برای آسیایی آمریکایی ها هستند که بیماری های همه گیر: COVID-19 و روزانه تعصب

برای آسیایی آمریکایی ها هستند که بیماری های همه گیر: COVID-19 و روزانه تعصب. چون COVID-19 سرچشمه در ووهان چین, آسیایی, آمریکایی ها شده اند به طور گسترده ای scapegoated صرف نظر از اینکه آیا آنها در حال چینی یا نه. (آمریکایی های آسیایی تبار ― اندونزیایی, چینی, کره ای, تایلندی, فیلیپینی و دیگران نمی یکپارچه اما برای آمریکایی ها با متعصب انداز که به سختی مهم است.)

گزیده ای:

“مادر من می خواستم برای روشن است که این سومین حادثه نژادپرستانه او را شخصا تجربه کرده یا شاهد در قطار در چند هفته گذشته” کروز گفت. “پدر و مادر من در حال حاضر کار از خانه که در آن مادر من نتواند مشتریان خود را, اما نه نژادپرستان در قطار.”

تعجب آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما و می خواهید برای کمک به?

برای کسانی که نمی ایالات متحده یک متحد و صحبت کردن در برابر بی عدالتی است. در اوایل این ماه یک ویدئو ویروسی نشان داد مردم در یک قطار در انگلیس از یک زن آسیایی که در حال نواخته مورد آزار و اذیت برای پوشیدن ماسک برای محافظت از خودش به عنوان یک بازمانده سرطان.

پاسخ متفکرانه در حال حاضر مانند traingoers بزرگ است به خصوص اگر شما اطرافیان آموزش. اما allyship همچنین می توانید فقط به معنی چک کردن خود را برای آسیایی آمریکایی دوستان به ببینید که چگونه آنها در حال انجام Mascardo گفت.

ارسال شده توسط: نه بود jorting (5 نظر تعداد) 16 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

به طور کلی من واقعا قدردانی این op-ed و فکر می کنم آن را پوشش می دهد بسیاری از زمین. یکی کوچک P. S. اگر:

من شخصا احتیاط در مقابل از آبی درخواست شما دوستان آسیایی “با این همه نژاد پرستی در برابر آسیایی ها به تازگی, من میخواستم بدونم که اگر کسی با شما رفتار متفاوت است؟” – از آنجا که رفتن به ناشیانه قرار دادن مردم در نقطه ای در راه است که ممکن است همه چیز را احساس می کنم حتی عجیب و غریبتر از آنها در حال حاضر در این عجیب و غریب modren عصر. اما به طور کلی ممکن است آن را سرد فقط به بررسی کنید که چگونه دوستان خود را انجام می دهند. و اگر آنها احساس راحتی های بیشتر به چالش کشیدن تجربیات با شما, من فکر می کنم Mascardo آخرین کلمات از مشاوره در این مقاله بزرگ در ذهن نگه دارید:

“فقط گوش دادن و حمایت از آنها” او گفت:. “و آیا حداقل رساندن تجربه خود را.”
ارسال شده توسط: نه بود jorting در 12:42 ب. ظ در مارس 5 [16 مورد علاقه]

مردم سفید به من چشم تماس با یک لبخند و یک موج یا nod کمک به روحیه من. شما می توانید انجام تمام کارهایی که از 6+ فوت دور و بسیاری از ماسک پنهان نیست چشم-crinkles از یک لبخند واقعی. شاید برخی از Asian-مردم به دنبال خواهد با این مخالفم اما تا کنون آنهایی که من را به صحبت با من موافق است.

مردم سفید که کاملا چشم پوشی من زمانی که آن را آشکار آنها می دانند که من وجود دارد (به عنوان مثال من چشم در تماس با آنها دور نگاه expressionlessly و تظاهر من نامرئی) من فکر می کنم “بالقوه bigot? درد مزمن مبتلا است که در خارج از قاشق? سفید supremacist? آیا مادر خود می میرند این صبح ؟ آیا آنها واقعا می خواهید به سرفه بر من اما ضابط خود را ؟ آنها یک مراقبت های بهداشتی کارگران که از قاشق? آنها در تماس با من “Chink” [و غیره] در سر خود را?”

بحث در مورد انجام تماس با چشم و غیره با ما به سفید خود را به دوستان و خانواده بیش از حد.
ارسال شده توسط cybercoitus interruptus در 1:50 PM در مارس 5 [6 علاقه]

سفید مردمی که هنوز هم در حال حرکت در اطراف آن هم خوب است برای تمرین داخلی آنچه شما انجام خواهد داد به مداخله اگر شما ببینید کسی که متعصب به یک فرد در اطراف شما. که در واقع اتفاق افتاده است زمانی که ما در Costco در راه برگشت وقتی که اجرا می شود در مواد غذایی آغاز شد-برخی از سفید کون نادیده گرفته و یک دسته کامل از زنان سفید و منفجر سبد خرید خود را به یک مرد آسیایی را خرید و سپس شروع به سرزنش کردن او برای بودن در راه. شریک زندگی من روشن به سفید بودن نژادپرستانه و فریاد زد او را با دیگر زنان سفید خیره تا مرد دور می تواند. (او حتی انکار آن فقط گفت من شریک برای تماشا کردن و سپس من کاین دور.) این شاید یکی از بدترین موارد باز نژادپرستی من تا کنون دیده ام و آن را گرفتن بد است.

