فدرال شارژ با فروش غیر قانونی محصول او گفت: امر مبارزه با کروناویروس

یک زن با چهره های فدرال اتهامات پس از دادستان گفت: او قاچاق غیر قانونی آفت کش ها به ایالات متحده و سعی در فروش آن با این ادعا که آن را به حفاظت از مردم در برابر coronavirus.

آمریکا وکیل BJay و پاکستان گفت: رنگ آفتاب “در زمان استفاده از زمان در سراسر جهان بحران به فروش غیر قانونی محصول است.”

از اتهامات عنوان شده علیه خورشید آمده است که ایالات متحده در جنگ های رو به رشد بیماری همه گیر کوروناویروس. از روز شنبه وجود دارد بیش از 10000 تایید موارد این ویروس در گرجستان و بیش از 460,000 در کشور است.

با توجه به دادستان خورشید وارداتی محصول Toamit ویروس خاموش کردن از ژاپن که نقض ضد قاچاق ، او سپس به اتهام تبلیغ محصول در eBay و پاکستان گفت.

بیشتر: هشدار پلیس در مورد ساکنان scammers رفتن درب به درب ارائه coronavirus آزمون

بی مثال گفت: استفاده از آفت کش ها کمک خواهد کرد که حفاظت از مردم را از ویروس پاک گفت.

“علاوه بر این لیست اعلام کرد که عنصر اصلی آن است, ClO2,'” پاکستان گفت. لیست ادعا ClO2 و یا دی اکسید کلر می بالابر باکتری ها و ویروس ها تا “عرض یک متر از بدن پوشنده لباس را فقط مانند یک قابل حمل هوا پاک خود را با پوشش محافظ.”

دادستان گفت: پس از این محصول ادعا می کند برای کشتن ویروس ها و باکتری ها آن است که طبقه بندی به عنوان یک آفت کش ها. این محصول ثبت نمی شد با آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان مورد نیاز است به منظور فروش آفت کش ها در ایالات متحده در اثر آن نشده است مورد بررسی قرار, با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست.

مرتبط با: 3 می خواستم بعد از رفتن درب به درب در کانتون تلاش برای فروش ساختگی COVID-19 بیمه

“تکیه بر جعلی محصولات ممکن است افزایش گسترش COVID-19 و تشدید فعلی بهداشت عمومی اورژانس” سازمان حفاظت محیط زیست دستیار مدیر سوزان Bodine گفت.

خورشید اتهام است به طور غیر قانونی فروش ثبت نشده آفت کش ها به طور غیر قانونی واردات ثبت نشده آفت کش ها و پستی ممنوع مقاله.

“فروش این محصول نه تنها نقض متعدد قوانین فدرال آن را نیز می دهد مردم یک امید کاذب,” Homeland Security Agent رابرت چکش گفت. “در طول بحران جهانی مانند ما در حال تجربه در حال حاضر آن است که فوق العاده خطرناک و بی پروا به بهره برداری ترس مردم برای سود است.”

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>