برای گرجستان, بیس بال, آن را در مورد ‘کسب و کار ناتمام’

این سرود از سال 2020 گرجستان تیم بیس بال. این دقیقا اصلی, اما آن را رفو مطمئن قابل استفاده است.

بازی راه خود را به یک ملی بذر هر یک از دو فصل گذشته the Bulldogs با این وجود موفق به پیشبرد خارج از منطقه ای خود را دو بار. سال گذشته شماره 4 گرجستان از دست داد به ایالتی فلوریدا و آن را به دوک سال قبل.

به عنوان این فصل هفتم خود را تحت مربی اسکات Stricklin, همه نشانه های نقطه به نقطه “الماس سگ” بودن در آن موقعیت دوباره. آنها یک اجماع بالا-10, تیم, نقشه کشی پیش فصل رتبه به عنوان بالا به عنوان شماره 4 و پایین تر از هیچ 11th از مجموعهای از بیس بال کشور ،

بنابراین همه انتظار چیزهای بزرگ از گرجستان دوباره در این فصل است. مهم این است که در پایان قوی تر این زمان در اطراف.

این دقیقا “اوماها یا نیم تنه” اما آن را قطعا نمی تواند “آتن و سقوط” دوباره.

از این رو “کسب و کار ناتمام.”

“آغاز شده است که از طب مکمل و جایگزین چوپان” Stricklin گفت: قبل از اخیر intrasquad بازی در فولی زمینه است. “او کسی است که گفت. کسی از او پرسید که چرا او تصمیم به بازگشت و او گفت: “ما از کسب و کار ناتمام در اینجا من می خواهم برای آمدن به عقب و پایان آن.”

چوپان یکی از دلایل بزرگ چرا Bulldogs در واقع می تواند آن را به اوماها (روباز انتخابی). چوپان یکی از 12 تجربه upperclassmen که بازگشت به آن دیگری برای یوگا. مانند چند که جمعیت چوپان ساخته اند می تواند پرش به صفوف حرفه ای. هشت Bulldogs پیش نویس شد خاموش در سال گذشته تیم.

“رشد همه رویاهای ما از تلاش برای رسیدن به جهان دانشگاه سری در اوماها” گفت: چوپان که به دست آورده دستکش طلا را به عنوان برتر کشور shortstop در سال 2019. “که قرار درایو برای من آمدن. که دلیل اصلی بود. من همیشه رویای از آنجایی که من بچه بودم و بسیاری از بچه ها در تیم ما همان رویای. بنابراین تصمیم به بازگشت بود که یک شات بیشتر و من فکر می کنم بزرگ.”

Stricklin فکر می کند بیش از حد.

“هنگامی که شما یک مقدار زیادی از بازیکنان مسن که ما انجام می دهیم این نوع نادر راه ما از دست ما juniors,” او گفت:. “پس به بازیکنان با تجربه شده اند که کمک بیش از دو فصل است که کمک می کند تا شما بهتر است برای اطمینان حاصل کنید.”

این شروع می شود با تبادل. تاریخ right-hander امرسون هنکاک است که یک اجماع پیش فصل همه آمریکایی انتخاب شده است. همراه با دانشجوی سال دوم برق پارچ کول فروردین و چپ دست C. J. Smith and Ryan Webb ترکیب آنها به Bulldogs یکی از بهترین شروع کارکنان در بیس بال. پشت سر آنها است که بخش عمده ای از دفاعی که صف ارسال شده در یک مدرسه ثبت .980 فیلدینگ در صد سال گذشته است.

جایگزین قدرت و کلاچ-ضربه از همه آمریکایی سوم baseman هارون Schunk در پنبه حلاجی شده منظور تنها جعبه بدون کنترل برای Bulldogs به عنوان فصل آغاز می شود که روز شنبه در فولی زمینه برای اولین بار از سه بازی در برابر ریچموند. گرجستان معتقد است این پاسخ برای آن نیز هست.

