افکار نهایی در آتلانتا ایالات را پیش فصل

آتلانتا ایالات پیچیده آن پیش فصل دوستانه با یک 3-1 از دست دادن در ضربات پنالتی به لئونس نگرو روز سه شنبه در گوادالاخارا, مکزیک.

از دست دادن برای اولین بار در پنج فصل بازی که شامل یک پیروزی 2-1 در برابر New York Red Bulls یک پیروزی 4-0 برابر فیلادلفیا 1-1 قرعه کشی با طرف Elfsborg و 3-2 پیروزی برابر بیرمنگام.

تیم خود را باز فصل Feb. 18 برابر Motagua در هندوراس در اول از آن دو پا در لیگ قهرمانان و سری. اولین ضربه برای برنامه ریزی 10 p. m. در اینجا چند افکار در مورد این تیم پیش فصل عملکرد:

چرا نمی تواند این تیم حفظ سمت چپ به عقب ؟ اگر شما به دنبال آتلانتا آمریکا برای چند سال گذشته شما می دانید که این تیم نمی تواند نگه داشتن آن در سمت چپ پشت سالم است. جورج Bello است و با یک ضربه به سر با هیچ جدول زمانی در یک بازگشت. ادگار Castillo است که هفته به هفته با یک دنده آسیب است.

آنها باید به اضافه یک لیست طولانی از بازیکنان این تیم استفاده کرده است که از دست رفته بازی به دلیل آسیب دیدگی شروع با گرگ Garza و در ادامه با کریس McCann, Mikey, آمبروز برک شه آ, Bello و خوزه هرناندز. وجود ندارد قوام به دلایل. این فقط بد شانس.

تیم مستقر آنتون Walkes در گذشته دو بازی در سمت چپ wingback. Walkes که راست پا می بازی اما این یکی است که او هنوز هم یادگیری. او را در سه خوب عبور در گذشته دو بازی. جیک Mulraney همچنین چپ wingback گذشته دو بازی. سرعت خود یک تهدید است رفتن به جلو. دفاع از خود او اذعان می کند که در کار یادگیری است. مدیر Frank de Boer می خواهم یک ترکیب است که ویژگی های همه کاره بازیکنان به طوری که او می تواند سوئیچ تشکل های بدون نیاز به تعویض.

بیشتر مسائل آسیب. بنابراین در حالی که این تیم بار دیگر ممکن است نازک در wingback عمق آن در centerback همچنین در زمان آمار شب گذشته زمانی که مایل رابینسون راه می رفت خاموش میشه بعد 20 دقیقه با پای چپ آسیب است. رابینسون رسیدن به بلوک یک مقطع زمانی که او grimaced و سپس نشستم روی چمن.

رابینسون نبود رای به عنوان مدافع MLS از سال فصل گذشته بود اما مسلما این لیگ بهترین یک در یک مدافع.

مهارت تیم اجازه پور بازیکنان رو به جلو به حمله در فصل گذشته بود اما او قادر به تنهایی توقف اکثر ضد حملات.

اگر رابینسون نتواند هر بازی de Boer می توانید انتخاب کنید از فرناندو مزا فرانکو اسکوبار Walkes و rookie جورج کمپبل. کمپبل که در آمد برای رابینسون نیز در گذشته دو بازی به خصوص با توجه به عدم تجربه است.

او را بزرگ و جسمی و خوب با توپ در پاهای خود را. او به نظر نمی رسد به یک پشت سر هم بیش از 10 متری اما باعث می شود تا زمین در تعقیب. آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر de Boer اعتماد خواهد کرد کمپبل برای شروع در هندوراس.

خدمات به Josef مارتینز. آتلانتا ایالات نگاه فوق العاده در به ثمر رساندن چهار گل در نیمه اول برابر فیلادلفیا. بخشی از دلیل جرم بازی خیلی خوبی است زیرا اتحادیه بازیکنان آغاز شده بود آن اردوگاه و کاملا چند مشخصه از شکل.

به عنوان به زودی به عنوان آتلانتا ایالات شروع به بازی تیم که بازیکنان بیشتر متناسب با جرم شروع به سخن بیهوده. آن آغاز شده و در برابر Elfsborg که به شدت فشرده آتلانتا ایالات بالا به عنوان به خود مجازات جعبه. که تاکتیک ساخته شده آن را سخت برای به دست آوردن توپ به Josef مارتینز.

مسائل همچنان در برابر بیرمنگام. هر چند آتلانتا ایالات قرار دادن حداقل پنج عکس در هدف در نیمه اول مارتینز تا به حال مشکل پیدا کردن فضا برای دریافت توپ.

از آن بدتر در برابر لئونس نگرس. وقتی مارتینز توپ را لمس کرد آن معمولا به این دلیل که او در حال اجرا بود به آن را دریافت. او را لمس به یک هم تیمی (معمولا) قبل از چرخش به دور خود و در تلاش برای پیدا کردن فضای پایین میشه. بازگشت توپ به ندرت آمد.

تا حدی به دلیل مارتینز نمی توانستم توپ, آتلانتا, ایالات قرار داده و فقط یک شات در هدف در این بازی و آن را از 30 متری.

