.5 کیسه طول فصل دوم خود را به عنوان او کمک کرد تا شاهین رسیدن به سوپر باول LI.

پس از تیم های تنظیم شده به سرعت خود را سراسیمه بیسلی آهسته بود برای اضافه کردن شمارنده حرکت می کند. او برگزار شد و به پنج کیسه در سال 2017 و 2018.

این فقط به پایان فصل Beasley آغاز شده و به آغوش با استفاده از بیش از سرعت خود بود و در اطراف نقل مکان کرد از سمت چپ به سمت راست. او به پایان رسید با هشت کیسه.

“این بالا و پایین برای من” Beasley گفت: در پایان فصل locker cleanout. “من آرزو می کنم من شماره می شده اند که در آن من می خواستم آنها را به بود, اما من هنوز هم می تواند همچنان به بهبود بخشد. من بسیاری از مناطق به کار بر روی. من بسیار هیجان زده هستم. من در صلح است. من قصد دارم برای ادامه به کار می کنند.”

بیسلی برنامه ریزی شده را به پشت گذاشته رویکرد در مورد آینده خود را.

“ما را ببینید هنگامی که زمان می آید, شما می دانید چه من و گفت:” Beasley گفت. “در حال حاضر من قصد دارم برای لذت بردن از این offseason و آن را یک روز در یک زمان.”

این اولین بار است که از چند فشار دادن پرسنل تصمیم گیری توسط شاهین این offseason. در ارشد کاسه Dimitroff گفت: این تیم خواهد شروع به تصمیم گیری پس از سوپر باول LIV.

این تیم را به پرسنل تصمیم گیری در انتهای تنگ آستین هوپر و linebacker د’Vondre کمپبل قبل از NFL کسب و کار سال آغاز می شود.

“من نمی دانم اگر ما می توانید همه آنها را به عقب” Dimitroff گفت: در تلفن همراه.

در گذشته شاهین صاحب آرتور خالی است جدولبندیشده برخی بازیکنان — مت رایان, Julio جونز و Grady Jarrett — به عنوان “شاهین برای زندگی است.”

او استفاده نمی کند که در مدت زمانی که در مورد خواسته هوپر در سوپر باول در هفته گذشته.

“من با صحبت Thomas روز دیگر” خالی گفت: AJC روز چهارشنبه در میامی. . “همه بازیکنان که رایگان هستند عوامل است که ما شده ایم در تماس با تمام عوامل خود را. (ما) تا به حال بحث و گفتگو با تمام عوامل خود را. ما گفت که پس از سوپر باول ما قفل کردن و در نهایت تصمیمات جدی در مورد تعدادی از این بازیکنان است. ما را ببینید که در آن ما تا پایان در (هوپر).”

Dimitroff گفت: مذاکرات با هوپر شد “trudging همراه” در ارشد کاسه. این تیم شاید balking در بازار ارزش 10 میلیون دلار در سال, معامله, برای پایان, که دو بار متناوب Pro کاسه.

مذاکرات را آغاز کرده اند با کمپبل.

یک چیز روشن است این تیم تصمیم به حرکت به جلو بدون Beasley.

“من فکر می کردم ویک تا به حال خوب به پایین فشار کشش و من می دانم که او تحت تاثیر بسیاری از افراد در درون سازمان” Dimitroff گفت: در ارشد کاسه. “البته آن سخت بود اوایل.”

شاهین در حال حاضر نگه 16 انتخاب در پیش نویس و به احتمال زیاد خواهد شد سعی کنید به جای Beasley. بسیاری از مسخره پیش نویس باید Falcons انتخاب آیووا پایان دفاعی A. J. Epenesa که تا به حال 22 کیسه بیش از دو فصل گذشته.

پس از هوپر و کمپبل شاهین چند کیفیت جانبازان به تلاش برای حفظ, از جمله پایان دفاعی Adrian Clayborn و بیمارستان کیت اسمیت که می خواهد به بازگشت.

Clayborn یکی از شاهین ترین مخل بازیکنان.

“AC انجام یک کار بزرگ برای ما در این سال” Dimitroff گفت. “ما واقعا خوشحال با او چگونه شدت و رهبری نه تنها در این زمینه بلکه او رهبری به عنوان نوع که رهبر او است. ما باید به Takk (McKinley) سالم است. که برای رفتن به واقعا مهم است.”

مک کینلی به حال offseason جراحی شانه.

همچنین شاهین امیدوار هستند که rookie جان Cominsky نگه می دارد در حال توسعه است.

شاهین قطعا باید برخی از حقوق و دستمزد-کلاه تلفات این offseason. آنها می تواند ذخیره 3.5 میلیون دلار توسط برش در حال اجرا پشت Devonta فریمن و $1 میلیون برش سمت چپ گارد James Carpenter.

شاهین باید پیش نویس در حال اجرا پشت در چهار نفر از پنج گذشته و پیش نویس.

فریمن نشده است با دوام و یا تولیدی از او امضا قرارداد خود را تمدید قبل از 2017 فصل است. او فصل گذشته به طور متوسط یک شغل کم 3.6 متری در هر حمل.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>