اولین AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه برنده هنوز هم اجرا می شود و قوی نه تنها در مقابل

اولین AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه برنده ممکن است تا به حال چیزی برنده همیشه قبل از عبور از خط شروع.

جف گالووی بدست وجود دارد نزدیک به 45 دقیقه زود به پارک اتومبیل خود را و گزارش به کارت کمی جدول که نژاد موسس تیم سینگلتون تعیین کرده بود تا به استقبال این مسابقه جاده اعزامی نیروی. در سال 1970 تنها با 150 روح وارد پارکینگ لجستیک و تقریبا comically ساده است.

“آن زمان (سینگلتون) مانند پنج دقیقه به راه اندازی ثبت نام. من پرسید اگر من می تواند کمک کند و او گفت: آن را بسیار زیبا انجام می شود. او با قرار دادن یک بنر بیش از بخشی از جاده وجود دارد که سخت ترین چیز برای انجام” گالووی به یاد.

بنابراین با مقدار زیادی از زمان برای یدکی گالووی فکر او می خواهم یک نگاهی به اولین مرحله از این دوره در حالی که گرم کردن کمی. او سرش می دویم. یک راه کوتاه فقط از دید شروع و در زمان او زد و برگشت به خط دیگر دوندگان آغاز شده بود به جمع آوری.

یکی از آنها پرسید که چه او انجام شده بود. و گالووی ناقلا سگ فکر می کردم او می خواهم استخدام یک کمی بازی ماهرانه.

“من گفت:,” اوه, من پارک ماشین من (مایل) در مرکز شهر و من در اینجا به گرم کردن'” گالووی به یاد می آورد. “این یک کنایه اما معلوم شد که آن را تبدیل به یک روانی به نفع من چون مردم فکر می کردند هر کسی که می تواند تنه زدن است که بیش از حد دشوار است.”

به سادگی در خود شایستگی گالووی بود بیش از حد دشوار است برای افتتاحیه این زمینه است.

سیاه و سفید عکس های از گالووی نزدیک شدن به پایان برساند — و سپس در نزدیکی عادلانه ساختمان در مرکز شهر — نشان می دهد او به تنهایی در جاده ها, نجات برای یکی از سینگلتون بچه نشسته در وسط جاده در یک صندلی چمن نظارت. او تا به حال تحت پوشش 6.2 مایل در 32:21.6 پس از خواندن دست برگزار شد کرنومتر و اجرا به Peachtree lore.

در چهارم جولای به Peachtree تا به حال یکی از آن پدران موسس. با اولین و تنها پیروزی در این مسابقه گالووی به سختی تبدیل, ترین, تزئین Peachtree مجری — اولین زنان برنده گیل بارون برنده خواهد بود چهار برابر بیشتر. اما به عنوان کسی که تجسم آینده در حال اجرا شوق — او از آن ساخته شده خود را حرفه افتتاح Phidippides کفش فروشگاه ها و تولد یک سیستم آموزشی به صورت مشترک هر روز runner – گالووی کامل بود برای اولین بار برنده است. و از طریق طولانی خود را در رابطه با مسابقه, او به دست می آمد یکی از آن منجر سفیران و پایدار چهره نژاد.

می گالووی که نوبت 74 یک هفته پس از Peachtree بر این باورند که زمانی که او خطوط تا چهارم جولای با همسر و فرزندان و همسران خود را که این خواهد بود که 50 در حال اجرا از مسابقه ؟ یا که وجود دارد خواهید بود 59,850 بیشتر دونده در خط شروع برای این مسابقه از 1970s?

“بله و نه” او گفت:. “احساسات و خاطرات بسیار روشن است. این یک داستان فوق العاده همه چیز در حال اجرا به طور کلی و Peachtree به طور خاص است.”

گالووی و همسرش, بارب, هنوز هم تحت عمل اصل هدایت از یک ماراتن یک ماه. بله به تکرار آنها را فراموش ماراتن در ماه است. آنها احساس می کنید بدون نیاز به تنظیم هر گروه سنی سوابق; در واقع گالووی روش اجرا-پیاده روی-اجرای که او هنوز خستگی ناپذیر می آموزد در سراسر بسیاری از نقاط جهان خواهد دلسرد تنظیم سخت-و-سریع زمان اهداف است. و نیست که کاملا منعکس کننده نگرش از Peachtree خود را ؟ حداقل برای اکثریت 60,000 دونده. فقط آن را انجام داده و احساس خوبی در مورد آن را انجام می دهند.

هر بار که او اجرا می شود 6.2 مایل در این سال او هرگز می دانم. درست مثل او نمی تواند به شما بگوید چه وقت خود را در سال گذشته بود. “من هیچ وقت اهداف هر آنچه” او گفت:. “من اجرا تقریبا همه نژادها با همسرم. این فقط یک چیز بزرگ است.”

“من رقابت از بین رفته است و این اصلا بد نیست” گفت: گالووی که یک عضو از سال 1972 المپیک ایالات متحده و میدانی تیم. “من پشیمان نیستم هر یک از آن. من تا به حال برخی از شگفت انگیز رقابتی سال من بسیار خوش شانس به خصوص که از یک بچه که بود به شدت اضافه وزن و تنبل زمانی که او شروع به در وست مینستر.”

در سال 1970 گالووی تا به حال فقط بدست نیروی دریایی و بازگشت به آتلانتا. یک بار اضافه وزن تحت انگیزه وست مدارس بچه منتقل شده بود به به جدی در حال اجرا در حالت. و بسیار به سرعت او در برقراری ارتباط با کسانی که مانند ذهن و قوی باد.

