پنج چیز برای از شاهین در پیش نویس

شاهین مدیر کل توماس Dimitroff و مربی دن کوین برنامه ریزی شده اند برای فقط در مورد هر احتمالی برای این سال های مجازی پیش نویس NFL که برگزار خواهد شد در روز شنبه از طریق شنبه.

“ما در یک واقعا خوب نقطه به اعتقاد ما در حال حاضر” Dimitroff روز دوشنبه گفت:. “ما فکر می کنیم که ما در ابتدا و آماده به رول.”

شاهین میله میله به شش پیش نویس میدارد از جمله 16 در دور اول.

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس قبل از پیش نویس فرایند تعطیل توسط لیگ و توسط بسیاری از ایالات سفارش پناهگاه در محل سفارشات.

شاهین با بسیاری از آنها سراغ کار انجام می شود با استفاده از تکنولوژی را به پایان برساند سراغ روند.

“در وسط همه این تازگی آن را هنوز هم همان ایده با پیش نویس” کوین گفت. “چگونه ما تیم بهتر است. …که آنچه هدف است و این که در آن همیشه است. ما در حال تلمبه به نورد.”

در اینجا پنج چیز به دنبال از شاهین:

1. بادهای تجاری. آنها همین حالا تماس بگیرید و او را “معامله گر توماس” برای هیچ چیز.

Dimitroff بود که به نام مدیر کل در سال 2008 ساخته شده است که حداقل یک تجارت در پیش نویس. او ساخته شده است که پنج حرکت در دور اول از جمله مگا معامله در سال 2011 زمانی که او نقل مکان کرد و از شماره 27 شماره 6 به زمین گسترده گیرنده خولیو جونز.

Dimitroff گفت که لیگ را به طور کلی مدیران می خواهید به فعال باقی می ماند در محیط مجازی پیش نویس است. NFL برگزار شد آزمون mock draft دوشنبه.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به مشارکت بیشتر در اوایل در طول این چند روز آینده در تلاش برای به دست آوردن چیزهایی نقشه برداری” Dimitroff گفت. “که در آن شما صحبت در مورد جبران خسارت ایده های قبل از وارد شدن به بودن در ساعت است.”

در اطراف لیگ به طور کلی مدیران در آغوش فن آوری است.

“اگر آن را در واقع در وسط تجارت لیگ است که قصد داشته باشیم — آنها در حال اضافه کردن زمان — اما آنها را داشته باشیم اگر همه چیز را بر روی بروید و شما نمی آن را مهر و موم که در آن نقطه” Dimitroff گفت. “آنها را به برخی از توجه اضافی را به مطمئن شوید که آن را به نهایی. من فکر می کنم ما در یک واقعا خوب نقطه از صحبت با بسیاری از مدیران عامل به تازگی.”

2. Cornerback حافظه. شاهین باید به شدت scouted این cornerback چشم انداز.

Ohio State جف Okudah است اجماع شماره 1 cornerback در این پیش نویس پس از فلوریدا C. J. Henderson.

“من فکر می کنم گوشه کلاس دارای یک تعداد انگشت شماری از بچه ها که در حال رفتن به حلال و قابل توجه همکاران به تیم های مربوطه خود را زمانی که آنها در حال برداشت” Dimitroff گفت.

NFL شبکه گزارش داد در هفته گذشته که شاهین مارس تجارت به هندرسون. نیز وجود دارد شده اند rumblings از یک حرکت به Okudah.

“هر C. J. Henderson من نشان می دهد, البته, این مرد سریع بازیکن فوتبال و او را صالح پوشش مرد” Dimitroff گفت. “وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از مردم به دنبال او. من فکر می کنم ما دیده ایم که.

“من او را بیش از همه مسخره پیش نویس. البته من نمی پایبند به کسانی که بسیار اما وجود دارد بسیاری از بحث در مورد او و تعدادی دیگر از گوشه و کنار. من فکر می کنم در پایان این جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه همه آنها سقوط.”

3. شفیلد مورد تحسین قرار گرفته. شاهین منتشر شد خود را بالا cornerback الطائر Trufant. او امضا شده با دیترویت در طول رایگان-آژانس دوره است.

