فلیکس هرناندز شروع خواهد شد Braves’ بهار بازکن

هرناندز شروع خواهد شد این تیم گریپ فروت لیگ بازکن در شنبه هنگامی که بریوز میزبان آرام. از آن خواهد شد هرناندز ضربه اول در اثبات او بیشتر در سمت چپ تانک به عنوان او vies برای یک نقطه در بریوز’ چرخش است.

“او فرمانده توپ در همه جا” شکارچی تایلر گل گفت. “از بالا به پایین و خارج زمین های متعدد. … که می تواند بزرگ واقعی (اگر او می تواند پس گرفتن برخی از سطح از موفقیت گذشته). شما نگاه کنید در سال گذشته ما چگونه بوده است قادر به گرفتن برخی از بچه ها در موقعیت های مشابه به طور خاص مانند یک Anibal (سانچز). او یک دارایی فوق العاده برای ما است.

“من فکر می کنم این است که همان نوع از وضعیت است. من می دانم که فلیکس احساس می کند سالم است. او احساس می کند قوی است. من یکی از bullpens و او به نظر می رسید سالم و قوی. بسیار خوب فرمان کمی بهتر offspeed از من حتی فکر او بود. بنابراین من بسیار هیجان زده و تشویق به دیدن آن است.”

هرناندز که تبدیل 34 در آوریل سابق Cy جوان برنده در اختیار داشتن یک شجره نامه چند می تواند مطابقت. اما او کاهش یافته است در چند فصل گذشته محدود به 16 شروع می شود در سال 2017 و ارسال 5.82 عصر خود را بیش از گذشته 44 گردش (دو فصل).

او امضا غیر تضمین 1 میلیون معامله در ماه ژانویه است. هرناندز مصمم است او را سالم و معتقد است که او را به این تیم چرخش است که حداقل به طور موقت دارای دو باز کردن لکه های کهنه lefty کول Hamels میله میله به دست شروع فصل.

بریوز بازی خواهد کرد 33 بهار, آموزش بازی ها, میزبانی 17 از آنها را در خانه جدید خود را CoolToday پارک در شمال بندر فلوریدا. آنها شروع فصل به طور منظم در آریزونا در مارس 26.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de