حتی اگر شما یک فرد ترسناک شما باید مقدار زیادی از قدرت در موقعیت های اجتماعی به تماس از بی عدالتی و سعی کنید به نگه داشتن همسایگان خود را امن است. به عنوان یک زن می توانم به شما بگویم که نوری از یک مرد سفید پوست با ضربه من به اندازه کافی بد است که آنها را اغلب مکث تا تماشاچیان می رسند برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد با این فریاد که به تشدید خود شرم و افزایش شانس آنها را slinking دور. پایین آوردن عمومی شرم بر نژادپرستان یک راه قدرتمند برای محدود کردن برخی از این رفتار است. یک برنامه را برای آنچه شما انجام خواهد داد اگر شما چیزی شبیه به این: این یک راه خوب برای تمرین آنچه که شما می خواهید به انجام به طوری که شما هنوز هم می تواند حرکت در لحظه, گذشته, شوک من واقعا فقط این را ببینید?

و… بله البته لبخند و مختصر از تماس با چشم. به معنای واقعی کلمه تنها مردم من دیده ام در خارج از خانواده من به تازگی شده اند و مردمی انتظار در ایستگاه اتوبوس و دوچرخه سواران مسابقه توسط من در پیاده روی روزانه, اما من انجام شده است دقیقا همان است که نوع کوتاه دوستانه تماس با چشم + لبخند بیش از حد وجود دارد. (بیشتر از سابق شده اند طبقه کارگر سیاه و سفید و گاهی اوقات پای, دهانی مردمی داده شده محله من و کسی که با تکیه بر حمل و نقل عمومی.) شما نمی باید به مردم صحبت کنید و یا آنها را وادار به صحبت کردن با شما اگر آنها نمی خواهند به اما اذعان افراد دیگر و خندان است که واقعا مهم است در حال حاضر.
ارسال شده توسط sciatrix در 2:06 PM در مارس 5 [10 علاقه]

این کاملا enraging و کاملا قابل پیش بینی است که نژاد پرستی توسط کاخ سفید را بیشتر تشویق نژادپرستان. یک از دوستان من است به یک شریک و آنها تصمیم گرفته اید که شریک زندگی نیاز به انجام تمام خرید و دیگر کارهای ضروری برای هم بودن. که احتمالا عاقلانه اما من از آنها بدم میاید که آن را عاقلانه است.
ارسال شده توسط TwoStride در 3:07 PM در مارس 5 [5 علاقه]
مخلوط نژاد, ژاپنی, آمریکایی, اینجا, نیست, سفید-عبور اما معمولا ثابت به عنوان چینی در راه است که به نظر می رسد باعث coronavirus نژادپرستی به هر حال. به خصوص در اینجا در سان فرانسیسکو که در آن مانند 30 درصد از جمعیت است ، اما اگر شما شروع به هر گونه بحث در مورد یک موضوع با انعکاس در عمق خود را نژادی, ارائه, چیزی احتمالا در رفتن وجود دارد درست است ؟

نشان دادن امتیاز من در اینجا اما در حالی که من آگاه ضد آسیایی نژادپرستی مرتبط با coronavirus برای ماه, من فکر کردم زندگی در منطقه خلیج (و جهنم بودن مخلوط) خواهد عایق بندی من از راه آن insulates بسیاری از آسیایی ها از بدترین آمریکا نژادپرستی است. و سپس من عطسه در اتوبوس (به من شال دو هفته قبل از سان فرانسیسکو در خانه بماند سفارش) و یک زن سفید کنار من flinched به عنوان اگر او تا به حال شده است سیلی زد. و مطمئن شوید که شاید او می خواهم انجام داده اند که برای هر عطسه, اما اگر شما را به تعجب…

و پس از آن که به ضرب گلوله از مغلوب ساختن پیشی جستن یادداشت با “covid” عبور کردن و جایگزین با “چینی است.” و سپس بیشتر و بیشتر داستان شروع به بیرون آمدن. و من می بینم که بیش از یکی از این حوادث در این مقاله صورت گرفت در منطقه خلیج است. آه و یکی از دوستانم بود, تف در این هفته است. در سان فرانسیسکو.

من واقعا هر کاری هوشمند و یا روشنگری برای گفتن در مورد این همه اما به عنوان شاهد این موضوع دارای سه دیدگاه و دو حذف شده اند من فکر Metafilter ممکن است نیاز به یادآوری است که این واقعی است و اتفاق می افتد به مردم واقعی و برخی از این افراد واقعی هستند و واقعا در این وب سایت. و که آن را در مورد سفید احساسات. راستش این نوع شرم آور است که من باید بگویم آن است. مقاله در FPP است رک و پوست کنده سخت به خواندن و من سمت چپ خاراندن سر من که برخی از غیر آسیایی آمد که دور از تفکر “این هیچ معامله بزرگ است و من نیز قطعا کسی که باید تصمیم بگیرد که برای همه” و یا “بله اما چگونه این تاثیر من است.”

آه و اندرو یانگ. Fuckhead.

(دوست من که قومی نیز نیمی سفید و من اینجا نشسته ام تعمق اگر من باید نقطه که در خارج و یا اگر آن را در سراسر به عنوان من فکر کردم که داشتن یک پدر و مادر به معنی آن را به نوعی بیشتر ناعادلانه برای شما به صورت نژادپرستی و من واقعا نمی خواهید به این معنا که از آنجا که هیچ کس نباید در مواجهه با این, اما من در نهایت فرود بر ذکر آن فقط به تاکید است که هیچ کس واقعا امن است.)
ارسال شده توسط sunset در برف کشور در 3:10 PM در مارس 5 [11 مورد علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im