اگر شاهین فکر می کنم کندال شفیلد یک ردیف 1 cornerback آنها می تواند تجارت برای یکی از بالا دفاعی پردازد در آبرن را دریک قهوه ای یا کارولینای جنوبی Javon Kinlaw.

کوین گفت: او معتقد است که شفیلد توسعه می تواند به این تیم شماره 1 cornerback.

شفیلد که گرفته شده بود در دور دوم پیش نویس فصل گذشته با بازی نیکل در سال 2019.

“من احساس می کنم که راه” کوین گفت: وقتی پرسیده شد که اگر شفیلد می تواند شماره 1 cornerback. “ما او را به بازی بسیاری در حافظه. که چیزی است که او تا به حال تن از با تجربه است. او نگه داشته در حال رشد بود و واقعا برای این چالش است.”

شفیلد در تمام 16 بازی و 11 شروع می شود. او در پایان فصل با 46 پردازد و سه پاس defensed و یکی مجبور اشتباه کردن.

شفیلد برگزار 708 دفاعی جرقه بزند (67%) و 142 جرقه بزند در تیم های ویژه (23.8%)

“در لیگ ما و بخش قطعا وجود دارد برخی از بچه ها که شما می خواهید برای مطابقت کردن اگر شما نیاز به” کوین گفت. “او قطعا کسی با سرعت و کوتاه – فضای سرعت به انجام این کار است. من قطعا فکر می کنم او یک شات به انجام است که بر اساس سرعت خود را و که من فقط فکر می کنم او برای رفتن به ادامه رشد. آره ما بسیار هیجان زده در مورد او.”

4. پاس-راش کمک کند. چندین مدل پیش نویس باید شاهین انتخاب LSU خارج linebacker K’Lavon Chaisson (6-پا-3, 254 پوند) برای کمک به خود را با تصویب راش اگر آنها در ردیف 16.

“من فکر می کنم آنچه شما می بینید با Chaisson است که در آن شما فکر می کنم او می تواند به” کوین گفت. “این بازیکن جوان که فقط نوع (تا به حال) یک سال و سال قبل (او مجروح شد). من فکر می کنم حرکت رو به جلو, شما در حال رفتن به بسیاری از واقعا خوب فوتبال را از او. “

Chaisson خواهد شد که به نوبه خود 21 در ژوئیه ممکن است بلافاصله آماده برای رشد در ترانشه NFL.

“آن را نمی NBA هنگامی که شما در حال بیرون آمدن است که در اوایل و شما طرح توسعه خود را” کوین گفت. “اما وجود دارد در حال رفتن به یک دوره خوب برای که در آن او می تواند رسیدن به.”

5. دیگر میدارد. شاهین برگزاری 47 کلی انتخاب در دور دوم 78 به طور کلی در دور سوم 119 و 134 در دور چهارم و 228 در دور هفتم.

آنها آماده بودند برای لیگ تحریم mock draft.

“که فقط به مطمئن شوید که ما در حال اتو کردن همه kinks بالقوه” Dimitroff گفت. “هر کس در حال رفتن به او داده می شود برخی از بازیکنان به من بدهید. شما فقط نمی تواند آمد تا با نام تصادفی. ایده این است که مطمئن شوید که ما با همه تعامل درستی است.”

AJC را 2020 موقعیت موقعیت پیش نویس سری

Quarterbacks: جو نقب زدن منجر کلاس | صفحه 10

پشت در حال اجرا: Cam Akers’ درس زندگی | صفحه 10

تنگ به پایان می رسد: Harrison برایانت بالا چشم انداز | صفحه 10
سپاه پاسداران/مراکز: جزایر Kindley اواخر طفیلی | صفحه 10
توهین آمیز پردازد: Austin جکسون درس زندگی | صفحه 10
گسترده گیرنده: Jeudy یا بره | صفحه 10

دفاعی پردازد: قهوه ای, Kinlaw ایستادگی | صفحه 10

دفاعی به پایان می رسد: یک ‘نسل’ استعداد | صفحه 10

Linebackers: سیمونز یک موقعیت کمتر LB | صفحه 10

Safeties: لود شده با گرجستان استعداد | صفحه 10

تیم های ویژه: گرجستان kicker-محور | Returner با فلش | صفحه 10

, Cornerbacks: جف Okudah یک مستند CB | صفحه 10

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>