یکی از کسانی که سینگلتون سپس یک دین در گرجستان دولت است. در حالی که ثبت نام برای کلاس های چند در GSU, گالووی متوقف سینگلتون ،

“او گفت:” من این ایده بزرگ,'” گفت: گالووی به یاد اولین بار او شنیده در مورد در حال اجرا یک 10K از طریق قلب از آتلانتا در چهارم جولای.

“من فکر کردم آن را شگفت آور” گالووی گفت. “مسابقات جاده و سپس عمدتا در انگلستان است. این جایی که من آموخته به آنها را دوست دارم. در اینجا شما فقط می خواهم دیدن جاده در حال وقوع در برخی از محله که در آن پلیس با OK کردن آن به دلیل وجود ترافیک واقعی. خوب در اینجا ما در حال اجرا در سمت راست پایین Peachtree خیابان به مرکز شهر آتلانتا. قرار می دهد که از راه دور در حال اجرا بر روی نقشه.”

بنابراین آره گالووی بود و همه از آغاز فروش آسان. فقط سعی کنید به نگه داشتن او را که شروع خط.

اولین هتل هفت مسابقه آغاز شد و اواخر سال در ساعت 9:30 صبح به عنوان سینگلتون امیدوار به دوندگان از نزدیکی شهرهای جنوبی زمان برای رسیدن به مسابقه. که همچنین به خورشید اضافی زمان به آمده تا اواسط تابستان گرما.

بدون سر و صدا در شروع: “تیم به نام ما وجود دارد حدود 10 دقیقه قبل از ما به صحنه درست در امتداد جاده. و در آخرین لحظه او پلیس, دوست, جلوگیری از ترافیک برای یک دوره بسیار کوتاه از زمان. ما راه می رفت وجود دارد و او اخراج تفنگ و ما خاموش” گالووی گفت.

بدون, بزرگ, بسته شدن راه. دونده و نور تعطیلات ترافیک از سال 1970 مسالمت آمیز coexisted.

هیچ جمعیت تشویق تماشاچیان به عنوان امروز است. “وجود دارد که بسیاری از مردم, اما من به یاد داشته باشید کنجکاو به نظر می رسد. من به یاد داشته باشید لذت بردن از دیدن آن کنجکاو به نظر می رسد” گالووی گفت.

و نه بسیاری از مردم برای حفظ سرعت با اولین هتل هفت افراز برنده است. یکی از دونده جوان گالووی با کار در گرجستان سعی کردم با او بماند اما بچه فقدان آموزش برای این فاصله خود را نشان داد در اطراف قلب هیل.

به عنوان او کشیده به تنهایی منجر گالووی بود اما تنها یک غالب فکر کردم: “من فقط می خواستم به آن را با بیش از.” بله در سال 1970 آن را در مرکز شهر آتلانتا در چهارم جولای.

“من آمد و این کمی شیب به پایان برسد و اولین چیزی که شما را دیدم که سال شد, تیم, پسر نشسته روی یک صندلی درست در وسط جاده (کمک به علامت پایان)” گالووی گفت.

“من چیزی برای خنک کردن با. آنها تا به حال یک کارت کمی جدول (همان که در آغاز به سرعت رانده شده به پایان برسد) که تا به حال چند لیوان آب است. من یکی و آن را انداخت روی من. و پس از آن وجود دارد عادلانه چشمه. و من در. من آغشته به خودم.”

به عنوان گالووی ماند عمیقا درگیر با آن را برای سال Peachtree شد خیلی بیشتر از یک 10K اجرا شود. آن را تبدیل به یک رویداد مرکزی به آتلانتا شخصیت ضروری بیانیه ای از شور و نشاط و آزادی فیزیکی در چهارم.

“آن تبدیل به” گالووی گفت: “آنچه که من در تماس با یک شیوه زندگی توانمند سازی خودرو برای آتلانتا و جهان است. که کلی به همه مسابقات جاده باز است. در یک روز تعطیل صبح از خواب بیدار در تمام ساعات و پایین رفتن و اجرا زمانی که شما لازم نیست که در گرمای آن را واقعا می گوید چیزی در مورد آتلانتا.

“من به صحبت افرادی که طولانی مدت دونده در, می گویند, بیرمنگام و آنها به من گفت که شما نمی خواهد که در این تعداد از مردم در روز چهارم جولای در بیرمنگام.

“آتلانتا است به دنبال شهر. آن دارای تنوع زیادی از مردم از سراسر ایالات متحده و رشد جمعیت از سراسر جهان است. و بخشی از این معادله از این تنوع در حال اجرا است.”

در 1970 Peachtree ساخته شده بسیار متواضع بیانیه افتتاحیه, اما همچنین به دست آورده خود را یک جفت کامل برندگان در گالووی و بارون.

برای عرق خود را از آنها دریافت یک زن و شوهر از دست دادن یک جایزه.

و سپس اولین هتل هفت افراز قهرمان چیزی که قطعا تعجب کسانی که در حال حاضر فکر می کردم او یک مرد آهن در شروع است.

گالووی خود را جمع آوری جایزه تبدیل به اطراف و فرار به عقب به ماشین خود را.

بیشتر بخوانید درباره تاریخ و مردم از AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه

> اصل 110: آنها مانكن در اولین مسابقه در سال 1970

> لایحه خار: به دنبال به جلو به 50 خود را به اجرا در AJC Peachtree

> گیل بارون تبحر یک دنباله به عنوان اولین زن AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه برنده

> 50 AJC هتل هفت افراز: نگاهی به تاریخچه و آینده

> اخبار و به روز رسانی از AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de