پیش بینی سیاست آمریکا: تمرکز بر روی turn-out

راشل Bitecofer آمد به جهان سیاسی پیش بینی با پررنگ زمین پیش بینی است که دموکرات ها را انتخاب کنید تا 42 کرسی مجلس در سال 2018 (کریستوفر نیوپورت دانشگاه) برخی از چهار ماه از انتخابات نسبت به پیش بینی های دیگر فراخوانی برای کمتر از 30 (به Crosstab). آنها در زمان 41 (ویکیپدیا). با 16 ماه به منفی تعصب پیش بینی سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری (CNU.edu) (اسپویلر: دموکرات ها در حال نزدیک قفل برای ریاست جمهوری هستند به احتمال زیاد برای به دست آوردن کرسی مجلس و یک شات مناسب و معقول در تصرف مجلس سنا). اگر او راست آن را نمی خواهد فقط ضربه عقل متعارف; این امر به این معنی است که […] کل صنعت از کارشناسان به طور کلی اشتباه است. یک نگران کننده جدید نظریه وجود دارد: نوسان رای دهندگان (سیاسی)

بیشتر از سیاسی قطعه:

این نمای کلاسیک است که استخر از رای دهندگان آمریکایی است که اساسا ثابت: حدود 55 درصد از رای دهندگان واجد شرایط هستند به احتمال زیاد برای رفتن به پای صندوق های رای و برنده تعیین می شود 15 درصد یا بیشتر از “چرخش رای دهندگان” که نقل بین طرفین است. بنابراین انتخابات به مقدار یک تلاش به جلو و به کسانی رای دهندگان را به سمت خود.

Bitecofer دارای یک نام مستعار برای این دیدگاه است. او خواستار آن با اهانت به “چاک تاد تئوری سیاست آمریکا”: “این ایده که وجود دارد این مطلع مشغول آمریکا جمعیت که در حال مشاهده این رویدادهای سیاسی و تماشای خود را انتخاب رهبران و ارزیابی رفتار خود و ساخت یک قضاوت است.”

“و این درست نیست.”

[…]

در سال 2016 نظرسنجی تا به حال در این مسابقه تا حد زیادی اشتباه است اما تحصیلی پیش بینی آن را کردم راست بیشتر حتی اگر بسیاری به پایان رسید تا شک فرمول خود پس از آنها تف کردن احتمال پیروزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن از چنین نتیجه به نظر می رسید غیر ممکن است.

اما حتی بیشتر علمی پیش بینی مانند رای گیری مدل ها بر اساس دیرینه مفروضات در مورد چرا و چگونه نامزد برنده انتخابات است. و گاهی اوقات یک رویداد رخ می دهد که ضربات آن مفروضات.

در Bitecofer تجربه آن رویداد نبود تهمت بود حزب چای. او هنوز فارغ التحصیل و دانشجو در سال 2010 هنگامی که یک موج محافظه کار پوپولیسم بازگشت جمهوری خواهان به قدرت در خانه. با توجه به هر متعارف نظریه سیاست که موج ساخته شده وجود ندارد. دو سال قبل از ایران اجرا کرده بود اقتصاد کشور را به روی زمین و در زیر دموکراتیک رئیس جمهور و کاملا دموکراتیک کنگره اقتصاد متوقف شده بود خود را اسلاید و شروع به بهبود می یابند. چگونه می تواند دموکرات ها را از دست 63 کرسی در یک shellacking دو سال پس از مسیریابی کاملا جمهوریخواهان?

