Georgia Tech مربی جف کالینز به شواهد و مدارک خود را استخدام فراست در ماه فوریه گذشته با امضای یکی از بالا در حال اجرا به عقب چشم انداز در کشور در امضای بعد. کالینز می تواند به دنبال خود استخدام Jamious گریفین با فرود یکی دیگر از چهار ستاره در حال اجرا بازگشت از شمال گرجستان روز چهارشنبه.

این بار دالتون بالا را Jahmyr گیبس که متعهد به تکنولوژی در ممکن است اما تاکنون wooed توسط امثال آلاباما و فلوریدا ایالتی اوهایو. گیبس اعلام خواهد شد تصمیم خود را روز شنبه با تکنولوژی و فلوریدا جلو دونده.

تکنولوژی مربیان خواهد بود متمرکز چهارشنبه در گیبس و چشم انداز دیگری ساخت یک امضای روز اعلام Metter بالا پایان دفاعی T. J. Davis. مدرسه احتمال زیاد نیز اعلام فارغ التحصیل انتقال Vanderbilt توهین آمیز مقابله با Devin کوکران که شخصا اعلام کرد تصمیم خود Jan. 26.

فراتر از آن سه این امکان وجود دارد که برخی از آخرین لحظات شگفتی می تواند در فروشگاه شنبه برای اضافه کردن به یک کلاس است که در حال حاضر شده است یک موفقیت برای کالینز. پس از دسامبر امضای دوره Tech ورودی اول کلاس رتبه 26 در سطح ملی و پنجم در ACC بالاترین رتبه بندی ملی از سال 2007.

گیبس که رز از کسب رتبه شماره 631 چشم انداز در کشور و شماره 69 در ایالت جورجیا (247Sports کامپوزیت) در زمان تعهد خود را به حال ایستاده به عنوان شماره 75 چشم انداز ملی و شماره 10 در دولت به دست آورده استخدام توجه به او برای 2,554 متری و 40 touchdowns در 11 بازی این فصل است.

در ماه نوامبر گیبس’ تصمیم به در نظر گرفتن گزینه های دیگر پس از ارتکاب به فن آوری قاب شده بود به عنوان یک تمایل به “واقعا حتما” در مورد انتخاب خود توسط Dalton مربی مت زمین و نه به عنوان یک طرح به خندق زرد کت. او تصمیم به رزرو خود را نهایی دیدار Tech – گرفته شده این آخر هفته گذشته – ممکن است نشانه ای از خود را ادامه داد و وفاداری در میان خود مشورت.

به عنوان استخدام چرخه ادامه داد: فلوریدا به نظر می رسد برای تبدیل شدن به فن آوری های اصلی رقابت است. باید Tech نگه داشتن بر روی گیبس از آن خواهد شد قابل توجه استخدام پیروزی برای کالینز و کارکنان خود را برای شناسایی یک چشم انداز اولیه در حال توسعه یک رابطه و سپس دفع یک ثانیه رقیب.

علاقه دیویس برداشت تا به طور قابل توجهی در چند هفته گذشته. او برداشت خود را از فن آوری در اواسط ماه ژانویه پس از آن با یک سفر رسمی. ایالتی فلوریدا ساخته شده خود را ارائه در هفته گذشته و او رفت و به تالاهاسی فلوریدا., این آخر هفته گذشته برای یک سفر رسمی. از آن ساخته شده یک احساس قوی.

“(FSU مربیان) گفت: آنها امضای یک D-end و آنها سفر شده ام همه از طریق فلوریدا به دنبال یک بازیکن مثل من و فیلم من رو فرستاده شده به آنها و همه مربیان آن را بررسی و آنها را از وجود دارد,” دیویس گفت:.

Tech شده است تهاجمی در دنبال دیویس است که 6-پا-3 و 230 پوند است. کالینز و چهار دستیار مربیان یک دیدار خانگی به Metter هفته گذشته است.

“(کالینز) بود و فقط به من گفتن چقدر مهم من برای این تیم و مسائل مانند آن,” دیویس گفت:.

دیویس تا اعلام برنامه ریزی برای ساعت 2 بعد از ظهر چهارشنبه.

“من باید به (تصمیم) ساخته شده و احتمالا صبح,” دیویس گفت:.

کوکران آغاز شده 32 بازی در سه فصل برای Vanderbilt و قرار دادن نام خود را در انتقال پایگاه داده در اوایل ژانویه. فارغ التحصیل از آتلانتا بیشتری مسیحی کوکران ذکر شده است در 6-پا-7 و 318 پوند است.

2020 GEORGIA TECH استخدام

دسامبر signees

اوری Boyd, WR 6-2, 195, تالاهاسی فلوریدا.
مایل بروکس, CB, 6-2, 185, جکسون ویل فلوریدا.
Khatavian فرانک پوند, 6-2, 205, فیربرن
*تاکر Gleason, QB, 6-3, 215 تمپا, فلوریدا.
برایس Gowdy WR, 6-3, 210, دیرفیلد بیچ فلوریدا.
بال سبز, OL, 6-7, 285, لیسبرگ
*Jalen Huff, CB, 5-11, 180, Buford
جارد Ivey, DE, 6-6, 225, ساوانی
*امانوئل جانسون DL 6-5, 260, North Charleston, S. C.
g-رایان جانسون, جق زدن 6-6, 310, Brentwood, Tenn.
کایل Kennard, DE, 6-4, 220, آتلانتا,
رایان پادشاه WR 6-3, 215, Loganville
Nate McCollum WR, 5-11, 185, دانا
تایسون Meiguez, LB, 6-2, 215, فیربرن
*مایکل Rankins, OL, 6-5, 295, رسکین Fla.
*جف سیمز, QB, 6-3, 205, جکسون ویل فلوریدا.
*رایان منارههای, OL, 6-3, 285, Biloxi, از دست ندهید.
*Akelo سنگ DL 6-3, 250, Savannah
پائولا Vaipulu, OL, 6-3, 305, چنلویو تگزاس
Billy Ward, TE, 6-4, 245, Locust Grove
*اردن Williams, OL, 6-6, 310, گینسویل
Khaya رایت, LCC, 6-3, 215, میامی
تعهدات

g-Devin کوکران, OT, 6-7, 318, Norcross
Jahmyr گیبس RB 5-9, 191, دالتون
* — در حال حاضر ثبت نام
g — فارغ التحصیل انتقال
توجه داشته باشید: Bryce Gowdy درگذشت Dec. 30.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de