مبارزات یادآور آنچه اتفاق افتاده نسبت به پایان سال گذشته پیش فصل و آغاز 2019 MLS مبارزات انتخاباتی.

در بخش هایی از گذشته سه بازی دوستانه در زمانی که در آتلانتا ایالات حال توپ هیچ کس را اجرا می کند به مدافعان را انتخاب کند. آن را آسان برای مدافعان به انجام کار خود را اگر علائم خود ایستا. آتلانتا ایالات این جرم را نشان می دهد زمانی که جرقه این wingbacks را اجرا پشت خط یا زمانی که یکی از centerbacks خواهد مبادرت به جلو و یا زمانی که امرسون Hyndman خواهد به جلو حرکت کند. انجام این کار باعث می شود مدافعان را مجبور به انتخاب است و می تواند فضاهای باز در شکل گیری.

که در آن خواهد Matheus Rossetto و شایعه امضای مانوئل کاسترو بازی ؟ آتلانتا ایالات عمدتا بازی های برگزار شده از 3-5-2/3-4-2-1 شکل در طول فصل. Rossetto یک هافبک مرکزی. او قصد ندارم به جای ترحم مارتینز در شکل گیری. خواهد de Boer استفاده از او به عنوان “6” است که موقعیت که Hyndman در حال پخش است ؟ این تیم خریداری Hyndman از بورنموث. به نظر می رسد عجیب و غریب برای انجام این کار تنها به استفاده از او. خواهد de Boer استفاده از او به عنوان یک هافبک دفاعی در محل و یا اریک Remedi یا جف Larentowicz? دی بوئر گفت: Rossetto می بازی اما این تیم نیاز به کمک بیشتر در حمله و نه در دفاع. اگر این تیم بازی می کند از یک 4-3-3, Rossetto می توانید به عنوان یک حق و یا حمله به هافبک. او نگاه بزرگ در برابر بیرمنگام, اما نگه داشتن در ذهن که در آن نقطه بیرمنگام ساخته شده بود عظیم subs به صف خود را. پس همه چیز باید زمینه. آتلانتا ایالات شبیه جهان فروشان در برابر فیلادلفیا. زمینه.

کاسترو را ثبت نکرده اند را اعلام کرد اما به نظر می رسد محتمل بر اساس این گزارش و پس زمینه خود را که او در حال آمدن است. او همچنین یک راست یا هافبک مرکزی.

دو موضوع است که باید دوباره در نظر گرفته شود. شده اند وجود دارد کاملا چند شکایت در رسانه های اجتماعی مورد بازی بروکس لنون و Hyndman.

لنون به دست آورد در تجارت با رئال سالت لیک در ماه دسامبر به رقابت در حق fullback, wingback و هافبک. در زمان جولیان Gressel هنوز بود آتلانتا ایالات بازیکن. Gressel بود که به زودی معامله و لنون شد بالفعل استارت در سن و موقعیت خود را. با که می آید به دلیل انتظارات Gressel بسیار خوب بود در ارتباط با Josef مارتینز سه فصل گذشته.

لنون جمع آوری دو کمک – سه اگر شما می خواهید به سخاوتمندانه در پنج بازی. که بیش از حد بد نیست. او را در حداقل پنج صلیب در برابر لئونس نگرس شب گذشته. برخی شکایت کرده است که هیچ کدام در علامت گذاری به Josef مارتینز گفت Gressel را انجام داده اند. در حالی که یک تعریف به Gressel این یک بیت از یک برسد. همانطور که قبلا اشاره شد وجود ندارد آتلانتا ایالات بازیکن است که می تواند توپ را به مارتینز شب گذشته. به لنون زمان.

Hyndman است که مصرف بیش از دارلینگتون Nagbe مسلما بهترین هافبک مرکزی در ایالات متحده به خصوص در شکستن فشار است. برخی به نظر می رسد به یاد داشته باشید Nagbe به عنوان یک دو راهی دینامو. او نبود که. او بسیار خوب در کمک به نوبت دفاع به جرم زیرا او خواهد هوشمندانه دریافت توپ گذشته یک خط و سپس توپ را به سمت راست بازیکن. به Hyndman زمان.

اگر آتلانتا ایالات شدند و برای بازی فردا. گیریم که نه رابینسون کستیللو و نه Bello می توانید بازی چگونه خواهد آتلانتا ایالات خط تا در هفته آینده بازکن?

گرفتن یک قرعه کشی در جاده یک نتیجه مثبت به خصوص در دو پا بازی. من فکر می کنم de Boer را حفظ خواهد کرد بازی سه در بازگشت به نگه داشتن دفاع به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است.

دروازه بان: براد گوزان

Centerbacks: اسکوبار مزا و کمپبل.

Wingbacks: لنون و Walkes.

هافبک دفاعی: Larentowicz و Hyndman.

مهاجمان: حیف مارتینز, Barco و Josef مارتینز.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

Doug Roberson

داگ رابرتسون

داگ رابرتسون را پوشش می دهد آتلانتا ایران و لیگ برتر فوتبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su