ارسال شده توسط گه نور دزد (62 دیدگاه کل) 32 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

نوسان رای دهندگان شده است و یک اسطوره برای یک زمان طولانی. Bitecofer حق به نظر می رسد در این مورد در چشمان من.
ارسال شده توسط joedan در 2:24 PM در فوریه 9 [6 علاقه]
او زمان دوخته موضوع: 2020 Bitecofer مدل انتخاباتی پیش بینی
ارسال شده توسط MonkeyToes در 2:40 PM در فوریه 9 [3 علاقه]
من فقط می توانم امیدوارم. اما من هم دعا کنید او نمی باد در من هرگز اعتماد دوباره’ لیست مانند 538 را منتهی به سال 2016. با دیدن این اعداد معکوس روی هیلاری برنده شدن احتمال این که شب شد و یک راست ترسناک نشان می دهد.
ارسال شده توسط Karaage در 2:50 PM در فوریه 9 [7 علاقه]
من دوست دارم که چگونه هتاک Bitecofer است. به خصوص ادای سوگند. بحث از سیاست نیاز بیشتر فحش.
ارسال شده توسط medusa در 3:01 PM در فوریه 9 [12 علاقه]
من با خواندن این مقاله سیاسی و به نظر نمی رسد برای پاسخ به این سوال: اتحاد Bitecofer اعمال این رویکرد به قبل از انتخابات ؟ این مقاله می گوید او را نمی بینی در سال 2016 در زمان اما شاید او پس از این واقعیت است. می توان آن را روی حیله و تزویر برای از بین بردن hindsight bias اما من واقعا می خواهم برای دیدن بیشتر از n=1 قبل از تصمیم گیری اگر این یک بهبود قابل توجه در دقت پیش بینی و یا فقط شانس (و یا جایی در میان).
ارسال شده توسط jedicus در 3:06 PM در فوریه 9 [10 علاقه]
من امیدوارم که شما در حال خانم Bitecofer. من واقعا انجام دهد.

در حالی که آن را روشن و بی تکلف مدل افسانه ای نوسان رای دهندگان شده است debunked, من نمی بینم مجنون پویایی قرار داده است که Trumpism است که قدرت تغییر همه که زیاد است. در واقع من می بینم که قدرت مستحکم و رو به رشد است.

و من سمت چپ بیشتر شکسته و آشفته تر از همیشه و جریان اصلی لیبرال ها داشتن هیچ ایده چه چیزی برای انجام در همه. حداقل من قرار گرفتن در معرض تلفن داوطلبانه و کار محلی فقط احساس خسته کننده تر از همیشه است. شاید که انتظارات من. من نمی دانم.

اما من می خواهم به جای تعجب از نا امید کرد. و شما می دانید “…آیا به عنوان وایزمن خواهد: آماده شدن برای بیمار و نه برای همیشه.”
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 3:08 PM در فوریه 9 [6 علاقه]

از بسیار دقیق فرد من می دانم که منجر به یک موفقیت سیاسی سازمان داوطلبانه:

من شده اند پس او را در حالی که برای, و من علاقه مند هستم در تجزیه و تحلیل. و من مطمئن شوید که به عنوان جهنم امیدوارم که او حق است. اما در مقابل در مقاله ارائه شده توسط دیو واسرمن از طبخ, سیاسی, گزارش:

این ایده که مردم در انتخابات توضیح می دهد که هر نتیجه انتخابات, من متاسفم اما این فقط در واقع درست نیست” گفت: واسرمن. “وجود دارد یک تعداد قابل توجهی از persuadable رای دهندگان که جستن به عقب و جلو بین دو طرف بسته نامزدها و بسته در سال است. و وجود دارد کاملا میلیون ها نفر از رای دهندگان که رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و برای یک دموکرات کنگره نامزد در سال 2018 و چرا که آنها متقاعد شدند دموکراتیک کمپین کمک رسانی.

بنابراین من فکر می کنم ما نیاز به رفتن با یک “all-of-the-بالاتر از” رویکرد. مشارکت مردم و اجبار.

