اولین coronavirus بیمار جدا شود با گرجستان است عنوان صفحه اصلی

تنها coronavirus بیمار جدا شود در گرجستان ویژه قرنطینه سایت گفت: مقامات بهداشتی دولت ارسال شد او را به خانه به کانتون یکشنبه.

جوی اردوگاه سابق گرجستان ملی Guardsmen که پخته شده در یک وفل خانه در کانتون قبل از او بیمار شد گفت: “قبلا درک او خواهد بود ماندن در کار سخت Creek State Park نزدیکی Rutledge برای 14 روز در قرنطینه.

اما او گفت که گرجستان در بخش بهداشت و درمان به اطلاع او صبح روز یکشنبه او و دیگر نیاز به قرنطینه می شود و باید برای بازگشت به خانه به خاطر او نیست که یک تب یا علائم دیگر COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

ویدئو: دیدن جوی اردوگاه بحث در مورد بیماری خود و آشکار خود را قرنطینه سایت

مبتلا به تب و لرز و درد مفاصل کمپ اولین بازدید Northside بیمارستان چروکی در 5 مارس. دیابتی او گفت که او مبتلا به پنومونی و آزمایش مثبت برای COVID-19 وجود دارد. او مرخص شد در مارس 9, قبل از اینکه ارسال توسط آمبولانس به کنترل از راه دور انزوا سایت در پارک ایالتی روز سه شنبه. مقامات دولتی تعیین کرده اند تا هفت اضطراری تریلر در پارک برای منزوی کردن و نظارت بر coronavirus بیماران.

“من ترک همه مسائل پزشکی به متخصصان پزشکی” اردوگاه گفت: لحظات قبل از اضافه کردن که مقامات بهداشتی دولت وارد شده بود در یک ون او را به خانه. “اگر آنها بدانند که من دیگر مسری… من می توانید شروع به ساخت یک چک دوباره.”

“من هم اکنون می توانید پیوستن به جامعه” او گفت:. “من خوشحال هستم که من را ترک کنند.”

اردوگاه گفت که او امیدوار به بازگشت به کار پخت و پز برای وفل خانه که هفته گذشته اعلام کرد که آن را به حال خود را بسته 1849 ماریتا بزرگراه در محل کانتون و آماده شد برای پاکسازی آن پس از یکی از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای این بیماری است.

ادامه مطلب: اولین coronavirus بیمار جدا شده در پارک توسط گرجستان سهام خود داستان

مقامات بهداشتی دولت گفت: اردوگاه نیست باید مجددا برای COVID-19 و می تواند منتشر شده از پارک به خاطر او بوده است بدون علامت برای یک هفته کامل اضافه کردن او در نظر گرفته شده است “درمان می شود.”

“این است که جدید CDC ارشاد در حال دنبال شدن توسط ایالات” جورجیا وزارت بهداشت گفت. “او همچنین بستری برای برخی از زمان قبل از انزوا در پارک.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im