فلوریدا آتلانتیک را Harrison برایانت در مخلوط به بالا, تنگ, پایان پیش نویس

هریسون برایانت تا به حال بسته بندی چمدان و آماده بود به سفر از مارتینز به بیرمنگام علا.

او آماده بود برای رفتن گونی quarterbacks برای Samford به عنوان یک پایان دفاعی.

اما به لطف برخی از حوادث پیش بینی نشده, او تصمیم گرفت به سفر به بوکا راتون فلوریدا., بازی تنگ پایان در فلوریدا آتلانتیک.

به دلیل مدرسه و تغییر موقعیت تغییر برایانت که در جان Milledge آکادمی در حال حاضر یکی از بالا, تنگ به پایان می رسد در کشور و آماده برای انتخاب در پیش نویس NFL است که برای مارس 23-25.

“من همان درجه بر آدم Trautman از دیتون, Harrison برایانت و کول Kmet از نوتردام” NFL Network پیش نویس تحلیلگر دانیل ارمیا گفت. “من فکر می کنم همه کسانی که بچه ها در موقعیت به طور بالقوه می تواند برای اولین بار, تنگ, پایان برداشت.”

“مطلب: Top 10, تنگ به پایان می رسد در پیش نویس NFL

برایانت همچنین مانور در دبیرستان قبل از تعویض به تنگ پایان فصل ارشد.

اما زمانی که Samford تهاجم هماهنگ به سمت چپ برای پیوستن به کارکنان در فلوریدا آتلانتیک برایانت به دنبال او به بازی تنگ پایان برای جغدها.

“من فقط همیشه ترجیح داده به بازی تنگ پایان و زمانی که فرصت آمد, من نمی تواند به نوبه خود آن را” برایانت گفت.

برایانت مسیر در حال اجرا بود کمی خام برای اولین بار در.

“رفتن به FAU, من نمی تواند اجرای یک مسیر در همه” برایانت گفت. “در واقع من هم اتاقی (جان رین) ما دیگر تنگ او به من آموخت که چگونه برای اجرای مسیرهای.”

برایانت گرفتار 65 عبور برای 1,004 متری و هفت touchdowns فصل گذشته. او برنده جان Mackey جایزه به عنوان برترین تنگ پایان در کشور به دست آورده و به اتفاق آراء همه آمریکایی وضعیت.

بیش از کار خود را برایانت که آموخته است که چگونه به طور موثر اجرا مسیرهای گرفتار 147 عبور برای 2,137 فتح کرد گرفته شد متری و 16 touchdowns.

برایانت پس زمینه به عنوان مقابله با اتحاد به او کمک کرد تا با مسدود کردن.

“فقط دانستن روش, اصول و مسائل فقط به انجام تنگ پایان موقعیت با اجرای مسدود و عبور حفاظت” برایانت گفت.

او در بازی نهایی خود را سه فصل در فلوریدا آتلانتیک برای خط Kiffin که در سمت چپ پس از 2019 فصل برای تبدیل شدن به سر مربی در Ole Miss.

“او یک پسر خنده دار” برایانت گفت. “او را نگه داشتن خلق و خوی نور است. این خوب بود سه سال بازی برای او.”

با اکثر تیم با استفاده از گسترش جرائم مسدود کردن در انتهای تنگ موقعیت کلی شده است از دست رفته با کیفیت در چشم چندین NFL مربیان و پیشاهنگی.

“وقتی که من نگاه هریسون برایانت آنها تقسیم او را” ارمیا گفت. “آنها از همه جا. من یک کمی علاقه مند به دیدن آنچه که او می خواهم در اجرای بازی. من فکر کردم در ارشد کاسه او واقعا خوب است.”

برخی پوردو را Brycen هاپکینز در گروه بالا از تنگ به پایان می رسد.

“او واقعی مایع” ارمیا گفت. “او را پاک مسیر دونده اما من فقط در انسان وجود دارد بسیاری از قطره زمانی که من به تماشای او. به طوری که نوع نگرانی من وجود دارد. و شما در حال رفتن به نیاز به ادامه به رشد و توسعه به عنوان یک مسدود کننده. بنابراین من قرار داده و او را به معنای واقعی کلمه کلاس من به او این است که رشد و نمو درجه که به نوعی او را در چهارم-پنجم-دور دامنه.”

LSU را Kate Moss, پسر Pro Football Hall of Famer Randy Moss, حال قوی ارشد نجومی.

“او به من خیلی کمک کرد تمام راه را تا به این نقطه در زندگی حرفه ای من” خزه گفت: پدر خود را. “او را از طریق بسیاری بوده است و دیده می شود بنابراین او پاسخ برای همه چیز.”

اما چرا بازی تنگ پایان و نه دنبال پدر خود را قدم به قدم در گیرنده گسترده?

“من شده است بازی فوتبال پس از کلاس دوم, تنگ پایان یک موقعیت سلام من تمام زندگی” خزه گفت. “من شروع به بازی تنگ پایان و میانه linebacker زمانی که من برای اولین بار شروع به بازی. من بیش از حد بزرگ به بازی گیرنده.”

خزه دوست دارد برخی از بالا, تنگ به پایان می رسد در حال حاضر در NFL.

“من به تماشای بسیاری از فیلم جورج بازیگوش (از 49ers) سال گذشته” خزه گفت. “تطبیق پذیری او قادر به انجام همه چیز را در اجرای بازی قادر به انجام دوباره آن را در پاس بازی به علاوه سرسختی که او بازی می کند ،

ماست خوب است با نیاز به بلوک در NFL.

“در LSU فیزیکی است که در DNA ما” خزه گفت. “پس اجرای بازی ها-wise من خواسته شده بود برای انجام بسیاری. من نگاه به جلو به آن است. من عاشق مسدود کردن. من عاشق فیزیکی از فوتبال است.

“عبور-بازی عاقلانه من در حفاظت کمی خوب. من نمی خواهد می گویند بسیاری است. من در مسیرهای بیشتر از من عبور مسدود شده اما از من خواسته شد برای انجام یک کمی از همه چیز این فصل اجرا-مسدود کردن و تصویب مسدود کردن.”

AJC را 2020 موقعیت موقعیت پیش نویس سری

Quarterbacks: جو نقب زدن منجر کلاس | Top 10 QBs

پشت در حال اجرا: Cam Akers’ درس زندگی | صفحه 10 RBs

تنگ به پایان می رسد: یک چشم انداز از گرجستان | بالا TEs

بخش 4: خط حمله (سپاه پاسداران/مرکز)
بخش 5: خط حمله (تکل)
قسمت 6: گسترده گیرنده
بخش 7: دفاعی در مقابله با
قسمت 8: پایان دفاعی
قسمت 9: Linebackers
بخش 10: Safeties
بخش 11: تیم های ویژه
بخش 12:, Cornerbacks

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de