برای coronavirus-آمار آتلانتا پژواک 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر

پنج ستون تیتر که استقبال خوانندگان از آتلانتا قانون اساسی حدود یک قرن پیش است وهم آور یادآوری تشابه بین coronavirus و دیگری ناتوان کننده بیماری همه گیر است که جاروب در سراسر کشور.

“عمومی جمع آوری مکان های بسته توسط شورای شهر برای دو ماه” اعلام کرد صفحه اول اکتبر. 8, 1918 edition. “مگر در مواردی که در غیر این صورت تغییر دستورالعمل خواهد درهای, فیلم, تئاتر و مدارس و کلیساها و استخر و بیلیارد سرو است.”

آنفولانزای اسپانیایی معرفی گرجی به بسیاری از این حالات است که آمده اند به تعریف دولت coronavirus پاسخ بیش از ماه گذشته: یک سیستم پزشکی کشیده خطرناکی نازک درخواست برای اجتماعی فاصله و ماسک-ساخت کمپین های.

داستان که گچ بری صفحات قانون اساسی و رقیب خود در مجله آتلانتا نشان می دهد مقامات دولتی بودند دست و پنجه نرم کردن با بسیاری از همین مشکلات است که باید وزن رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و دیگر رهبران محلی در هفته های اخیر از جمله محدود از دستورات واشنگتن و گاهی واگرا کسب و کار و نگرانی های بهداشتی.

“حتی با تمام تکنولوژی و فراست ما رفتن برای ما امروز من مطمئن هستم که ما واکنش بسیار متفاوت تر از آنها در سال 1918” گفت: استن Deaton ارشد مورخ در گرجستان تاریخی جامعه است. “آن را دشوار برای رسیدن مردم به آزادی و جامعه است.”

“پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

وجود دارد البته تفاوت های بسیاری بین در حال حاضر و پس از آن. یک جنگ جهانی بود و هنوز در حال برپا زمانی که آنفلوآنزای اسپانیایی ثبت شده در ایالات متحده سواحل در بهار 1918 که siphoned منابع از بهداشت عمومی تلاش.

پزشکی, شناخت بیماری های عفونی هنوز در مراحل ابتدایی است. دانشمندان نمی ثابت آنفلوانزا ناشی از ویروس تا 1930 و اولین واکسن آنفولانزا و مکانیکی, هواکش را توسعه داده بودند تا یک دهه بعد. که در سمت چپ بسیاری از درد و رنج گرجی به توسل به گزینه با سوال از مزایای از جمله ملین به این معناست حجامت و حتی ویسکی.

گرجستان ورود

در حال حاضر: اولین coronavirus موارد در گرجستان اعلام شد توسط وزارت بهداشت در مارس 2. آنها نسبت به Fulton County پدر که اخیرا در بازگشت از سفر به میلان, ایتالیا و 15 ساله پسر.

سپس: سربازان از بازگشت به خانه از ترانشه از جنگ جهانی اول بر این باور هستند که گرفتار آنفلوآنزای اسپانیایی برای اولین بار. اردوگاه های نظامی ثابت کرد به خصوص زمین های حاصلخیز برای بسیار مسری ویروس.

آنفلوانزا برای اولین بار گزارش شده در گرجستان در نزدیکی آگوستا اردوگاه Hancock. در مترو آتلانتا موارد به زودی ظهور در اردوگاه گوردون در سایت از آنچه در حال حاضر دکالب-Peachtree فرودگاه.

در سپتامبر. 18, 1918 نسخه از آتلانتا قانون اساسی گزارش داد که کل دوم پیاده نظام جایگزین نظام قرار داده شد تحت قرنطینه در روز بازگشت به گوردون از تفنگ محدوده در نورکراس.

“هیچ دلیلی اعلام شده است به عنوان منبع احتمالی بیماری و هیچ یک از این موارد را به عهده گرفت خطرناک طبیعت قابل درک است” مقاله اعلام کرد.

بیماری اما به سرعت گسترش یافته است. در اوایل ماه اکتبر وجود دارد بیش از 1,900 موارد گزارش شده در این اردوگاه با توجه به دانشگاه میشیگان مرکز تاریخ پزشکی و غرق افسران پزشکی با صدور فراخوان 75 پرستاران آموزش دیده از آتلانتا به داوطلب.

اردوگاه رهبری در نهایت تقویت اقدامات بهداشتی در بازداشتگاه. سربازان و افسران خود دستور داده شد به پوشیدن ماسک و خواب خارج از منزل, از هوای تازه اعتقاد بر این بود که برای کمک به جلوگیری از انتقال.

در میان نزدیک به 2000 نفر از مردان مراجعه کننده به Gordon درمانگاه برای آنفلوانزای یا ذات الریه در طول همه گیر 94 درگذشت به گزارش دانشگاه میشیگان است.

