برای خرابکاری سیاه متعلق به کسب و کار معاف نیست در آتلانتا اعتراض

خواهر جانیس و کارولین Wilbourn peered از طریق پنجره های ویران شده خود فروشگاه لباس شب شنبه به ارزیابی خسارت از هرج و مرج شب.

زنان برداشت و با دقت از طریق شیشه های شکسته, دید از بالا, مانکن که فقط ساعت قبل شده بود نمایش یکی از خود را سفارشی لباس و انجام آن را به فروشگاه.

پوشش کامل | آتلانتا تظاهرات

“این است که ویرانگر” جانیس Wilbourn گفت: از طریق آسیب دیده و پنجره. “ما اینجا هستیم برای خدا. این است که ما در وزارت کشور. این است که ما میراث خانوادگی است.”

ستایش خداوند عیسی مسیح برای ما سپر حفاظت. ما تحت پوشش خون است. ویدئو و عکس از خرابکاری شب گذشته در مرکز شهر آتلانتا. 🙏❤️😁👌🏾😘

ارسال شده توسط جانیس Wilbourn در یکشنبه 31 مه سال 2020

سیاه و سفید متعلق به فروشگاه Wilbourn خواهران طراحی شد در چه شد دومین شب تظاهرات خشونت آمیز در مرکز شهر آتلانتا.

در شنبه راهپیمایان به خیابان ها ریختند در droves در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ است. فلوید از مینه سوتا پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن و سر خود را برای دقیقه پین کردن او را. افسر شده است به اتهام قتل درجه سوم.

بیشتر | دومین روز از آتلانتا تظاهرات به پایان می رسد با اموال آسیب 157 دستگیری

اما شب هنگام در آتلانتا اعتراض رشد کرده بود نظم. برخی از راهپیمایان شروع به مقابله با ماموران پلیس در حالی که دیگران شروع به خرابکاری و غارت کسب و کار.

جانیس Wilbourn گفت که او در داخل فروشگاه با جانیس ولش زمانی که آنها شنیده ام صدای هرج و مرج در خیابان ها.

مرتبط | اعتراض به مترو آتلانتا, گینسویل شنبه شب

“ما شنیده شلیک شد. ما شنیده ‘بوم,'” Wilbourn گفت: AJC.com. “ما پنهان در طبقه.

خواهران دو از هفت خواهر و برادر از جکسون تنسی بودند آموزش داده شده توسط مادر خود را به بدوزید.Wilbourn خواهر طرح در آتلانتا تاسیس شد به “ادامه مادر ما میراث با عبور در تجارت دوخت و طراحی نسل بعدی” با توجه به وب سایت این شرکت. این dressmakers در سال 2015 برنده زنان تمایز کارآفرین سال از جایزه.

بیشتر | آتلانتا شهردار کف گسترش مقررات منع رفت و آمد شبانه

این Wilbourns آویزان بود دست نوشته علائم شناسایی این فروشگاه به عنوان یک کسب و کار متعلق به. اما این علائم متوقف نمی شود کسی از پرتاب یک سنگ از طریق بوتیک صفحه نمایش و پنجره و شکستن آن را به قطعات.

کسب و کارهای دیگر از جمله سیاه و سفید متعلق به آنهایی که آسیب دیده بودند در مد مشابه در سراسر شهرستان.

مرتبط | آتلانتا تظاهرات: تظاهرکنندگان مخالف آتلانتا حکومت نظامی

آرتور هاردن خصوصی امنیتی گارد فریاد زد راهپیمایان که تا به حال شکست ویندوز از یک ساختمان در جان وسلی دابز خیابان.
“این یک کسب و کار متعلق به!” او گفت:. “چه این ساختمان به شما انجام دهم؟”

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف در روز یکشنبه گفت که آتلانتا خواهد بود قرار داده و تحت یک حکومت نظامی از 9 بعد از ظهر تا شنبه صبح.

“من فکر می کنم که وجود دارد یک محل در امریکا برای اعتراض مسالمت آمیز و ما می دانیم که تظاهرات مسالمت آمیز تا به حال سابقه در حال تغییر همه چیز در این کشور” کف گفت: CBS’ چهره ملت است. “اما آن را سازماندهی و آن را باید برای یک هدف. و هنگامی که شما خشونت فوران مانند ما دیده ایم در سراسر آمریکا پس از آن ما از دست دادن بینایی از حتی آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد. دیروز همه ما صحبت در مورد این بود که چگونه شهرهای ما بودند فوران در سراسر امریکا اما ما نیست حتی صحبت کردن در مورد جورج فلوید و بسیاری دیگر که کشته شده اند در این کشور است.”

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de