سریع ماشین’: تولد دوباره از تریسی چپمن سخت-شانس سرود

چگونه یکی از مهمترین و اجتماعی آگاهانه بازدید از دهه هشتاد ساخته شده باز گشت فقط در زمان برای یک بیماری همه گیر و تحولات اجتماعی
ارسال شده توسط Etrigan (23 نظرات کل) 9 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
این چنین یک آهنگ کامل است. هر یک از آن را پوشش می دهد در این مقاله هنوز هم گرفتن که گرم آشنا پتو چپمن اصلی برای من است. صحبت می کند که بسیار از این آهنگ کمال که همه چیز از یک وفادار پوشش به یک EDM remix هر دو احساس معتبر.

من فقط یک کمی بیش از حد جوان برای نسخه اصلی این آهنگ اما این آهنگ بود و اغلب در پس زمینه هنگامی که من در حال رشد بود — در همه جا از رادیو به Vh1 به استریو در بخش بهترین خرید. من به یاد داشته باشید خواندن آن را یک آزمون بزرگ آهنگ به صورت صوتی با کیفیت.

بسیاری از من جوانتر دوستان و دانش آموزان عاشق این آهنگ و همچنین, اما آنها همیشه به نظر می رسد به دست چه عمیقا غمگین داستان آن را می گوید. من احساس آن را در همان اردوگاه به عنوان “هی تو” در که آن را بسیار جذاب و بسیار فراگیر است که مردم از دست واقعی شعر است. بازی های مورد علاقه خود را هر زمان که “ماشین” می آید تا به زق زق “آه بله, من, مورد علاقه, آهنگ مورد وحشت از بین نسلی تروما!” و سازمان دیده بان برای پاسخ. آن را تقریبا همیشه سردرگمی سپیده تحقق و سپس آرام “آه خدای من…”
ارسال شده توسط یاس بنفش در 2:18 PM در ژوئن 17 [10 علاقه]

من شرط می بندم که یاد 90s song, که من حدس می زنم صحبت می کند چگونه راه جلوتر از زمان خود بود.
ارسال شده توسط bleep در 2:19 PM در ژوئن 17 [3 علاقه]
با تشکر از این مقاله — من به یاد داشته باشید زمانی که این آهنگ را وارد حافظه شنیداری, اما آن را احساس می کند مانند آن را همیشه وجود دارد. اما این اولین بار بود که من همیشه می خواهم واقعا خواندن شعر و آره را امیدوار یکی نیست ؟

ببخشید من نیاز به این املای برای من: آنها در نهایت تبدیل شدن به اقتصادی با ثبات اما شوهر نیز شروع به نوشیدن بیش از حد درست مثل پدرش اما این بار او بود که به ترک و یک بار دیگر او را پشت ماندن به مراقبت از (این زمان) بچه ها ؟
ارسال شده توسط batter_my_heart در 2:22 PM در ژوئن 17 [1 علاقه]

من این آلبوم در بسیاری از مواقع زمانی که جوان بودم.

این بخش از مقاله واقعا من: این ایده که “سریع خودرو” تبدیل به یک استاندارد جدید قابل توجه است با توجه به موانع آن را به حال برای غلبه بر. آنها تا به حال به مبارزه خیلی سخت به دریافت این آهنگ منتشر شد آن را به عنوان است. از آن ساخته شده من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از آهنگ های دیگر که رکورد شرکت های مشخصی برای بودن “بیش از حد عجیب و غریب” ممکن است تبدیل به anthemic.
ارسال شده توسط rednikki در 2:27 PM در ژوئن 17 [3 علاقه]

batter_my_heart این برداشت من از شعر است که او را به امید او را ترک می کند (“خود را سریع ماشین و نگه داشتن در رانندگی”) چرا که او می پردازد صورتحساب او ندارد و صرف وقت خود را نوشیدن در نوار. او را تخلیه و به ارمغان می آورد هیچ چیز به رابطه.

یکی از چیزهایی است که به من نشان می دهد که تغییر بین سالهای 1988 و در حال حاضر: خط “من یک کار است که پرداخت تمام صورت حساب های ما.” در سال 2020 این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای یک دبیرستان ترک تحصیل (و احتمالا حتی یک دبیرستان گراد) به یک کار است که پرداخت تمام صورت حساب برای یک خانواده حداقل چهار (او را شریک و حداقل دو بچه). که یک خط به نظر می رسد به عنوان یک فانتزی به عنوان او در آرزوی داشتن یک زندگی خوب در آیات قبلی است.
ارسال شده توسط rednikki در 2:33 PM در ژوئن 17 [6 علاقه]

