مالی و خطرات بهداشتی کوه برای کسانی که نمی تواند ‘telework’

Uber و Lyft راننده عمر هلند به غریبه سواری در ماشین خود را. با مردم ماندن در منزل درآمد خود را به نصف شده است.

همسر خود را یک آشپز در یک هتل ماریوت اما در میان دهها هزار نفر از کارگران از زنجیره جهانی است به طور موقت تخمگذار کردن.

این ماریتا زن و شوهر نیز باید دو بچه ها با توجه به آنها. هلند قصد دارد به کار نگه دارید تا زمانی که او می تواند با وجود خطر قرار گرفتن در معرض به کروناویروس و نگرانی در مورد عبور از آن به همراه همسر خود را که طول می کشد پزشکی است که تضعیف سیستم ایمنی بدن خود را.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

“روز دیگر یک خانم در ماشین” 42 ساله شوهر گفت. “او تا به حال یک ماسک صورت ، او نرم. او گفت که او امیدوار است او coronavirus آزمون می آید و منفی است. من فکر می کنم او خاموش بود کمی. اما هنوز هم این ترس واقعی است.”

بسیاری از شرکت ها گفته اند کارکنان به محل کار از خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و جلوگیری از بیمار شدن. برای کارگرانی که فقط نیاز به یک لپ تاپ و وای فای است که یک مشکل نیست.

اما این یک واقعیت متفاوت برای نزدیک به یک میلیون نفر از مترو آتلانتا در خط مقدم کارگران که ممکن است قادر به telework. بسیاری از آنها در پایین پرداخت ساعتی مشاغل بدون بیمه و یا پرداخت مرخصی استعلاجی. از کارکنان رستوران به رویداد کارگران فروشگاه کارمندان و رانندگان و نگهبانان آنها اغلب باید چند گزینه برای مدیریت مالی بدون اینکه به دیگران حتی به عنوان آنها حرکت خطرات به سلامت خود را.

برای برخی از شرایط مالی وخیم تر شد پنج شنبه زمانی که شهردار آتلانتا Keisha لنس کف دستور بسته شدن میله کاباره ها خصوصی, اجتماعی, باشگاه, مراکز ورزشی و ورزشگاه سینما بولینگ کوچه ها و بازی های آرکید. رستوران فقط می توانید انجام دهید takeout تحویل و یا از طریق درایو. بسیاری از رستوران ها و مغازه ها بسته بودند و یا کوتاه ساعت خود را حتی قبل از شهردار عمل است.

با میلیون ها نفر از آمریکایی ها در معرض خطر از دست دادن شغل خود و یا در حال حاضر از کار کنگره و کاخ سفید شتافت به فشار از طریق اورژانس اقدامات مالی از جمله ارسال چک های بیش از $1000 به اکثر آمریکایی ها و 500 دلار برای هر کودک. جزئیات هنوز در حال نهایی شدن به آخر هفته نزدیک.

در گرجستان که به تازگی گذاشته و کارگران را آغاز کرده اند که جاری شدن سیل در گرجستان در وزارت کار با مدعیان بیکاری مزایای اغلب نمی به طور کامل پوشش حقوق از دست رفته و تنها 14 هفته. کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند coronavirus همه گیر می تواند بسیار طولانی تر از آن است. بسیاری از کارگران ساعتی که صحبت با مجله آتلانتا قانون اساسی در روزهای اخیر گفت: آنها تا به حال تنها پس انداز به گذشته یک زن و شوهر از ماه در بهترین حالت.

“مرتبط با: گرجستان مشاغل تحت فشار قرار دادند به سمت خانه به عنوان کارفرمایان پاسخ به کروناویروس

“مطلب: آتلانتا دستمزد پایین کارگران: بیشتر در معرض خطر اول به طور قطع در بحران

تقریبا یک سوم از مترو آتلانتا کارگران ممکن است قادر به کار از خانه با توجه به آتلانتا کمیسیون منطقه ای تجزیه و تحلیل. میانگین دستمزد برای چنین شغل — از جمله مواد غذایی تهیه و ساخت و مراقبت های بهداشتی حمایت – 35 درصد به زیر این منطقه به طور متوسط. و بود که قبل از برخی از کارفرمایان شروع به برش ساعت و پرداخت و furloughed کارگران در روزهای اخیر به عنوان فروش کاهش یافت.

برخی مانند Havertys فروشگاه مبلمان و شاهین صاحب آرتور خالی کرده اند گفت: آنها ادامه خواهد داد به پرداخت تمام idled کارگران برای حداقل برخی از زمان. دیگران مانند آتلانتا-بر اساس Chick-fil-A ساخته شده است روشن است که چه اتفاقی خواهد افتاد. نورکراس مبتنی بر وفل خانه گفت: آن را نمی کند به اندازه کافی پول برای حمل غیر کاری کارکنان بیش از مسافت های طولانی است.

حدود یک سوم از گرجستان پیشخدمت و آشپز هتل و کارمندان هستند و بیمه, با توجه به U. s. اداره آمار و ارقام. بنابراین بیش از نیمی از ماشین ظرفشویی, تقریبا به عنوان بسیاری از خدمتکاران و خانهدار یک چهارم از شخصیمراقبت از ایدز و سرایداران و حتیسهم بیشتری از شاتل رانندگان و راننده.