و James Carville گفت: این در اخیر بورسی مصاحبه:

“من فکر می کنم طرف دیگر می خواهد ما را به فکر می کنم هیچ نوسان رای دهندگان است که ما محکوم و آن را حتی مهم نیست اگر شما یک پیام از آنجا که شما نمی تواند رسیدن به هر کسی. من فکر می کنم که مزخرف. من فکر می کنم که کاملا نادرست و از نظر سیاست آمریکا است. اما اگر هیچ یک persuadable سپس اجازه دهید فقط باید انقلاب است.”

ارسال شده توسط PhineasGage در 3:08 PM در فوریه 9 [5 علاقه]

این بسیار جالب است و من ترجیح می دهم به او اعتقاد دارند مدل بیش از آلن “کلید” Lichtman اما هشدارهای او در تابستان 2019 وبلاگ پست خیلی مهم:

و من انتظار ندارم که خاص نامزد دموکرات رای دهندگان را انتخاب خواهد توجه همه که زیاد است مگر اینکه آن را به پایان می رسد تا یک disruptor مانند برنی ساندرز.

در واقع تنها تجدید ساختار گسترده ممکن است من را به این پیش بینی شامل یک تحول قابل توجهی مانند ورودی یک به خوبی تامین می شود نامزد مستقل مانند هوارد شولتز به انتخابات عمومی که ما بررسی ملی در ماه مارس نشان می دهد به احتمال زیاد به جلو و 5 رای به دور از دموکراتها نامزد برای هر یک رای آن را جلو و دور از مغلوب ساختن پیشی جستن. دیگر پتانسیل قابل توجهی اختلالات ممکن است یک جنگ زمینی با ایران یک رکود اقتصادی و یا یک حمله تروریستی در مقیاس 9/11.

بیشتر من با کایل Kondick نقل قول که “بیشتر به شما یاد بگیرند که در مورد این مسائل کمتر شما احساس می کنید مانند شما باید به درک آن است.”
ارسال شده توسط sallybrown در 3:14 ب. ظ در فوریه 9 [3 علاقه]

این ایده که مردم در انتخابات توضیح می دهد که هر نتیجه انتخابات, من متاسفم اما این فقط در واقع درست نیست” گفت: واسرمن. “وجود دارد یک تعداد قابل توجهی از persuadable رای دهندگان که جستن به عقب و جلو بین دو طرف بسته نامزدها و بسته در سال است. و وجود دارد کاملا میلیون ها نفر از رای دهندگان که رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و برای یک دموکرات کنگره نامزد در سال 2018 و چرا که آنها متقاعد شدند دموکراتیک کمپین کمک رسانی.

او مقابل به دیو واسرمن: “اگر او اجازه مکالمات شخصی به نفوذ او گفت: پس از آن من خواهد بود خدا-لعنتی افتضاح کمی دانشمند.'”

او را بیشتر به سمت راست. نوسان رای دهندگان تا حد زیادی یک توهم مردم در انتخابات است که نیروی غالب در سیاست آمریکا وجود ندارد ميانه رای دهندگان از رای دهندگان تمایل خود را به استفاده از تراز خود را در افراطی ترین موضع شخصی به عنوان تست صحت برای سیاستمداران است.

اولویت های سیاسی نیز می تواند به طور کلی بهتر پیش بینی کلی بازاریابی و هویت اجتماعی سوال — آیا شما مانند تلاش چیزهای جدید ؟ و غیره. — از موقعیت های سیاست. تقریبا همه آنچه صاحب نظران و خبرنگاران از جمله کسی که نوشت: این داستان کاملا لعنتی بی ربط به چه واقعی رای دهندگان تجربه سیاست و سریع تر از ما دور عرفان و خرافات علوم سیاسی ،
ارسال شده توسط klangklangston در 3:14 ب. ظ در فوریه 9 [11 مورد علاقه]

به سختی و هر کسی به تهمت شانس بهتر از 538. آنها به او 30 درصد شانس را به نفع خود. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده به این معنا نیست که آنها اشتباه کردم. مردم شما باید دیوانه شد این مدل که به او 1% شانس.
ارسال شده توسط BungaDunga در 3:19 PM در فوریه 9 [53 علاقه]
این امر به این معنی است که […] کل صنعت از کارشناسان به طور کلی اشتباه

