پنج off-the-رادار بریوز که بدست Snitker توجه

“وجود دارد که بسیاری از آنها” بریوز’ مدیر گفت.

سپس وی با اشاره به پنج در میان بسیاری از.

یکی از 6-پا-6, 240 پوند قدرت ضربه چشم انداز برایس توپ که ضربه 17 خانه اجرا می شود در 231 در خفاش ها در پایین افراد زیر سن قانونی در فصل گذشته پس از بریوز انتخاب او در 24 دور از ژوئن پیش نویس از دالاس باپتیست دانشگاه.

در حالی که برخی از دیدن 21 ساله توپ یک چپ دست خمیر را به عنوان یک آینده تعیین شده hitter وظیفه – لیگ ملی ممکن است اتخاذ DH به عنوان به زودی به عنوان 2022 – او متمرکز بر بهبود به عنوان اولین baseman با کار روزانه در بهار آموزش با مربی ران واشنگتن است.

“من فکر می کنم او بهبود یافته پس از او در اینجا” Snitker گفت. “و قدرت مانند که بیش از حد – که یک ابزار خاص.”

یکی دیگر از بریوز’ پیش نویس میدارد از سال گذشته 22 ساله گیر شیا Langeliers این تیم را در دور اول انتخاب از بیلور نیز ذکر شد توسط Snitker.

“هر زمان (سابق بریوز گیر) ادی پرز آمد به دفتر من در تابستان گذشته او raving در مورد این بچه. در حال حاضر من می بینم چرا” Snitker گفت. “این مرد پیشرفته برای رفتن به اولین سال کامل. من واقعا لذت بردن از گرفتن او را به عقب وجود دارد (پشت صفحه). او رسیدگی نمی کند خود را مثل یک بچه در اول بهار آموزش.”

پس از آن وجود دارد تبادل چشم انداز Jasseel De La Cruz 22 ساله right-hander که تن به تن در سه سطح مختلف در فصل گذشته (طبقه پایین یک رم کلاس های پیشرفته فلوریدا و کلاس AA می سی سی پی).

“من نمی دانم که این د لا کروز بچه بود تا زمانی که ما به اینجا آمد” Snitker گفت. “و آن بازوی مثل wow.”

یک زن و شوهر از دیگر off-the-رادار بازیکنان Snitker گفت: باید او را تحت تاثیر قرار چگونه با آنها آماده هستند veteran جزئی-لیگ infielders جک لوپز و رایلی Unroe.

هیچ یک از بازیکنان ذکر شده در بالا خواهد بود در بریوز’ افتتاح-بعد فهرست و برخی از آنها احتمالا هرگز بازی برای این تیم لیگ.

“چه کسی می داند آنچه که آنها در حال رفتن به انجام این کار؟” Snitker گفت. “اما آن را واقعا سرگرم کننده (برای دیدن آنها در توسعه در آموزش بهار).”

یادداشت از بهار آموزش:

> بریوز طرح به ارزیابی مجدد infielder Adeiny Hechavarria شده است که با کنار یک تیره مایل در روز جمعه برای تعیین اینکه آیا او می تواند در بازی این آخر هفته.

> آن شده است آرام بهار آموزش تا کنون برای بریوز outfielders رونالد Acuna (2-برای-19 با هشت strikeouts) و Marcell Ozuna (0-برای-13 با هفت strikeouts). “او احتمالا می خواهم به حرکت خفاش بهتر whan آنچه در او است” Snitker گفت: از Acuna “اما من نگران نیستم که در مورد.” ایضا با Ozuna. “به عنوان به زودی به عنوان ما در اینجا بگذارید … شما شروع به گرفتن قضاوت (با به طور منظم فصل)” Snitker گفت. “بهار خواهد بود راه را در آینه دید عقب.”

> پس از گرفتن دو در-خفاش ها هر کدام در پنج شنبه و جمعه نمایشگاه فردی فریمن برنامه ریزی شده است به بازی بازگشت به بازی برگشت جمعه و شنبه برای اولین بار پس از از دست رفته یک هفته با التهاب در جراحی تعمیر آرنج راست. “پس از خاموش بعد (پنج شنبه) بازگشت به حالت عادی” فریمن گفت. “من از انجام سه (در خفاش) شروع جمعه.”

> سه هفته از اولین به طور منظم فصل بازی بریوز’ انتظار افتتاحیه روز شروع پارچ مایک Soroka احساس می کند “بسیار آماده در حال حاضر.” گفت: Soroka: “این فقط رفتن به در مورد اتو کردن برخی از چیزهایی که … و مطمئن شوید که ما نگه داشتن پدال به فلز شما می دانید هر زمین است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>