ترس از COVID-19 اعتقاد به پشت کاهش تعداد غیر coronavirus ER بازديد در سراسر کانادا

در یک هفته عادی زمانی که جهان باز است, دکتر Kari Sampsel که شیوه های طب اورژانس در اتاوا می توانید انتظار برای دیدن حدود 17 یا 18 قربانیان شریک زندگی خشونت و تجاوز جنسی و یا هر دو را از طریق آمدن او بیمارستان را ER. “برخی از روزها شلوغ تر از دیگران” Sampsel پزشکی مدیر برای اتاوا در بیمارستان تجاوز جنسی و شریک سوء استفاده از برنامه مراقبت گفت. “گاهی اوقات شما دریافت می کنید مقدار زیادی از بیماران است. برخی از روز شما هیچ کدام.”

اما با گذشت زمان آنها همیشه می آیند, هفته به هفته, سال پس از سال است. تا COVID-19 آمار و آنها تا حد زیادی از بین رفت. “ما حجم راه, راه, راه, راه پایین” Sampsel گفت. “و هنگامی که ما صحبت می کنند با مردم در سراسر استان است که همه با دیدن همین است.”

در سراسر کانادا, اتاق اورژانس قابل ملاحظه ای باقی مانده آرام این هفته با توجه به پزشکان مشغول به کار در چند استان. آنها از دیدن کمتر بيماران ترومايی. آنها دوخت کمتر بخیه. آنها درمان کمتر و کمتر از بیماری های جزئی که اغلب طاعون مشغول ER.

در یک سطح است که یک چیز خوب است و پزشکان می گویند. این بدان معنی است که آنها باید زمان بیشتر و منابع بیشتری برای اختصاص به امن ماندن و مبارزه COVID-19. اما در سمت تلنگر, بسیاری از پزشکان نگران این است که بیمارانی که نیاز به مراقبت های فوری در حال حاضر به تاخیر انداختن و یا قرار دادن درمان به طور کامل چون آنها ترس از آینده در بیمارستان است.

“من معمولا از طریق یک ER شیفت جایی که من از دیدن 10 نفر با درد قفسه سینه برای رد کردن یک حمله قلبی,” دکتر گفت: David Carr که شیوه های طب اورژانس در تورنتو است. “(در حال حاضر) من با دیدن هر کسی.”

آن را فقط در بیماران قلبی ، به طور کلی ER حجم در انتاریو را در هر نقطه بین 20 تا 50 درصد بسته به بیمارستان Carr گفت. پزشکان در حال دیدن کمتر بیماران مبتلا به سکته مغزی کمتر بيماران مبتلا به آپانديسيت. در ونکوور, Dr. Daniel Kalla سر از اورژانس در, St. Paul بیمارستان شاهد کمتر مخدر مصرف بیش از حد بیماران حتی به عنوان تعدادی از مصرف بیش از حد مرگ و میر در این استان همچنان به صعود. “مسئله این است که در آن — در حال تمام این بیماران؟” Carr گفت.

هیچ چیز وجود دارد که نشان می دهد وجود دارد به نحوی کمتر حملات قلبی اتفاق می افتد در جامعه یا که انزوای اجتماعی یک معجزه است برای درمان آپاندیسیت. در عوض پزشکان معتقدند بیمارانی که ترس از ابتلا COVID-19 فقط در حال انتظار و مریض تر.

“ما حجم راه, راه, راه, راه پایین می گوید:” یکی از اتاوا دکتر ER. داستان همان است که در سراسر کشور.
گتی ایماژ

بیمارانی که دو ماه پیش ممکن است در آمده است با درد قفسه سینه در حال حاضر انتظار و پس از رسیدن با دائم قلب آسیب برساند. مواد مخدر کاربرانی که به طور معمول خواهد بود گرفتن با دوستان شما در حال حاضر ممکن است صورت در انزوا. “که قطعی ترس از معدن” گفت: Kalla.

برای همه نوع از مردم آسیب پذیر — دارو کاربران روانی, بی خانمان ها — اتاق های اورژانس پناهگاه از آخرین رفت و آمد مکرر. آنها نیز که اکثر قربانیان صمیمی-شریک زندگی خشونت — به عنوان بسیاری از 85 درصد از آنها با توجه به Sampsel — اولین سطح به سیستم پزشکی. و در حال حاضر که این اتفاق نمی افتد. “ما شاهد راه کاهش حجم از ما به طور معمول خواهد بود برای هر دو تجاوز جنسی و خشونت خانگی” او گفت:.

Sampsel نمی بر این باورند که به دلیل خشونت کمتر اتفاق می افتد. “من فکر می کنم (قربانیان) هستند و در خانه ماندن و رنج متاسفانه,” او گفت:. “من نمی توانم تصور کنید که این فشارها از یک رابطه آزاردهنده رفته چون ما پناه در محل.”

Sampsel می خواهد این پیام را به هر کسی که تجربه خشونت در خانه که اتاق های اورژانس هنوز در اتاوا و در سراسر کانادا و که آنها امن است. “این واقعا مهم است مردم بدانند که ما در دسترس,” او گفت:. ERs باید ابزار و سیستم در محل برای اتصال قربانیان با پشتیبانی از آنها نیاز به یک محل جدید اقامت برای رسیدن به پلیس و یا حتی فقط برای دریافت مراقبت های پزشکی.

“ما که پورت در طوفان برای همه” Sampsel گفت. “برای بیمارانی که در حال اجرا هستند از یک وضعیت خطرناک در حال حاضر — و که اتفاق می افتد در هر زمان از روز — ما همیشه باز است. چراغ همیشه در.” که به عنوان واقعی در حال حاضر یک بیماری همه گیر به عنوان قبل از آن بود.

مسئله این است که در آن —- همه این بیماران ؟

Carr معتقد است که همان پیام نیاز به گرفتن برای هر کسی که تجربه یک بحران پزشکی در حال حاضر. “آنهایی که با علائم: شما نیاز به الاغ خود را (به ER),” او گفت:. “از آنجا که شما نمی توانید تاخیر حکومت کردن حمله قلبی حکومت کردن و سکته مغزی شدید درد شکم. شما نمی توانید با استفاده از افکار واهی و پوچ. است که ارزش درمانی است.”

او می داند که چرا بیماران خواهد بود مردد به رفتن در حال حاضر. COVID-19 ترسناک است. اما او گفت که او احساس امن رفتن به محل کار و او فکر می کند که بیماران باید بیش از حد. “بیماران به نمایش در آمد مردم جدا هستند و پزشکان و پرستاران در حال پوشیدن تجهیزات مناسب,” او گفت:.

او می داند که وجود دارد بیماران و قربانیان وجود دارد رنج می برند. او می خواهد آنها را به می دانم که آنها می توانند و باید در به ER. چون در حال حاضر او از دیدن آنها و نه در حال همکاران خود را. “ما اساسا دیدن بیماری فاجعه بار و سپس COVID,” او گفت:. “اما سوال این است که در آن هر کس دیگری؟”

• ایمیل: [email protected] | توییتر: richardwarnica

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im