فدرال بومی خدمات وزیر به Mohawks از Tyendinaga: بیایید دیدار با بیش از راه آهن تظاهرات

ادمونتون — به عنوان اعتراض برای اولین بار سازمان ملل و متحدان خود ادامه داد: در سراسر کشور روز پنج شنبه در بریتیش کلمبیا و دولت فدرال لیبرال دولت در اتاوا منتقل شد به برنامه جلسات با معترضان در تلاش برای پایان دادن به محاصره hobbling بخش هایی از این کشور در راه آهن شبکه حمل و نقل.

مارک میلر فدرال بومی خدمات وزیر خواست برای ملاقات با Mohawks از Tyendinaga در آخر هفته خود را در خصوص تظاهرات که snarled آموزش ترافیک از طریق مشغول انتاریو راه آهن راهرو.

“درخواست من که من از شما لطفا در نظر است به منظور اعتراض و مانع شدن از ریل قطار به عنوان به زودی به عنوان عملی” میلر نوشت. “من امیدوارم که شما توافق می کنید به این درخواست و که ما می توانیم در دیدار با روح صلح و همکاری است که باید راهنمای ما در ارتباط است.”

میلر که به اولین سخنرانی در موهاک در مجلس عوام در سال 2017, ساخته شده به درخواست یکشنبه شب, شده و اعزام خود را در Facebook صفحه: پنج شنبه صبح. او نوشت: به سه نفر: Kanenhariyo; دونالد Maracle رئیس Mohawks از خلیج Quinte; و مونتاژ از سازمان ملل انتاریو منطقه ای رئیس RoseAnne آرچیبالد.

درخواست آمد در روز هشت نفر از محاصره واقع در نزدیکی Belleville, Ont., تقریبا در نیمه راه بین اتاوا و تورنتو که در خدمت مشغول راهرو بین تورنتو و مونترال.

محاصره منجر به نمرات از طریق قطار راه آهن لغو شد که انتظار می رود برای ادامه حداقل تا پایان روز جمعه خروج بیش از 24,000 مسافران برخورد با مختل برنامه سفر و تاخیر ملی کانادا راه آهن حمل و نقل. این شرکت روز سه شنبه گفت که تاخیر در حال آسیب رساندن به کانادا شهرت به عنوان یک مکان ثابت برای انجام کسب و کار.


یک برف روب پارک شده است در عبور از راه آهن به عنوان اولین کشور عضو Tyendinaga Mohawk خاک جلوگیری آهنگ قطار سرویس دهی از طریق راه آهن به عنوان بخشی از اعتراض بریتیش کلمبیا ساحلی GasLink خط لوله در Tyendinaga, انتاریو, کانادا فوریه 12 سال 2020 است.

رویترز/کریس Helgren

دو جداگانه راه آهن راه بندان برگزار شد در همبستگی با ارثی مرطوب’suwet’en ستاد که شی به ساحلی GasLink خط لوله اجرا می شود که از Dawson Creek منطقه به Kitimat در شمال غربی B. C. ساحل بودند در محل خارج از وینیپگ و جدید Hazelton, B. C.

B. C. برتر جان هرگن نیز برای عموم منتشر شد نامه پنج شنبه خطاب به Simogyet Spookw که می رود توسط نورمن Stephens یک رئیس Gitxsan ملت در B. C.

در این نامه برتر تشکر رئیس برای رسیدن به دفتر کار خود به پیشنهاد یک جلسه با ارثی روسای Gitxsan و مرطوب’suwet’en ملت است.

“من تایید دولت ما تمایل به شرکت در چنین نشست” هرگن گفت:, و اضافه کرد که دفتر خود را به خواست دولت فدرال برای پاسخ به سرعت به عنوان امکان پذیر است به این پیشنهاد است.

“من درک می کنم که در دریافت این نامه و مشابه تعهد از کانادا محاصره CN خط حذف خواهد شد اجازه می دهد تا برای یک دوره آرام و صلح آمیز و گفت و گو است.”

جاناتان Abecassis سخنگوی CN راه آهن گفت: محاصره خارج از وینیپگ بود منحل گردید; در چهارشنبه برتر برایان Pallister گفته بود Manitoba دولت خواهد بود به دنبال یک دستور برای پایان دادن به آن است.

در ضمن چندین تظاهرات در سراسر کشور ادامه داد: — یا آغاز شد. پس از چند روز تظاهرات در ونکوور — از جمله محاصره از ونکوور و دلتا بنادر و چندین محاصره تقاطع ها — گزارش رسانه های محلی گفت: تظاهرکنندگان اشغال ونکوور دفتر دیوید است, این استان است دادستان کل.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im