گوش دادن به این آهنگ من رو به یک تابستان را صرف در بمبئی در کالج هنگامی که یک پسر که من تا به حال پیروز شدن در بازی این آهنگ برای من. مقدار زیادی از آب در زیر پل از آن پس هر یک از ما نقل مکان کرد و به طور جداگانه به آمریکا رفت و به مدرسه گراد او کشف کرد که او همجنسگرا بود من متاهل با یک بچه و یکی دیگر در راه است – اما زمانی که من گوش دادن به این آهنگ به طور ناگهانی من 19 دوباره.
ارسال شده توسط peacheater در 2:33 PM در ژوئن 17 [5 علاقه]
من گوش به این آهنگ یک مقدار زیادی از زمان قبل از من تا به حال واقعا گوش به شعر و درک آنچه در آن بود. آوازی بسیار خالص و کامل است که من فقط می خواستم به گوش او بخوان. این خیلی بهتر است هر چند بسیار غمگین وقتی که شما گوش دادن به کلمات.
ارسال شده توسط jacquilynne در 2:33 PM در ژوئن 17
ببخشید من نیاز به این املای برای من: آنها در نهایت تبدیل شدن به اقتصادی با ثبات اما شوهر نیز شروع به نوشیدن بیش از حد درست مثل پدرش اما این بار او بود که به ترک و یک بار دیگر او را پشت ماندن به مراقبت از (این زمان) بچه ها ؟

من فکر می کنم این بسیار مهم بیت-

شما یک ماشین سریع
و من یک کار است که پرداخت تمام صورت حساب های ما
شما اقامت در خارج نوشیدن اواخر در نوار
ببینید بیشتر از دوستان خود را از شما از بچه های خود را

من همیشه می خواهم برای امید بهتر
فکر کردم شاید با هم شما و من می خواهم آن را پیدا کنید
من هیچ برنامه ای I ain’t going nowhere
بنابراین شما سریع ماشین و نگه داشتن در رانندگی

[…]
شما یک ماشین سریع
اما آن را به اندازه کافی سریع بنابراین شما می توانید پرواز دور ؟
شما باید یک تصمیم
ترک امشب یا زندگی و مرگ در این راه

به من آن را اساسا آنچه شما گفت: اما با یک لایه از “و خوب لعنتی رهایی.”
ارسال شده توسط showbiz_liz در 2:34 PM در ژوئن 17 [4 علاقه]

تریسی در تیم فوتبال در تافتز زمانی که پدر من بود وجود دارد. ما او را دیدم busking در میدان هاروارد, وقتی پنج سالم بود. او serenaded من با “Puff the Magic Dragon”. من آرزو می کنم من می توانم به یاد داشته باشید بیشتر در مورد این, اما من بیشتر علاقه مند به من بستنی مخروطی.
ارسال شده توسط pxe2000 در 2:37 PM در ژوئن 17 [20 علاقه]
نه این که من به دنبال اثبات است که هرگز اثبات
اما اگر اثبات شد که شما نمی توانید یک آهنگ خوب پایین در اینجا آن است
ارسال شده توسط elkevelvet در 2:40 PM در ژوئن 17 [1 علاقه]
یک آلبوم قوی در دسترس نباشد. من شگفت زده چگونه بسیاری از اشعار من به یاد داشته باشید:

دو هفته در ویرجینیا زندان برای من عاشق, من عاشق
بیست هزار دلار وثیقه برای من عاشق, من عاشق
همه فکر می کند که من احمق
آنها هیچ عشق از شما

ارسال شده توسط praemunire در 2:42 ب. ظ در تاریخ 17 ژوئن

آره که آلبوم خیلی خوب است به عنوان یک کل. من سعی کردم برخی از بعد مسائل و هیچ یک از آن برداشت من به عنوان سخت به عنوان اولین.
ارسال شده توسط PMdixon در 2:55 PM در ژوئن 17 [1 علاقه]
من عاشق این آهنگ بسیار — من باید به گوش دادن به کل آلبوم. من نمی پرداخت Tracy Chapman توجه نزدیک به اندازه کافی برای زمانی که آهنگ های او (به خصوص ماشین سریع) بوده است در زندگی من.
ارسال شده توسط kalimac در 3:00 بعد از ظهر در ژوئن 17
من فکر نمی کنم آن را داده است که “شما” در این آهنگ یک مرد/شوهر. که معتبر تفسیر اما آهنگ نمی جنسیتی شریک زندگی خود را. تریسی چپمن بود خواست به عنوان عجیب و غریب با شرکای قبلی (مشکل در خود دارد) اما به عنوان یک لزبین, این آهنگ قطعا طنین برای من در آن حس بیش از حد.
ارسال شده توسط امیلی مشت در 3:01 PM در ژوئن 17 [2 علاقه]
ببخشید من نیاز به این املای برای من: آنها در نهایت تبدیل شدن به اقتصادی با ثبات اما شوهر نیز شروع به نوشیدن بیش از حد درست مثل پدرش اما این بار او بود که به ترک و یک بار دیگر او را پشت ماندن به مراقبت از (این زمان) بچه ها ؟

آنها هرگز از لحاظ اقتصادی با ثبات است. این آیه درست قبل از او گفت که “من یک کار است که پرداخت تمام صورت حساب های ما” می رود