Stricklin گفت: Bulldogs اجرا خواهد شد بیشتر در این فصل و سعی کنید به فشار بیشتری را بر دفاع بر پایه مسیرهای. آنها ساخته شده برای آن با سریع junior رایلی پادشاه بازگشت با وجود اینکه پیش نویس در 26 دور توسط بریوز. چوپان نیز می توانید اجرا کنید و گرجستان را اضافه کنید و با سرعت بیشتری به پایه مسیرهای با فورمن انتقال بن اندرسون و دانشجوی سال اول signee دوستان فلوید.

“هنگامی که شما بازی بسیاری از بازی ها مانند ما در ثانیه شما رو برای پیدا کردن یک راه برای پیروزی 4-3 به جای از دست دادن 3-2,” Stricklin گفت. “شما باید برای پیدا کردن یک راه برای نمره اضافی که اجرا شود. بنابراین شما ممکن است کمی بیشتر hit-and-run شاید کمی بیشتر پرخاشگری بر اساس مسیرهای. ما در حال رفتن به یک تیم است که بازدید 100 صفحه اصلی اجرا می شود اما من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک تیم است که برخی از کاه پاپ.”

قدرت ضربه ممکن است Bulldogs بزرگترین کمبود. گرجستان خواهد بود گم شده و 44 خانه اجرا می شود و 185 RBIs با از دست دادن Schunk, LJ Talley جان کابل و تاکر ماکسول. اما چوپان و پادشاه هر ضربه هشت صفحه اصلی اجرا می شود هر فصل گذشته و آنها می توانند به دنبال دو که تولید حداقل.

The Bulldogs همچنین انتظار می رود به افزایش از گرت Blaylock, یک Vanderbilt انتقال از راه junior college خواهد شد که گام در Schunk سوم-پایه موقعیت. سوم-سال دوم کانر تیت خواهد شد که به بیش از کابل تعیین شده-hitter وظیفه, نقش, نمایش داده شده قدرتمند خفاش در پاییز و تمرینات پیش فصل.

بدون در نظر گرفتن چگونه است که نقش out the Bulldogs می دانم که آنها می توانید بانک خود به تبادل. هنکاک یک 6-4 junior است که در مکالمه برای تبدیل شدن به اولین بازیکن انتخاب شده در ماه ژوئن را MLB پیش نویس است. او 8-3 فصل گذشته با یک 1.99 عصر و 97 strikeouts در 14 شروع می شود و تنها یک مجروح انگشت در اواخر فصل او را نگه داشته و از اینکه حتی تسلط بیشتر.

گرجستان می تواند به نوبه خود در کنار Wilcox یک 6-6 دوم که شکست 100-mph سد چند بار در فصل گذشته. او نیز پیش نویس واجد شرایط. این چپ دست اسمیت که او نیز می تواند در این زمینه است و پس از او در کنار مبتلا به آسیب اواخر فصل گذشته. همراه با همکار چپی Webb و جاستین گلوور و ارشد راست دست خواهد Proctor و لوگان مودی, the Bulldogs که بسیاری از آنها می توانید در رقابت است.

تمام کسانی که upperclassmen تحمل آن بی خروجی هر یک از این گذشته دو postseasons. آنها خم در این یکی متفاوت بودن.

“ما با استفاده از سال گذشته به عنوان انگیزه اما در همان زمان ما باید به حرکت می کند و فراموش نکنید” گفت: چوپان بود که یک 20-انتخاب دور از Tampa Bay Rays. “شما نمی توانید ساکن در آنچه در گذشته اتفاق افتاده است. این سال جدید و یک تیم جدید و من فکر می کنم ما واقعا خوب قرار گرفتن بیش از آن برآمدگی در نهایت.”

گرجستان نکرده و آن را به اوماها (روباز انتخابی) از سال 2008. در حال حاضر به عنوان خوب به عنوان هر یک.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su