مقامات منتخب پاسخ

در حال حاضر: رهبران دولت در ابتدا مردد به تحمیل مقیاس بزرگ محدودیت در حرکت و عملیات کسب و کار برای مبارزه با کروناویروس در فوریه و اوایل مارس به کاخ سفید ارسال پیام های مخلوط. آتلانتا در کف دستور ساکنان این شهرستان به ماندن در خانه در مارس 23. رژیم صهیونیستی. کمپ کشتی حتی دیگر با اینکه آیا برای تحمیل یک ایالت پناهگاه در محل اما تا در تاریخ 1 آوریل.

سپس: آنفلوآنزا در حال حاضر در نظر گرفتن عوارض خود را در شمال شرقی کلانشهرهای مانند بوستون و فیلادلفیا در زمان گرجستان مقامات فنر به عمل در ماه اکتبر سال 1918.

بدون سلامت عمومی بدن مانند سازمان بهداشت جهانی و یا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای کمک به موضوع دستورالعمل – هر دو ایجاد شد پس از جنگ جهانی دوم – دولت های ایالتی و محلی به حال کمی ملی یا بین المللی جهت در مورد چگونگی عمل می کنند.

در اکتبر. 7 ایالات متحده جراح عمومی خواست دولت سلامت افسران به نظر اجتماعی فاصله. گرجستان بالا سلامت رسمی در زمان T. F. Abercrombie گفت: محلات باید تصمیم گیری خود را.

J. P. Kennedy, آتلانتا, سلامت افسر سرعت نقل مکان کرد. که در همان روز او و آتلانتا هیئت مدیره بهداشت را صادر کرد دستور بستن سینما و مدارس و کلیساها سالن رقص و استخر و سالن بیلیارد برای دو ماه بود که به سرعت تکرار توسط شورای شهر است. تمام وسایل نقلیه مسافری از جمله چرخ دستی شد را به نگه داشتن خود را از پنجره های باز در همه زمان ها وجود دارد مگر اینکه بارندگی قانون اساسی گزارش صبح روز بعد.

مراقبت های پزشکی

در حال حاضر: دانشمندان خواست مردم برای جلوگیری از تجمعات اقامت حداقل شش فوت از هم جدا و به پوشیدن ماسک ، بیمارستان ها در سراسر کشور از جمله آتلانتا Grady یادبود هشدار داده اند آنها در حال فعالیت یا در نزدیکی ظرفیت و فرمانداران صادر شده درخواست برای هواکش و تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و لباس. کمپ اعلام مارس 12 دولت را تبدیل بخشی از آلاینده گرجستان کنگره جهانی مرکز به موقت 200 تخت بیمارستان و برخی از بیمارستان ها ایجاد کرده اند بیشتر در بستر فضای پارکینگ خود را.

پس از آن: پزشکان به حال یک درک پایه ای از میکروب ها و مزایای بهداشت خوب. گرجی بودند خواست برای شستن دست های خود خودداری از دست زدن به صورت خود را رعایت مناسب سرفه آداب و ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار.

آنها همچنین استفاده قرنطينه و اجتماعی فاصله اگر چه دومی به نام “شکستن کانال های ارتباطی” با توجه به لوئیس شاو متصدی CDC David J. Sencer, موزه, و, که تیم سپری کرده است در چند سال گذشته تدوین یک نمایشگاه در مورد آنفولانزا است که اولین زودی.

دولت زیرساخت های پزشکی کشیده شد نازک جنگ و آنفولانزا. مقامات راه اندازی موقت بیمارستان برای کمک به مراقبت از هجوم بیماران.

“آنها ندارد ونتیلاتورهای مکانیکی و یا مراقبت های ویژه. واقعا همه آنها می تواند انجام دهد درمان علائم و سعی کنید به مردم را راحت گفت:” Deaton در دولت تاریخی جامعه است.

تجهیزات حفاظت فردی در تامین کوتاه مدت. اکتبر. 4, 1918 نسخه از قانون اساسی صادر شده یک تماس برای زن خوانندگان را 100,000 آنفولانزا ماسک برای اردوگاه گوردون از پنیر پارچه یا مواد مشابه. محلی صلیب سرخ باز کار اتاق برای زنان به جمع آوری و دوختن ماسک. در آن زمان سازمان های مسدود شده بسیاری از زنان آمریکایی آفریقایی تبار از کار داوطلبانه باعث برخی به سازماندهی تلاش های خود را.

بدون یک واکسن برای محافظت در برابر آنفولانزا و یا آنتی بیوتیک ها برای درمان عفونت های ثانویه باکتریایی برخی از گرجی با تکیه بر خرافات و راه حل های محلی برای کمک به با درد است. سیر و پیاز مشترک بودند حومه درمان و آتلانتا, دکتر, بیماران نم نم گوگرد در کفش خود را با توجه به شاو.

لحظه ای را کمک کرد یک منطقه ای محصول ملی رسید ویک را VapoRub. برای اولین بار توسعه یافته توسط یک داروساز در کارولینای شمالی این یک درمان معمول در جنوب شرقی اما شاهد فروش آن بیش از سه گانه بین 1918 و 1919.

