پاتیناژ-Hanyu برنده چهار قاره کوتاه برنامه با ثبت نمره

ژاپن دو بار قهرمان المپیک Yuzuru Hanyu قرار نفیس نشان می دهد برای تنظیم یک رکورد جهانی نمره در مردان کوتاه برنامه در ISU چهار قاره شکل اسکیت قهرمانی در سئول در روز جمعه.

با چهار Salchow و چهار پا-حلقه سه گانه پا-حلقه ترکیب Hanyu شکست رکورد خود را نقاط مسافت از 110.53 در سال 2018 به نمره 111.82 ضرب و شتم چین جین Boyang توسط یک حاشیه 15.99 امتیاز در حالی که آمریکایی جیسون براون سوم به پایان رسید.

Hanyu که تا به حال تصمیم به بازگشت به روال کمک کرد که او برنده مدال طلا در PyeongChang های المپیک 2018, skated به فردریک شوپن را “قصیده شماره 1” و مجموعه ای از جمعیت مملو زمانی که او فرود آمد تا او را باز چهار Salchow.

“من فکر می کنم من skated با ظرافت… و امروز عملکرد کامل ترین عملکرد من تا کنون انجام داده” Hanyu, 25, گفت:. “همچنین من سعی کردم برای بیان موسیقی من عمیقا و با احساس من و من می تواند پرش بالاتر و با کمال تر.

“در واقع من مجموعه ای به عنوان یک هدف و یک نمره بالاتر از 110 برای خودم. من با اعتماد به نفس در عملکرد به دلیل احساس کردم خیلی خوب در حالی که من skated.”

در یخ رقص, رویداد, آمریکایی جفت مدیسون بهم متصل و اوان بیتس موفق به کسب اولین عنوان برای grabs دفاع از خود تاج پس از آنها گذشته و زن و شوهر به گام بر روی یخ.

با وجود ترساندن وقتی بهم متصل تضعیف در طول انتقال آنها بهبود به پایان رسید و با یک نمره کل 213.8 نقاط را به حرکت به پیش از کانادا پیپر ژیل و پل Poirier که در زمان مدال نقره.

“من می ترسم از خودم. شاید من پا بر چیزی” Chock گفت: در مورد سقوط او. “آن را از آبی است. من در تلاش بود به خودم… این احساس خیلی خوب من خیلی خوشحال هستم. این واقعا یک رویداد ویژه برای ما است. ما عاشق چهار قاره.”

Bates گفت: خود را بازیابی شد “عهد به چگونه به خوبی آموزش دیده” بودند.

“تکان خوردن نوع در زمان برخی از انرژی دور از ما,” او گفت:. “فقط آینده ما مسابقات قهرمانی ملی ما فقط مبارزه در خارج وجود دارد برای قرار دادن با هم بهترین عملکرد ما می تواند و ما فقط سپاسگزار است که ما قادر به انجام به اندازه کافی.”

چهار قاره در مسابقات قهرمانی همچنان بیش از آخر هفته با اسکیت آزاد بخش. جفت و بانوان رایگان اسکیت حوادث برگزار خواهد شد در روز شنبه. (گزارش شده توسط Rohith Nair در بنگلور; ویرایش توسط کن فلک)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de