آنها تنها اشتباه است اگر شما فکر می کنم کار آنها این است که “پیش بینی نتایج انتخابات” به جای “افزایش عمومی سردرگمی و اضطراب به درایو تبلیغ درآمد.”
ارسال شده توسط ErisLordFreedom در 3:23 PM در فوریه 9 [11 مورد علاقه]

من متوجه شدم چهار ماه به کمپین 2016 که مالی افشا مهم نیست یک ذره به ایران — و تهمت بود هرگز انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را و نه یک جمهوری خواه رای دهندگان مراقبت — من می دانستم که تهمت بود رفتن را به نفع خود.

رفتار و اخلاق و شخصیت و جنایت و فساد — این در حال حاضر تنها چیزهایی که مهم به دموکرات ها. و است که یک helluva نامتقارن جنگ به مبارزه با.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 3:26 PM در فوریه 9 [19 علاقه]

لطفا با او تماس بگیرید دکتر Bitecofer.
ارسال شده توسط medusa در 3:30 ب. ظ در فوریه 9 [16 مورد علاقه]
من موافقت می کنم که رای دهندگان در رای دادن به نامزدها در سراسر احزاب متعدد است که نادر از آن استفاده می شود من سوال است که او تنزیل شخصیت و پس زمینه از یک نامزد خاص; یک نامزد شخصیت هنوز هم می تواند با تشویق برخی از رای دهندگان به رای دادن یک تقسیم بلیط.

این فقط اتفاق افتاده در ایالت اوهایو در سال 2018 که در آن دموکرات Sherrod قهوه ای برنده انتخاب مجدد پیشنهاد برای آمریکا 53-47% و در عین حال هر دولت دیگر-گسترده کردن (فرماندار AG) ; جمهوری خواهان برنده (به طور معمول توسط 3-5 ٪ در حاشیه)
ارسال شده توسط fizzix در 3:35 PM در فوریه 9 [1 علاقه]

من فکر می کنم که بیشتر به لطف MF, سیاست, موضوعات این نظریه به نظر نمی رسد از راه دور جدید و یا زمین شکستن برای من فقط.. بله که چه چیزهایی ما را به مشارکت در انتخابات (و غلبه بر سرکوب رای دهندگان). همچنین:

spoiler: دموکرات ها در حال نزدیک قفل برای ریاست جمهوری

TTTCS geezus چه اهمیتی شما تفکر شما فقط می توانید می گویند همه چیز

لطفا اجازه دهید آن را درست
ارسال شده توسط کنجکاو, nu در 3:50 PM در فوریه 9 [22 مورد علاقه]

“اگر هیچ کس persuadable سپس اجازه دهید فقط باید انقلاب است.” – Carville برای تلفن های موبایل مانند یک سناتور حامی!
ارسال شده توسط nofundy در 3:58 PM در فوریه 9 [3 علاقه]
من شکل دموکرات ها در حال نزدیک قفل برای ریاست جمهوری.
* تهمت حمایت است نه رشد. پایگاه خود را بدست بلندتراما نه بزرگتر.
* او برنده مو از یک کوسه دندان آخرین زمان: 2 states (3?) کمتر از استین اعداد و IIRC 6 کمتر از استین + جانسون. و در حالی که همه از آن نمی شده اند دموکراتیک رای دهندگان اگر آنها تا به حال اجرا شده است و آنها قطعا نه همه R آرا.
* وجود دارد هزاران نفر از رای دهندگان بالقوه در فلوریدا که هیچ دلیل به مانند جمهوری خواه سیاست است.
* تعداد زیادی از مردم از جمله حامیان او خوشحال نیست با سیاست ها و اقدامات. نه به اندازه کافی رای برای D, البته, اما به اندازه کافی برای تعداد کمی از آنها را به ماندن در خانه در روز انتخابات.

