اولین coronavirus بیمار جدا شده در پارک توسط گرجستان سهام خود داستان

اولین COVID-19 بیمار جدا شده در یک ویژه پارک سایت توسط گرجستان مقامات بهداشتی است که 30 سال در افغانستان جنگ کهنه که پخته شده در یک وفل خانه در کانتون او قبل از شروع دچار تب و لرز و درد مفاصل است.

جوی اردوگاه به دنبال کمک به هفته گذشته در Northside بیمارستان چروکی که در آن او گفت که او مبتلا به پنومونی و آزمایش مثبت برای این بیماری ناشی از کوروناویروس. این Cass دبیرستان فارغ التحصیل نمی داند که در آن او قراردادی بیماری هر چند او مظنون سلامت خود شد به خطر بیافتد پس از شکست او به انسولین برای دیابت خود را.

“هر مشترک در بدن من صدمه دیده است” گفت: اردوگاه سابق راننده کامیون از کرترسویل که به خدمت در ارتش گرجستان گارد ملی. “من نمی تواند حرکت مشترک در بدن من از مچ پا تا پشت من اسلحه — نمی تواند بدون درد تیز.”

اردوگاه گفت که او به طور داوطلبانه برای جدا شود چرا که او زندگی می کند با یک دوست است که یک نوزاد پسر.

او حمل و نقل روز سه شنبه توسط آمبولانس به کار سخت Creek State Park نزدیکی Rutledge این COVID-19 انزوا و نظارت بر سایت است که رژیم صهیونیستی. برایان کمپ این هفته اعلام کرد. اردوگاه گفت: او زندگی در یک تریلر در کنترل از راه دور بخش وسیع پارک است و مصرف آنتی بیوتیک, تماشای جنگ ستارگان فیلم بر روی تلفن همراه خود را و خوردن takeout وعده های غذایی از جمله چیلی داگ — سمت چپ برای او توسط مقامات بهداشتی دولت.

دولت تعیین کرده است تا هفت اضطراری تریلر در یک منطقه از پارک که به روی عموم بسته است و نظارت بر اجرای قانون مقامات کمپ را گفت. اردوگاه گفت: او تنها بیمار در پارک واقع در حدود 50 مایلی شرق آتلانتا. او در گفتگو با یک مجله آتلانتا قانون اساسی خبرنگار توسط تلفن چهار شنبه.

مرتبط با: گرجستان آماده سازی پارک برای جداسازی بیماران در معرض coronavirus

وفل خانه این هفته اعلام کرد که آن را به حال خود را بسته 1849 ماریتا بزرگراه در محل کانتون و آماده شد برای پاکسازی آن پس از یکی از کارکنان آن وجود تست مثبت برای این بیماری است. وفل خانه را شناسایی کارمند, اما گفت که او در گذشته در آنجا مشغول به کار در تاریخ 1 مارس.

“همکاری نزدیک با Cherokee County Health Department ما دستور به گفتن همکاران که کار با تحت تاثیر قرار دیپلم در مارس 1, به خود قرنطینه در خانه های خود از طریق پنج شنبه,” رستوران های زنجیره ای گفت:. “به دانش ما در هیچ یک از کسانی که همکاران نشان داده اند هیچ نشانه ای از بیماری است.”

بدون شناخت او Northside بیمارستان چروکی تایید یکی از بیماران خود نشان داد نشانه هایی از قرار گرفتن در معرض این بیماری پس از او وارد شده وجود دارد برای کمک در 5 مارس.

“بیمار قرار داده شد در منفی-فشار اتاق و پاسخ خوبی به درمان گفت:” لی Echols, Northside بیمارستان معاون رئیس جمهور از بازاریابی است. “بیمار مرخص شد در مارس 9.”

اردوگاه برادر جاش پزشکی تکنسین آزمایشگاه از کرترسویل گفت: او quarantining خود را در خانه به خاطر این دو تا به حال تماس on Feb. 29.

“من شده اند در واقع نه تنفس در هر کسی و ماندن در خانه برای اکثر” جاش اردوگاه گفت.

گفت: نه به ترک تریلر در طول اقامت خود در پارک جوی اردوگاه انتظار باقی می ماند قرنطینه وجود دارد و حدود 14 روز در همه. او در مقایسه با تنظیم به یک اردوگاه RV.

“شرایط در واقع نوع خوب است. من نمی توانم شکایت در همه,” او گفت:. “من در داخل یک کشش پشت RV با یک تخت و تلویزیون و یخچال و فریزر — تمام چیزهای که.”

مقامات بهداشت گفت: در حال مراقب باشید در مورد آمدن به تماس با او. او در تماس است و آنها را هر چند ساعت با جزئیات بیشتر در مورد وضعیت خود را.

“آنها نمی ایستادن در کنار درب در هنگام باز کردن درب,” او گفت:.

در ضمن او خوش بین است او را بکشد از طریق گفت که تساوی قدرت از ایمان مسیحی خود را و درایو خود را برای زنده ماندن.

“من می خواهم به — بدون توجه به آنچه.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im