پنج بازیکن در شاهین’ در دور اول پیش نویس رادار

شاهین مدیر کل توماس Dimitroff واقعا نمی خواهم او نام مستعار “گر توماس.”

اما او را به دست آورده آن را در بخش ساخت معاملات در دور اول در پنج از 12 پیش نویس. او ساخته شده حداقل یک تجارت در تمام 12 از پیش نویس و او می تواند upend که در سال جاری پیش نویس پنج شنبه از طریق شنبه با یکی دیگر از فیلم های پرفروش حرکت می کند.

“من احساس می کنم مانند آنها بوده است تلاش برای پیدا کردن یک لبه حمله کننده برای همیشه لطفا برای پس چه معامله برویم و فقط تجارت برای تعقیب جوان” NFL Network پیش نویس تحلیلگر دانیل ارمیا گفت: پنج شنبه. “چگونه بالا شما رو برای رفتن ؟ که سرگرم کننده خواهد بود.”

جوان که در ایالت اوهایو است, بالا پایان دفاعی در پیش نویس ها و پروژه ها به احتمال زیاد رفتن به Redskins با کلی دوم انتخاب کنید. یک حرکت به جوان خواهد بود در تاریخ همتراز با Dimitroff 2011 حرکت تا 21 لکه-از 27 تا ششم — به گیرنده گسترده خولیو جونز.

اما واقع بینانه تر حرکت می تواند ساخته شده به امن کارولینای جنوبی دفاعی مقابله با Javon Kinlaw یا فلوریدا cornerback C. J. Henderson. اگر شاهین اقامت در 16 LSU پایان دفاعی K’Lavon Chaisson LSU cornerback Kristian Fulton یا آلاباما ایمنی خاویر میشن به احتمال زیاد در دسترس خواهد بود.

“من فکر می کنم (شاهین) به دنبال تاثیر دفاعی بازیکنان” ارمیا گفت. “ما لگد این حدود روز دیگر در مسیر به پیش نویس,’ اما برای من این چهار بازیکن که حس شما تجارت برای: (Ohio State cornerback جف) Okudah به شما برتر گوشه و یا تجارت شما برای Henderson, شما نمی خواهد که برای رفتن تا کنون, اما شما احتمالا باید برای رفتن تا کمی به او.”

جرثقیل قهوه ای و Kinlaw دیگر بازیکنان شاهین می تواند تجارت به زمین با توجه به ارمیا.

“اگر قهوه ای یا Kinlaw شروع به رها کردن یک کمی شما می تواند بالا برود در محدوده و آنها را” ارمیا گفت. “و پس از آن بیشتر است که من در مورد آن فکر, فکر کردم یک لحظه صبر کن گاهی اوقات ما می بینیم این off-the-ball linebackers رانش کمی بیشتر از آنها باید در نظر که در آن آنها امتیاز شد و بني اسرائيل سیمونز سوم-بهترین بازیکن در این پیش نویس است.”

سیمونز است که تا حد زیادی موقعیت-کمتر بازیکن از کلمسون.

“اگر او شروع به گرفتن پایین به محدوده که در آن شما تا به حال این مهمات وجود دارد در آتلانتا و شما می خواستم برای رفتن به بالا و او را مرد است که می تواند سرگرم کننده را به برق وصل او که به دفاع از این طرح, و به او اجازه دهید اجرا در اطراف” ارمیا گفت.

“زمانی که شما در یک بخش مانند آنها هستند و شما رو به دیدن (پرستاران در حال اجرا پشت آلوین) Kamara و شما رو به دیدن (Panthers در حال اجرا) مسیحی McCaffrey داشتن یک مرد مانند اشعیا سیمونز می توانید نوع کمک به پاک کردن برخی از آن.”

شاهین از دست linebacker د’Vondre Campbell, تیم پیشرو tackler بیش از دو فصل گذشته در آژانس رایگان. Foye Oluokun, یک, سوم, سال, بازیکن, را بیش از برخی از کمپبل ،

“به طوری که سرگرم کننده خواهد بود برای دیدن او وصل وجود دارد و بازی بعدی به Deion جونز” ارمیا گفت. “خواهد بود که مقدار زیادی از سرعت وجود دارد.”

در اینجا نگاهی به پنج بازیکن در شاهین’ در دور اول پیش نویس رادار:

K’Lavon Chaisson, DE, LSU

او کمک خواهد کرد شاهین’ تصویب راش.

“من در نگاه یک مرد مانند K’Lavon Chaisson. … او یک بسته کامل در این نقطه در زمان” ارمیا گفت. “او هنوز هم برخی از توسعه جلوتر از او. اما او جالب است و او را بهتر و بهتر به عنوان سال رفت.”

Chaisson همه کاره است.

“او می تواند انجام بسیاری از چیزهای مختلف و او طول” ارمیا گفت. “او می تواند با سرعت. او نگه می دارد تا به خوبی در برابر اجرا شود.”

C. J. Henderson, CB, فلوریدا

شاهین ممکن است به تجارت در مقابل این اظهارات به انتخاب هندرسون.

اظهارات باید 12 و 19 میدارد و می تواند یک cornerback اولین و گسترده گیرنده با 19 انتخاب کنید.

وجود دارد یک افت در cornerback موقعیت پس از Okudah و هندرسون.

“C. J. Henderson است که به وضوح دوم گوشه” ارمیا گفت. “بعضی از تیم ها فکر می کنم او را سمت راست وجود دارد با Okudah.”

او سه سال استارت برای Gators.

“من باید C. J. Henderson به عنوان من 22 بازیکن و من Chaisson به عنوان من 25 بازیکن” ارمیا گفت. “پس اگر من نیاز به هر دو در آن موقعیت … من می C. J. Henderson.”

Javon Kinlaw DT کارولینای جنوبی

او یک تیم آمریکایی و همه-SEC فصل گذشته در پایان با 35 پردازد و شش کیسه. او نام Gamecocks’ بازیکن دفاعی سال است.

او 6 فوت و 6 و وزن 324 پوند در NFL سراغ ترکیب.

در کارولینای جنوبی 20-17 ناراحت گرجستان در اکتبر. 12, Kinlaw بود تخريبي نیروی. او تا به حال چهار دنده یک برای مقابله با یک دست دادن و در یک کیسه.

اشعیا سیمونز, پوند, Clemson

او می تواند راش به عنوان یک دفاعی پایان رسید مانند یک linebacker و پوشش مانند ایمنی.

او به احتمال زیاد به آن گذشته کارولینای که هفتم به طور کلی انتخاب کنید.

او فصل گذشته ثبت 107 پردازد 16 پردازد برای ضرر و زیان هشت کیسه سه interceptions, 13 پاس breakups و مجبور اشتباه کردن.

جرثقیل قهوه ای, DT, Auburn,

قهوه ای که بازی در Lanier بالا بود SEC دفاعی بازیکن در سال 2019.

او تا به حال 55 پردازد 12.5 پردازد برای ضرر و زیان و چهار کیسه برای ببرها در فصل گذشته.

قهوه ای بود و همه کاره در آبرن و بازی چند موقعیت در امتداد خط دفاعی.

شاهین مربی دن کوین گفت: عمق دفاعی در مقابله با این پیش نویس که ممکن است اشاره به این تیم با تمرکز بر cornerback اولیه و دفاعی در مقابله با بعد از آن در پیش نویس است.

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>