جانی متهم پس از Alpharetta پلیس پیدا کردن بسیار قوی THC روغن در اتومبیل خود

یک جانی است که در زندان بعد از پلیس در شمال شهرستان Fulton کشف و ضبط اسلحه و چند کارتریج بسیار قوی THC نفت که در اتومبیل خود شد.

آنتونی ریچاردسون دستگیر شد Feb. 17 پس Alpharetta افسر پلیس که بیش از یک و نیم دوجین کارتریج نفت با غلظت 91 درصد کانال 2 اخبار گزارش.

یک افسر پلیس مواجه می شوند ریچاردسون در پارکینگ از تمدید اقامت امریکا هتل در سنگ آسیاب جاده کانال 2 گزارش شده است.

“این یک منطقه که در آن ما تا به حال ماشین نمیتوانیم و همچنین منطقه ای که ما معمولا پیدا کردن افراد در اختیار داشتن مواد مخدر غیر قانونی” Alpharetta سخنگوی پلیس گروهبان. هوارد میلر گفت: اخبار ایستگاه.

افسر سوال ریچاردسون و رفتار انسان را با نوک انگشتانش کردن افسر به پتانسیل استنباط فعالیت کانال 2 گزارش شده است.

افسر دیدم دو اسلحه در صندلی مسافر از ریچاردسون خودرو میلر گفت. در طول یک جستجو افسر در بر داشت هشت THC کارتریج و تعداد نامعلومی از قرص.

THC روغن حاوی ماده فعال در ماری جوانا. در اختیار داشتن نفت با عنوان بالا از غلظت THC به عنوان کارتریج های موجود در ریچاردسون ماشین یک جنایت میلر گفت.

ریچاردسون گرفته شده بود به Fulton County زندان جایی که او به اتهام در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک محکوم جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم در طول این کمیسیون از جنایت و در اختیار داشتن یک ماده کنترل. او همچنان در زندان بر 12.500 دلار اوراق قرضه.

ریچاردسون بود که قبلا به جرم جنایت در کالیفرنیا است. جزئیات این اعتقاد هستند روشن نیست.

این داستان نخستین بار در گزارش کانال 2 اخبار.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im