شدید سرکوب رای دهندگان (که من آگاه اتفاق می افتد) تنها راهی است که او را نگه می دارد در انتخابات ریاست جمهوری.

شنوایی که ما باید یک فرصت خوب در سنا دلگرم کننده است ،
ارسال شده توسط ErisLordFreedom در 4:13 PM در فوریه 9 [5 علاقه]

من ممکن است این باور در نوسان رای دهندگان نظریه بیشتر اگر ما در انتخابات حضور ندارد تا ملال انگیز به طور کلی. اگر شما در حال گرفتن 80 درصد از مردم به پای صندوق های رای پس از آن من می تواند قبول کند که شامل تعداد زیادی از افرادی که فقط به فکر مسائل را از طریق به عنوان آنها را وارد کنید و بگوئید چرا که شما در حال نمونه برداری از یک آرایه وسیعی از جمعیت و باید دیدن نتایج به طور کلی انعکاسی از آن است که شامل بسیاری از افرادی که پرداخت نمی توجه به این مسائل است. ایالات متحده دیده نشده و حتی 60 درصد مردم در انتخابات از اواخر 60s و آن را فقط معنی ندارد به من که 15 درصد از زیر مجموعه کوچک تر از مردم که در واقع زمان را به رای خواهد در هر چرخه بود دقیق همان گروه از 20 میلیون نفر از مردم که در حال اختصاص داده شده به غیر از wildly محبوب تخته سنگ از نظرات را تشکیل می دهند که در انتخابات مرکز (کسری کاهش خصوصی تامین اجتماعی کمی کمتر مدیکر اما کمی بیشتر در خارج از کشور, جنگ اعتبار مالیاتی شما باید برای پر کردن برگه های متعدد به می دانم که اگر شما حتی برای واجد شرایط, و غیره.).

همچنین در حالی که دموکرات ها در حال مشاجره نسبی از محاسن این نظریه و هنوز در تلاش برای پوست گروه کوچک از نوسان رای دهندگان جمهوریخواه نه فقط خرید در از صمیم قلب در حضور نظریه دیده می شود اما این کار کاملا به خوبی برای آنها است. آنها به صرف هر انتخابات از زندگی بزرگسالی من به حداقل رساندن تعدادی از دموکرات ها هستند که حتی مجاز به رای دادن و تاب گوشت قرمز در پایه خود را به آنها را به هم زده تا به عنوان امکان پذیر است. در ضمن مقدار زمان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا میچ مک کانل صرف تلاش برای متقاعد کردن حتی یک دموکرات برای رای دادن به یک جمهوری خواه کوچک است و آنها قطعا نیست و تبدیل به یک سیاست و موقعیت حتی یک ذره به سمت چپ در 25 سال گذشته. آنها به وضوح در مورد مراقبت از مردم در انتخابات بسیار بیشتر از اجبار و من نمی توانم بگویم آن کار نکرده را به نفع خود.
ارسال شده توسط Copronymus در 4:25 PM در فوریه 9 [21 مورد علاقه]

“در یک قطعه توضیح کار خود را در POLITICO Magazine, Abramowitz نوشت: “در طول چند دهه گذشته سیاست آمریکا تبدیل شده است مانند تلخ ورزش رقابت است که در آن احزاب چسبیدن به هم عمدتا از مطلق نفرت از تیم های دیگر به جای یک حس مشترک از هدف است. جمهوریخواهان ممکن نیست عاشق جمهور, اما آنها کاملا از او بیزار دموکراتیک دشمنان…جدید رای دهندگان او را به عنوان پیش بینی های آن ساخته شده است بیشتر از افرادی که می خواهید یک رئیس جمهور به نام چیزی جز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در رقابت با گروه های دیگر که از ترس خراب کردن هر کسی باید اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شود.”

