FCS همه آمریکایی نقل و انتقالات به گرجستان دولت

گرجستان دولت اضافه شده یک قطعه گم شده به آن تیم فوتبال پنج شنبه زمانی که FCS همه آمریکایی کیکر Noel رویز تصمیم به انتقال از North Carolina A&T برای آخر فصل.

رویز, a 5-پا-11 و 187-پوند بومی Wilson, N. C., اعلام کرد تصمیم خود را در توییتر. رویز نامگذاری شد به اولین واحد در همه MEAC تیم بود و به نام آمریکا به مربیان فوتبال, انجمن همه تیم امریکا.

رویز بود 23-برای-27 در زمینه هدف تلاش محیط یک مدرسه رکورد موفق ضربات و تلاش و 47-برای-52 در نقاط اضافی به عنوان یک تازه وارد در کمک به Aggies رفتن 9-3 و پایان دوم در اواسط شرق کنفرانس ورزشی. او به رهبری همه FCS kickers با 1.92 زمینه اهداف در هر بازی و رتبه پنجم در زمینه هدف درصد و در 10 به ثمر رساند با 116 امتیاز.

رویز بود 5-برای-10 در زمینه هدف تلاش و 44-برای-49 روز اضافی-نقطه تلاش می کند به عنوان یک دانشجوی سال دوم و 9-برای-14 در زمینه اهداف و 48-برای-54 در نقاط اضافی به عنوان یک دانشجوی سال اول.

رویز جایگزین خواهد شد براندون رایت بود که این تیم placekicker و توپ. به عنوان یک ارشد رایت بود 12-برای-18 در میدان-هدف تلاش و 48-برای-49 روز اضافی-نقطه تلاش و به طور متوسط 41.8 متری در زدن توپ. رایت لگد 32 اهداف رشته در حرفه خود با Panthers.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de