چند روز پیش Kanecia همپتون یک میزبان در یک Midtown رستوران حدس زده او را با نوک انگشتانش به بیرون پرداخت خواهد بود نیمی از معمول به عنوان ترافیک پا کند. او نگران بودن در اطراف مشتریان, اما او نیز نمی هر گونه پس انداز او بود که مصرف ویتامین C و نوشیدن سه فنجان چای سبز در روز به تلاش برای سالم ماندن.

“من به خطر سلامت من مطمئن شوید که من قادر به زندگی می کنند” همپتون گفت.

بود که قبل از شهر آتلانتا ممنوع ناهار خوری در رستوران. بروکهیون Clarkston دانوودی و جوامع دیگر نیز به تصویب رسید در رستوران ناهار خوری ممنوعیت در روزهای اخیر.

مهمان نوازی در مترو آتلانتا استخدام حدود 300,000 با توجه به اداره آمار نیروی کار. وجود دارد در مورد 52,160 پیشخدمت و پیشخدمت, 24,000 رستوران آشپز و 75,670 افراد مشغول به کار در دیگر انواع مواد غذایی آماده از جمله فست فود که در آن میانگین دستمزد $9.37 یک ساعت.

“مرتبط با: وفل خانه رئیس انتقاد coronavirus محدودیت در کسب و کار

“مطلب: گذاشته و کارگران سیل نیروی کار وب سایت برای پر کردن مزایای

اما شما لازم نیست به اتصال به غذا به احساس باریکش.

نگهبان و مادر تنها جاسمین اسمیت از ریوردیل گفت: او معمولا آثار 70 ساعت در هفته در 12 دلار در ساعت برای پوشش صورتحساب خود از جمله وام خودرو و دختر جوان او را به مراقبت از. به طور موقت بسته شدن یک کسب و کار هزینه های خود را یکی از منظم تکالیف: 16 ساعت از پرداخت یک هفته.

“من امیدوارم که آن را نمی طولانی” 25 ساله گفت. “من نیاز من کل 70 ساعت است.”

دیگر نگران نباشید: که دخترش مراقبت از روز را به طور موقت نزدیک است اما هنوز هم سعی کنید به شارژ ،

“مرتبط با: رفع بیکاری افزایش می یابد در گرجستان — بدتر به احتمال زیاد در آینده

“مطلب: آتلانتا شهردار کف دستور ممنوعیت در شخص رستوران ناهار خوری

بسیاری دیگر از مترو-منطقه کارگران هنوز در تلاش برای درک اقتصادی خرید اینترنتی جلوتر است. یک کارگر در یک ایستگاه گاز در Gwinnett County توصیف کنار گذاشتن اضافی $400 امید آن را پوشش برخی از هزینه های پزشکی است. یک سالن County سبک مو گفت: او همچنان به نشان می دهد تا برای کار با وجود مزمن تنفسی مسائل و اعتراضات از شوهر و پسر او.

و در کنیرز, جایگزین, معلم, Jean Sadler گفت: “اگر ما کار نمی کنند ما نمی پرداخت می شود. دوره.”

زمانی که Rockdale County بسته مدارس کار خود را خشک. او تا به حال آموزش مشاغل تقریبا هر روز در یادبود دبیرستان. است که به کمک مکمل 72 ساله مزایای تامین اجتماعی. شوهرش Aldren Salder یک کشیش بنابراین خانواده خود را هنوز هم دارای درآمد ثابت. اما عدم آموزش درآمد آن را سخت به پرداخت صورتحساب, او گفت:.

یک کار است که به نظر می رسد تا حدودی امن در لحظه: فروشگاه مواد غذایی کارگر. نگه داشتن فروشگاههای کفش به فروش مواد غذایی ضروری به نظر می رسد. اما تا به حال دو برابر شده و لبه شمشیر است.

“مرتبط با: کارگران گذاشته به عنوان فرودگاه رستوران ها و مغازه ها, نزدیک

“از سال 2017: آتلانتا زخم از رکود باقی می ماند

یک جوان صندوقدار در مترو آتلانتا خارج شده گفت: او فکر می کند در مورد کوروناویروس به عنوان مصرف کنندگان با عجله به سهام تا در منابع است. که در آن پس از 100 به 200 نفر ممکن است از طریق خط خود را در طول یک شیفت او گفت: در برخی روزهای اخیر او رو از 300 به 500 نفر همه آنها کمتر از شش فوت از راه دور است که بیماری های عفونی کارشناسان توصیه می کنند.

او گفت: یک استاد راهنما به او گفت که به پوشیدن ماسک به دلیل آن می تواند “آلودگی متقاطع.” او گفت که او نگرانی در مورد گسترش COVID-19 به کمتر-سالم اعضای خانواده از جمله برادر کوچکترش مبتلا به آسم.

“اگر آن را در گذشته آن خواهد بود از من گفت:” مرد که در 20s خود. “من تنها در خانه و در برخورد با مردم برخورد با پول است.”

