فلیکس هرناندز همچنان ساختمان مورد را بریوز چرخش

سنت لوئیس در بر داشت نقاط در برابر هرناندز در اولین ورود زمانی که آنها رخ داد برای سه دوره متوالی به دو کردن بازدید – از جمله دو اعتصاب دو که skirted پایین سوم-خط پایه با پایه-دونده Yairo Munoz – برای قرار دادن کاردینالها تا اوایل. هرناندز زده از حداکثر Schrock به فرار دو در خطر است.

این اولین اجرای هرناندز مجاز در بهار امسال پس از اولین بازی بدون گل در برابر Orioles پنج روز پیش که در آن righty بازنشسته شش هفت hitters مواجه شده است. او تن به تن کامل دوم که شامل یک flyout grounder و strikeout.

پس از بازنشستگی دو سوم مدیر برایان Snitker یک تبادل تغییر دهید. هرناندز به پایان رسید داشتن بازنشسته شش متوالی کاردینالز. او انداخت 41 رزین, 33 برای حملات است.

“اولین زمین باز یافته بود و کمی خشن گفت:” هرناندز که او احساس می کند کمی بیشتر طول از انتظار است. “من سریع به صفحه ساخته شده برخی از خوب رزین و آنها دریافتند برخی از سوراخ برای بازدید. من تنظیم شده در دوم و سوم ساخته شده بهتر رزین. … من که از فرمان من fastball. من در محل هست. آن را در حال حرکت بود زیادی.”

اولین دو گردش تشویق شده اند که نشان می دهد خود را خاموش-سرعت مسائل واضح است و خود را fastball هنوز هم می تواند موثر باشد وجود کاهش سرعت. هرناندز نمی ماند در اواسط-90s برای چند فصل در حال حاضر, اما او احساس می کند او را بدست درک چگونه او باید به زمین باقی مانده از کار خود را.

“توپ شد و زندگی امروز” Snitker گفت. “آن خوب حرکت در fastball. او می داند آنچه که او انجام می دهند. او احساس خود را زمین. او می تواند به سرعت تغییر. دیگر او در خارج وجود دارد (احساس) او می تواند نگه داشته ام برای رفتن در حالی که ما نمی خواهیم او را به. بعدی زمان ما کشش او را دوباره.”

هرناندز است که در میان حداقل چهار کوزه رقابت برای پر کردن دو جای خالی در بریوز’ باز کردن روزه چرخش است. بریوز, کفن در چرخش ابهامات قطعا بهره مندی از “شاه فلیکس” تبادل به خوبی به اندازه کافی برای تضمین یک نقطه. او باید سه نمایشگاه شروع به ادامه نشان میدهد که آیا او این روند را در مسیر درست.

او با اعتماد به نفس در مورد که در آن او می ایستد و دو شروع به رقابت. از روز 1, هرناندز بوده و مصمم است که اگر او سالم – و او گفت که او 100 درصد – او می تواند یک دارایی برای بریوز.

“من تا به حال چند پیشنهاد از تیم های دیگر اما من تصمیم گرفتم به بیا اینجا” هرناندز گفت. “من فکر می کردم این بود که بهتر است نقطه ای برای من. این یک سازمان بزرگ گروه از بچه ها. هدف من این است که باید در پلی آف برای اولین بار در زندگی حرفه ای من.”

قابل توجه دیگر اتفاقات از روز پنج شنبه در این بازی:

Dansby سوانسون بود اواخر اضافه کردن به صف پس از Adeiny Hechavarria خراشیده شد با ترک اریب تنگی. سوانسون طناب دو خاموش داکوتای هادسون به راست-مرکز متهور اجرا در پنجمین زمین باز یافته.

آن سوانسون سوم آمار در هفت در خفاش. او را از ورود محوری فصل است که باید بیشتر به وضوح در که او به عنوان یک بازیکن – و اگر بیشتر وجود دارد او می تواند تبدیل به.

Marcell Ozuna تا به حال آرام و دوم بازی 0-for-1 با یک پیاده روی در برابر باشگاه سابق خود. او چکش توپ را به سمت چپ میدان, اما باد به کمک آن سقوط فقط خجالتی از اخطار آهنگ.

همکار outfielder نیک Blackburn ساخته شده و اولین حضور خود را از بهار. Blackburn زدم دو به راست در دوم خود را در خفاش. آن خواهید بود یک جذاب نجومی برای 36 سال است که شما در یک نقش برای اولین بار در زندگی حرفه ای او.

چپ دست انداز تاکر دیویدسون کامل در دو زمین باز یافته اولین فرار به سختی این زمان در اطراف. او اجازه تک و راه رفتن در دور ششم و در عین حال اجتناب از آسیب. با ناشران در متعاقب آن قاب کاردینالز لود پایگاه های خود را در یک راه رفتن و برخورد با زمین است. Snitker جایگزین دیویدسون با Huascar Ynoa که چتری Schrock برای پایان دادن به زمین باز یافته.

“من او را دوست دارم” Snitker گفت. “امروز یکی از آن چیزهایی که در آن احتمالا برای همه این بچه ها آن را خشک و سرد. من مطمئن هستم که گرفتن توپ نیست ساده ترین چیزی که به انجام است. من همیشه دوست داشتم که بچه. من عشق خود را طبقه بندی. شما ببینید برخی از چیزهایی که برخی از رزین های قدرت بازوی ‘pitchability’ با او.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>