FBI: مرد جعلی COVID-19 تشخيص مجبور به بستن آتلانتا کسب و کار برای تمیز کردن

اف بی آی گفت که با استفاده از COVID-19 همه گیر برای در رفتن از زیر کار ممکن است هزینه یک Clayton County انسان آزادی خود را دوباره.

Santwon آنتونیو دیویس که یک جانی دستگیر شد توسط FBI بعد از defrauding زیادی آتلانتا شرکت توسط faking coronavirus تشخيص باراک اوباما برای منطقه شمال گرجستان گفت: در انتشار اخبار پنج شنبه.

34 سال از فردا مرد متهم است که تقلید می کنی مثبت COVID-19 پزشکی بهانه ای نامه که باعث کارفرمای خود برای جلوگیری از کسب و کار و پاکسازی محل انتشار گفت. کارفرمای خود را که باقی مانده بود ناشناس در انتشار یک شرکت فورچون 500.

در حالی که این شرکت تسهیلات بسته شد برای تمیز کردن آن در ادامه به پرداخت کارکنان خود را به انتشار گفت. به عنوان یک نتیجه, این شرکت از دست رفته بیش از 100.000 دلار و چند تن از دیویس’ همکاران بودند بی ارزش قرنطینه با توجه به اف بی آی است.

از آن پس دیویس اذعان کرده است که او نمی باید COVID-19 انتشار گفت.

اطلاعات بیشتر در مورد دیویس’ بازداشت شد ارائه نشده است اما این اولین بار نیست او شده است تمرکز تحقیقات جنایی ،

از سال 2006 او در خدمت سه نانامی به بازی در زندان و در مجموع نزدیک به 18 ماه در زندان با توجه به گرجستان وزارت اصلاحات سوابق. در کلیتون و Spalding شهرستان Davis محکوم شده است از سرقت با در نظر گرفتن سرقت با دریافت جنایی خاطی و کیفری صدمه به اموال.

او اخیرا آزاد شده از زندان در فوریه. 27, 2019, GDC سوابق نشان می دهد.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im