او گفت: او می داند که در تلاش برای پیدا کردن کار و که او پرداخت می شود بیمار زمان و گزینه بیمه بهداشت و درمان. “من شمارش نعمت های من در این نقطه,” او اضافه شده است.

خاک رس اسمیت می خواهم فقط در مورد هر کار در حال حاضر. او در حال حاضر از کار در ماه های اخیر پس از از دست دادن آن کمک میز کار و صرف خود را از مزایای بیکاری برای سال, او گفت:. 34-در سال فرود آمد کار پاره وقت به عنوان یک تکنسین در Gwinnett بی نهایت انرژی مرکز. اما به عنوان رویدادی لغو شیفت خود قطع شد. “در دو ساعت من صفر درآمد در آینده برای آینده قابل پیش بینی او گفت:” دو روز پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر.

نزدیک 54 ساله مارک Briley بود بسته بندی در همان مرکز مدنی. نسل سوم صاحب یک فروشگاه — اشبی دوخت ماشین آلات شرکت در کنساو — bemoaned ناگهانی در اوایل از پایان دوخت و گلدوزي نمایشگاه. کمتری مصرف کنندگان نشان داد تا از حد نرمال است.

Briley گفت که او پول را از دست داده در این رویداد است. هنوز هم داشتن شده است در اطراف بسیاری از مردم او و همسرش تصمیم گرفت به طور موقت خود در قرنطینه نگه داشتن مغازه بسته و روشن ماندن از پیری در قوانین زندگی می کنند که در خانه خود را.

او همچنین خواسته خود را به دو پاره وقت کارگران به انجام همان و گفت: او خواهد پرداخت و آنها را به عنوان اگر آنها کار عادی خود را تغییر. “من احساس می کنم ما خانواده است.”

اگر مغازه بسته باقی می ماند دیگر, او گفت, او خواهد پرداخت و آنها را برای یک ماه کامل. “من آن را نمیفهمد. پس از آن که آنها را مجبور به قرعه کشی بیکاری چون به هیچ وجه من می توانید استطاعت به پرداخت آنها طولانی تر است که اگر من باز نمی شود.”

Yana لی-Fong که شرکت صاحب اپیکوری کافه در Duluth گفت که او نمی تواند استطاعت به پرداخت حقوق و دستمزد این رستوران در یک خانه تاریخی در مرکز شهر دولوت به طور موقت بسته می شود.

آن را به عنوان او گفت: کسب و کار به شدت پایین. او در حال تلاش برای باز نگه داشتن درها را به نگه داشتن کارکنان پرداخت می شود. “آنها هیچ ایمنی net. که مرا نگه می دارد تا در شب.”

او و مالک Omar پاول در حال تغییر آیتم های منو و اضافه کردن آنلاین سفارش با وانت منظقه امید به پیدا کردن راه های جدید برای جلب نگران ، حتی در زمان های خوب حاشیه نازک گفتند. آنها ارائه نمی دهد ساعتی کارگران پرداخت می شود بیمار زمان و یا بیمه بهداشت و درمان. آنها لازم نیست که بیمه درمانی برای خود یا. و اگر کسب و کار باقی می ماند افسرده لی-Fong گفت: این رستوران نمی خواهد دو ماه گذشته.

روز جمعه در شهر دولوت محروم در شخص ناهار خوری در رستوران.

مقدار زیادی از کارگران ساعتی رشته با هم منابع متعدد درآمد. اما نه همیشه حمایت می کند.

کریستینا بری از لاورنسویل کار کرده است در این سال به عنوان یک فروشنده در یک فروشگاه لباس در تعطیلات آخر هفته به عنوان یک خواننده حرفه ای اغلب در مراسم عروسی. او و مادرش نیز برای مراقبت بری 89-سال-پدربزرگ. در طول کار و قبل از آمدن به خانه, او را با شتاب ضد عفونی کننده دست, نگران خریداران با coronavirus را آلوده و سپس مادر او و او را. “من می دانم که من پاکیزگی اما من نمی دانم دیگران.”

سپس چند روز پیش زنجیره ای خرده فروشی اعلام کرد قصد دارد به فروشگاه خود را به مدت دو هفته و به پرداخت همکاران در آن زمان. اما بری گفت که نمی تواند شامل برخی از کارگران ساعتی مانند او.

حتی قبل از آن او بود به تماشای تلفن خود را, هراس بالقوه عروسی فسخ او از ترس شد مطمئن به آمده است. روز همه از آواز او کنسرتهایی تا اواسط ماه مه شده بود لغو شد.

او را به پیوستن به آنچه که به احتمال زیاد به یک سیل از دیگر نوازندگان تقاضا برای هنرمند بودجه امداد. او همچنین درخواست — و — برخی از شرکت ها به تسلیم صورتحساب خود و یا پایین تر پرداخت چرا که او در زمان پرداخت می شود در گذشته است.

“آماده شدن برای بدترین. برای بهترین امید” او نوشت: در متن. Emoji عبور ،

داده های متخصص جان پری کمک به این مقاله است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de