فوربس ارزش بریوز در $1.8 میلیارد دلار با وجود خاموش کردن

اگر چه قیمت بریوز’ عموم معامله سهام پایین است حدود 40 درصد از آن 52 هفته بالا مجله فوربس سالانه مطالعه MLB حق رای دادن ارزیابی برآورد این تیم به ارزش بیش از یک سال پیش.

مطالعه منتشر شده در پنج شنبه, ارزش, بریوز در 1.8 میلیارد دلار 1.7 میلیارد دلار در این زمان در سال گذشته است.

30 MLB تیم در حال حاضر ارزش به طور متوسط از $1.85 میلیارد دلار 4 درصد افزایش از سال گذشته با توجه به فوربس’ تجزیه و تحلیل. نیویورک یانکیز ارزش دارد در یک MLB-بالا 5 میلیارد دلار به دنبال لس آنجلس داجرز در $3.4 میلیارد دلار است. بریوز رتبه 12 در ارزش.

سالانه مطالعه که فوربس آغاز شد و در سال 1998 منتشر شد به عنوان MLB تعطیل است با این بیماری همه گیر کوروناویروس. مشخص نیست که این بازی ها از سر گرفته خواهد شد و اینکه آیا طرفداران خواهد بود در استادیوم وقتی که اتفاق می افتد.

در بازار سهام بریوز سهام که معامله در تقریبا 30 دلار در اوایل ماه فوریه بالاتر از 26 دلار در اوایل ماه مارس بسته شده روز شنبه در $17.26 برای اغلب معامله سری C سهام (ticker symbol BATRK). 52 هفته بالا بود $30.03 در سپتامبر. 17.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im