برای Georgia Tech بهار, بازی جف Collins تا به حال سرگرم کننده در ذهن

Georgia Tech بهار بازی بود به شب جمعه و در تعجب به هیچ یک مربی جف Collins کرده بود قصد دارد آن را بیش از معمول و داد و بیداد به پایان بهار عمل.

“این رفتن به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده” کالینز گفت Tech حاشیه خبرنگار Wiley بالارد در ماه فوریه در مصاحبه ورزشی بخش پادکست. “هر کس صحبت کردن در مورد چگونه هیجان انگیز از XFL است و دسترسی به آن ، صبر کنید تا ببینید بهار بازی. آن را برای رفتن به یک انفجار است.”

قبل از coronavirus همه گیر لغو, رویدادهای ورزشی در سراسر کشور بزرگ طرح برای کالینز و احتمالا بازیکنان برای فصل میکروفن در طول ACC شبکه پخش و در دسترس خواهد بود به صورت زنده در بازی مصاحبه. آن شده اند که در حداقل ویژگی های غیر معمول برای زنده شدن بهار بازی و در عین حال گام دیگری در Collins’ تلاش ها برای بازار این تیم به کت زرد’ فن پایه و استخدام.

این که آیا آن را انجام فشار یو پی اس در وسط گرجستان بازی به عنوان یک پاداش برای تیم او دوره نقاهت یک خارج نشده و پا زدن داشتن مدیران موج “پول” نشانه سوم فراز و یا اجازه دادن به تیم خود را در فصل های مختلف کلاه/نیوجرسی/شلوار ترکیبی برای تقریبا در هر بازی Collins دهکدهای از دست رفته چند فرصت را به منظور جلب توجه به تیم خود و درخواست تجدید نظر به طرفداران و استخدام.

>> هامر: Collins ماندن مثبت مثل همیشه

برای کسانی که حضور در این بازی Tech بود که اولین آن LED چراغ های ورزشگاه که نصب شد پس از پایان 2019 فصل است. متفاوت از استاندارد چراغ چراغ های جدید می تواند تغییر رنگ یکی از جدیدتر روند شاهد در فوتبال به ویژه در آلاباما hooper و گرجستان ورزشگاه سانفورد.

طرفداران کت بدون شک خواهد درمان شده اند به نوعی از عینک نور شاید synched به موسیقی است.

وجود دارد نیز فعالیت برای طرفداران که در آن کار می کند اما هرگز نهایی. یک سال پیش در اولین بازی بهار در تکنولوژی کالینز بود و همان طرح را به طرفداران پر جنب و جوش را تجربه کنند.

او به یک فن فرصتی برای تماس با یک بازی در داد و بیداد. او گفت: بازیکنان آنها می تواند جشن پس از یک بازی بدون ترس از نقشه کشی بیش از حد-جشن پنالتی منجر به چندین linemen توهین آمیز خونتان توپ پس از touchdowns. جرم رفت و برای آن در هر چهارم پایین و دو امتیاز بعد از هر زمین نشستن کامل هواپیما.

“بدیهی است که ما در زمان ACC بازی ما قصد تشکیل شده اما تنها با داشتن سرگرم کننده عنصر, من می خواستم ما پایه فن به احساس انرژی و هیجان است که این مردان جوان را هر روز” کالینز گفت: پس از بهار بازی.

برای کمک به تولید بیشتر محوطه ها و نقاط محدود کرد دفاع بازی-گزینه های تماس. شاید این ایده که roused طرفداران بسیاری را کاملا کار نمی کند. او Tech افسانه جو همیلتون دزدکی حرکت کردن به عمل بسیار ساده تر در یک بازی بهار و زمانی که مربیان در این زمینه در پشت خط داد و بیداد – برای گرفتن پاس از کارفرمایی جیمز گراهام. همیلتون بود به پرتاب عمیق برای یکی دیگر از کت افسانه کالوین جانسون اما Tech مدافعان خراب آن توسط بسیج به توپ و جلوگیری از عبور.

این داد و بیداد کشید 21,194 بهار-بازی ضبط. صدها نفر به استخدام و کالینز برنامه ریزی برای آوردن حتی بیشتر بالا-مدرسه فوتبال بازیکنان به این سال را به بهار بازی.

با بازی بهار تکنولوژی را پخش سال گذشته بهار بازی در تیم ملی فوتبال در Facebook صفحه در 7:30 p. m. روز شنبه, همان زمان که کیکآف شده اند.

>> کت’ عبور حفاظت شده بود بهبود

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de