زندگی در گرجستان

در حال حاضر: با استثنا از خرید مواد غذایی و پزشکی, ورزش و گزارش کار در یک “ضروری” کسب و کار, گرجی, به کارگردانی شده نه به ترک خانه های خود. یادگیری و کار و رویدادهای اجتماعی و حتی شخص منتقل شده اند حاضر و کنسرت, رویدادهای ورزشی و خیابان نمایشگاه لغو شده است.

سپس: زندگی به طور مشابه بر سر آن تبدیل. حمل و نقل عمومی هنوز ادامه از طریق تراموای اما بسیاری از چرخ رانندگان حاضر به مسافران اجازه هیئت مدیره که نیست با پوشیدن ماسک.

پس از هوای تازه اعتقاد بر این بود برای کمک به با آنفولانزا برخی از فعالیت های اجتماعی اجازه داده شد تا همچنان در خارج از منزل از جمله خدمات کلیسا.

“مرد آب و هوا وعده به نوع و ادامه حضور خوشبو بهار-مانند آفتاب است و با اشاره به این که مردم نه تنها نمی خواهد ناراحت شود اما سلامت خود را در واقع می توان با جمع آوری زیر آسمان” قانون اساسی گزارش شده در Oct. 12, 1918.

آتلانتا مقامات مجاز حداقل یکی از عمده جمع آوری به ادامه: جنوب شرقی لیکوود عادلانه است. اما بازدید کنندگان مجبور به پوشیدن ماسک باعث اساسی به اعلام رویداد را نگاه مانند یک “بزرگ حرمسرا.”

“فکر می کنم زن که دندان موفق به مناسب — او ممکن است در یک ماسک; فکر می کنم از مردی که همسر زدم چند تا از دندان های جلوی او — او ممکن است خوش تیپ یک بار دیگر در یک ماسک” فرض یک Oct. 15, 1918 صفحه اول مقاله در مورد این نمایشگاه است.

بیش از 20 ، 000 نفر کشیده شد به این رویداد, که, ویژه, گروههای, سیرک, اعمال, نژادهای اسب, آتش بازی, فیلم و ستاره مانند چارلی چاپلین و Mary Pickford, با توجه به دانشگاه میشیگان.

محدودیت های بلند

در حال حاضر: کمپ است گفت: زمانی که او به او پناه-در-جایی که او به تازگی توسعه یافته از طریق پایان ماه آوریل است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از کابینه در سطح مقامات خواستار پایان دادن به برخی از محدودیت های اعمال شده توسط ممکن است به کاهش آسيبهای اقتصادی, اما بسیاری از مقامات بهداشت عمومی می گویند مستندات به احتمال زیاد خواهد شد مورد نیاز برای دیگر برای توقف این ویروس را گسترش.

سپس: اواسط اکتبر 1918 در آتلانتا تئاتر صاحبان آغاز شد به ساییدگی در برابر محدودیت به خصوص بعد از اینکه مقامات اجازه جنوب شرقی عادلانه به جلو حرکت کند.

“وجود دارد push-pull بین استقرار پزشکی این شهرستان و کسب و کار” شاو گفت.

برخی از آتلانتا مقامات از جمله شهردار Asa Candler شروع به نشان می دهد بدترین بود. در اکتبر. 25 کمتر از سه هفته پس از دو ماه تعطیل شد, موظف, کندلر اعلام کرد یک جلسه ویژه شورای شهر که تصمیم به ابطال آتلانتا هیئت مدیره بهداشت و اجازه تجمعات عمومی را از سر گرفت.

جدید آنفولانزا موارد کاهش یافته است در حالی که قبل از خونتان در اطراف شکرگزاری و از طریق زمستان اما مقامات بهداشت تصمیم گرفت که به تصویب مجموعه ای جدید از جارو محدودیت.

آنفولانزای اسپانیایی کشته و حدود 50 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله 675,000 در ایالات متحده با توجه به CDC. آتلانتا به نظر می رسد به راه رفتن به دور در شکل بهتر از بسیاری دیگر از شهرهای آمریکا است. با استناد به سرشماری اداره آمار دانشگاه میشیگان گفت: 829 Atlantans درگذشت آنفولانزا از طریق فوریه 1919.

بسیاری از کارشناسان بر این باورند آتلانتا undercounted آن نرخ مرگ و میر. گزارش پر از لکه بود و نبود یک آزمون برای آنفولانزا.

تیموتی Crimmins یک دانشگاه استاد تاریخ گفت: وجود دارد یکی دیگر از دلایل این شهرستان به احتمال زیاد زیر گزارش آن آنفولانزا نرخ: آن را تلاش برای فریب کسب و کار به این منطقه است.

“آتلانتا ترویج خود را به عنوان یک شهر سالم که نبود مستعد ابتلا به تب زرد که ویران شهرهای ساحلی در جنوب,” او گفت:.

Crimmins معتقد است دو عامل را tamp پایین منطقه عفونت نرخ: نور بارندگی و نظامی تقاضا برای برق آبی تولید شده از یک سد در تلولا رودخانه. که منجر به قهوه ای-outs در آتلانتا و مجبور سینما اتوبوسی سیستم و دیگران به قطع عملیات حتی پس از آنها بازگشایی شد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im