سیل هشدارهای صادر شده به عنوان B. C. عمده رودخانه ها افزایش بارندگی در ادامه


محتوای مقاله

ونکوور — بارش سنگین باعث شده است که رودخانه ها به خروش در سراسر بریتیش کلمبیا شستشو جاده ها و قرار دادن بسیاری از جوامع در حالت آماده باش.

رودخانه هوا مرکز صادر کرده است سیل هشدارهای بالاترین هشدار برای مناطق اطراف فوقانی Fraser River و Quesnel رودخانه از جمله یک منطقه در نزدیکی شاهزاده جورج.

آن را می گوید بارش قابل توجهی کاهش یافته است در سراسر کشور و شمال شرق با “بی قراری” آب و هوا در دراز مدت پیش بینی شده است.

به سرعت در حال افزایش سطح رودخانه در headwater مناطق شد و انتظار می رود در ادامه با بزرگتر رودخانه افزایش به تعطیلات آخر هفته.

سیل ساعتهای نیز در محل برای صلح منطقه Chilcotin رودخانه و شاخه های فرعی آن را از فریزر mainstem از پرنس جورج به بوستون و وسط فریزر و انشعابات آن از جمله در مناطق اطراف Williams Lake و 100 Mile House.

رودخانه هوا مرکز می گوید بزرگتر رودخانه های Thompson منطقه رسیده تا 10 سال و 20 سال در جریان هفته گذشته به دلیل ذوب برف و بارش باران. از آن پس اکثر جریان کاهش یافته است اما افزایش دوباره و سیل دیده بان باقی مانده در محل رودخانه تامپسون از جمله منطقه در نزدیکی کملوپس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>