شما یک ماشین سریع
ما به کروز برای سرگرم کردن خودمان
شما هنوز هم نمی کردم یک کار
من در بازار کار به عنوان یک وارسی دختر بچه
من می دانم که همه چیز بهتر خواهد شد
شما پیدا کردن کار و من شما را ترویج کنید
ما حرکت از پناهگاه
خرید یک خانه بزرگتر و در حومه زندگی می کنند

پس داستان این است که او یک دبیرستان ترک تحصیل که ترک مدرسه به مراقبت از یک بیمار الکلی/پدر, و او را ملاقات آن مرد که باعث می شود او احساس ارزش و آنها را خواب که همه آنها باید انجام دهید اجرا می شود دور با هم و همه چیز خواهد بود هلویی اما این هرگز اتفاق می افتد; او هرگز کار او را گیر کار خرحمالی شغل برای حمایت از شریک به جای پدرش و این همان چیزی است.
ارسال شده توسط EmpressCallipygos در 3:07 ب. ظ در تاریخ 17 ژوئن [1 علاقه]

در اینجا یک لیست پخش یوتیوب با مقام های صوتی و تصویری برای تریسی Champan خود با عنوان اولین آلبوم. یوتیوب و بیشتر آلبوم, لیست پخش, بیش از حد, بنابراین من می خواهم فرض آنها بر دیگر جریان, سیستم عامل, بیش از حد.

دختر یاس بنفش: این چنین یک آهنگ کامل است. هر یک از آن را پوشش می دهد در این مقاله هنوز هم گرفتن که گرم آشنا پتو چپمن اصلی برای من است. صحبت می کند که بسیار از این آهنگ کمال که همه چیز از یک وفادار پوشش به یک EDM remix هر دو احساس معتبر.

Xiu Xiu را پوشش bleakest نسخه من شنیده ام (Bandcamp, NSFW پوشش هنر; SFW هنر در یوتیوب). من مطمئن هستم که اگر آن را بسیار گرم و پتو به عنوان آن است که شرکت در تنهایی. تازه ترین اظهار نظر از YT تصویری: “من احساس می کنم این یک نسخه کسی را خواندن و به خود پس از بودن در وضعیت توصیف شده در آهنگ.”
ارسال شده توسط گه نور دزد در 3:07 PM در ژوئن 17

آن را نمی کند. وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای تفسیر عجیب و غریب از آلبوم من فکر می کنم.
ارسال شده توسط praemunire در 3:09 ب. ظ در تاریخ 17 ژوئن [1 علاقه]
Xiu Xiu دارای فرم با نومیدی; بیقراری است سهام خود را در تجارت است.
ارسال شده توسط acb در 3:10 PM در ژوئن 17
من فکر می کنم با گذشت زمان بین هر آیه چنین است که راوی پیدا کرده است تا حدودی بهتر-پرداخت و در پایان از این آهنگ (فراتر از “پرداخت girl”) اما شریک هنوز هیچ پیشرفت در همه.
ارسال شده توسط praemunire در 3:11 ب. ظ در تاریخ 17 ژوئن [3 علاقه]
من عاشق این آهنگ و همیشه فرض بر این بود که یک آهنگ نوشته شده در مورد رابطه حتی زمانی که شنیدن آن پشت در 80s در. برای من آن را اضافه به تلخی و مبارزه بود و بخش مهمی از داستان برای من.
ارسال شده توسط نانوک در 3:13 PM در ژوئن 17 [1 علاقه]
من عاشق این آلبوم و من عاشق این آهنگ اما من آن را کشف چند ماه قبل از اینکه واقعا دردناک رویداد زندگی و سریع ماشین بود آهنگ من بارها و بارها به گریه و در حال حاضر من هنوز هم نمی تواند آن را بشنود و بدون گرفتن crushingly غمگین, حتی وقتی همه چیز خوب است.
ارسال شده توسط Mchelly در 3:21 PM در ژوئن 17 [1 علاقه]
چیزی که مرا شگفت زده می کند در هر زمان تنها در مورد این آهنگ این است که چگونه این تغییرات است.

این تغییرات به بالاتر و پایین تر از چرخ دنده ها. مانند یک ماشین است.
ارسال شده توسط jeffehobbs در 4:09 ب. ظ در تاریخ 17 ژوئن [2 علاقه]

من به یاد داشته باشید که کاست هنوز مطمئن شوید که آن را خریداری, مادر من یا خواهر من, اما من به آن گوش بسیاری به عنوان یک بچه. به عنوان حیرت انگیز به عنوان سریع ماشین پشت دیوار بود که همیشه این ترانه ساخته شده است که من مکث هر آنچه که من انجام شده بود و گوش.

من می خواهم به فکر می کنم که من رشد کرده بود و یک انسان شایسته بودن و من می دانم که سهم شیر از who I am دلیل است که مردم بیشتر من مادر و خواهر که من مطرح شده اما من اصلا شک شنیدن این آلبوم به عنوان یک دبیرستان بچه تا به حال چیزی برای انجام با آن ،
ارسال شده توسط Ghidorah در 4:25 PM در ژوئن 17

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaGebze escortmarmaris escortBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesChip Tuning