برای افغانستان بازیگر در حال حاضر یک پناهنده بقا است و سخت ترین نقش

لزبوس — Talibshah Hosini بازی سخت نقش به عنوان یک بازیگر در افغانستان قبل از او فرار کرد. هیچ کدام به عنوان سخت به عنوان زندگی واقعی خود را مبارزه برای بقا در یک اردوگاه پناهندگان در یونان جزیره لزبوس.

35 ساله از ولایت فاریاب در افغانستان در سمت چپ یک حرفه ای در تئاتر و فیلم در کشور خود و در حال حاضر صرف روز خود را در تلاش برای نگه داشتن خانواده خود را امن در موقت کلبه ساخته شده از قطعات چوب و فلز.

“در 18 سال از من بخشی از سینما من بازی بسیاری سختی نقش اما این نقش سخت ترین, یک,” او گفت:.

مجبور به فرار پس از دریافت تهدید برای مرحله بندی طنز در تئاتر شرکت است که با تمرکز بر تندرو اسلامگرای جنبش طالبان سفر خود را با همسر و سه دختر آنها را در زمان به ایران و سپس به ترکیه و در نهایت یونان.

Hosini ساخته شده است یک پناهگاه در یک تاکستان بعدی به رسمی Moria اردوگاه. بیشه خود را تبدیل به یک چادر شهر پس از Moria سرریز.

او و همسرش یاسمین از خواب بیدار قبل از سپیده دم و وارد Moria گرفتن نوبت در صف انتظار برای سه ساعت به دریافت وعده های غذایی.

این مواد غذایی به اندازه کافی برای خانواده پنج به طوری که آنها طبخ برای خود بر روی اجاق گاز ساخته شده از تواند خالی پر شده با ذغال و چوب.

ترس از اینکه سرقت و یا صدمه دیده آنها صرف بیشتر وقت خود را در پناهگاه.

“ما دیده می شود چیزهایی که نباید گفته شود. من خودم نمی توانید فقط در مورد کسی که پیاده به چادر با چاقو و stabs من خدای ناکرده (یا) چه چیزی افتضاح به جهنم همسر من,” Hosini گفت.

“من به هر کسی اعتماد نمی کند و حتی همسایگان ما به خاطر آنها تغییر تمام وقت.”

زن و شوهر نمی خواهد اجازه دهید به دختران خود فریما می, 9, پریسا 6 و مرجان, 3 سرمایه گذاری در خارج از پناهگاه تنهایی, ترس آنها خواهد شد در حمله و یا ربوده شده است.

Hosini گفت: دختران از افسردگی رنج می برد.

“رفتار آنها تغییر کرده است, روح خود را به تغییر راه خود را از تفکر تغییر کرده است.”

خانواده اش پناهندگی مصاحبه است نه برای یک سال دیگر-و-نیم است. اشک به خوبی تا زمانی که او خواسته است آنچه که او می خواهد انجام دهید اگر برنامه را رد کرده است.

“این سخت است برای گفتن بسیار دشوار است چرا که اگر ما صورت نمی پذیرفته است و ما را به بازگشت به افغانستان چه خواهد شد من در افغانستان است ؟ اگر ما به عقب برویم من کودکان آتی در حال خراب او گفت:” از طریق اشک.

این خانواده درخواست پناهندگی یکی از ده ها هزار نفر پشتیبان در یونان. در Moria اردوگاه بیش از 19,000 زندگی در یک فضای ساخته شده برای 3,000.

شده اند وجود دارد اقدام به خودکشی کند که در پایان آسیب های خود و آسیب رساندن. مرگ و میر ناشی از حملات و حوادث نیز رخ داده است. این اردوگاه ها پر از زباله و توالت های قابل حمل می گه.

بسیار وجود دارد برای انجام گفت Hosini. او شیوه های کونگ فو به نگه داشتن خود را جا زندگی می کنند به این امید که یک روز او را به بازگشت به حرفه خود به عنوان یک بازیگر زمانی که او برگ لزبوس.

همسرش یاسمین گفت: او از خواب یک زندگی عادی. وقتی پرسید که چه او آرزو برای بیشتر او پاسخ داد: “برای آرام است. فقط یک منطقه آرام که در آن ما می توانیم احساس انسان بیش از حد. ما نمی هر گونه صلح نه در شب و یا در روز است. که فقط.”

(نوشته شده توسط دبورا Kyvrikosaios; ویرایش توسط مایک Collett-سفید)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im