به شما رای دهندگان: “رای من برای تیم من = شما و تیم خود را.” رای گیری به عنوان انتقام. این مربع با آنچه که من را دیده اند در من شدت قرمز بگوئید. ریاست جمهوری 2016 شد…عصبانی با یک عنصر از هیستری بهترین بازنویسی به عنوان “رای در برابر آن سگ ماده, و یا ما در حال پیچ.” من کاملا در هیئت مدیره با هدایت دموکرات’ ترس و خشم بیش از آنچه که در واقع اتفاق افتاده در طول چند سال گذشته به مشارکت در انتخابات تلاش!
ارسال شده توسط MonkeyToes در 4:27 PM در فوریه 9 [5 علاقه]

این واقعیت است که هر کسی که زندگی می کردند از طریق نوامبر 2016 (زیر 3 سال) است پرتاب در اطراف کلمه “دموکرات” “در نزدیکی قفل” و “ریاست جمهوری” در حکم همان است که ذهن ترا درهم میشکنند برای من. مانند جایی که شما دریافت کنید که نوع غرور ایستاده در پایین هست ؟
ارسال شده توسط gwint در 4:27 PM در فوریه 9 [15 علاقه]
باید آن را به عهده گرفت که نظرسنجی های خروج آشکار بهانه در مورد چه کسی رای داده و آن را توضیح می دهد که چرا محافظه کاران تمایل به مبالغه درآمد خود را بر روی آنها درآمده است. اما اگر ما در حال رفتن به از بین بردن مودب مدل از مردم با دادن اعتبار برای فکر کردن در مورد رای خود را پس از آن ما باید در نظر بگیرید که رای گیری است که عمدتا ژنتیکی. هر یک رای به ارسال به اقتدار سنتی یا یک دلار اقتدار می یابد و خود را در جناحی قلمرو تحت حداقل دو طرف است. ژنتیک به تنهایی توضیح می دهد که چرا بسیاری از مردم غیرعقلانی علیه بقای خود و منافع حفظ حریم خصوصی از یک ایستگاه رای گیری (حتی زمانی که آنها نمی شستشوی مغزی به انجام این کار) که لوکس است آنها را از خواب اما هنوز نمی اند.
ارسال شده توسط Brian B. در 4:30 بعد از ظهر در فوریه 9
هر درس از سال 2016 به طور کامل فراموش شده توسط سام وانگ برداشت از آخرین بیت از کاراپاس از بین مولر.
ارسال شده توسط آزاد خالق در 4:31 PM در فوریه 9 [2 علاقه]
Bitecofer بزرگ در توییتر دنبال کنید; او به نظر می رسد کاملا بی حد و حصر ظرفیت برای نوشتن طولانی ناراضی موضوعات مورد تجزیه و تحلیل وجود دارد او را می بیند به عنوان اشتباه و یا پشتیبانی نشده.
ارسال شده توسط escabeche در 4:32 ب. ظ در فوریه 9 [6 علاقه]
من واقعا امیدوارم که او حق است, اما من کاملا مطمئنم که اسلحه-مسابقه سطح رای دهندگان سرکوب در حال رفتن به تمرین در این زمان. این حملات در Dem آرای انتخابات ریاست جمهوری فقط یک خشک اجرا-و چیزهایی مانند 4chan تشکرها عمدا بستن آیووا انجمن گزارش خطوط به منظور با چیزهایی که دلیل آن را سرگرم کننده در حال رفتن به هنجار و نه استثنا.

و البته او احتمالا حاضر به شمارش آرا از لیبرال متمایل به مناطق یا فقط تعطیل شد.

واقعا تعجب نیست که من اگر خود با شماره های زخم در 80% یا 90% با گزارش میزان مشارکت از 30 درصد یا کمتر است. آن را یک کابوس است.
ارسال شده توسط jrochest در 4:34 PM در فوریه 9 [5 علاقه]

و این است که فرانک گور و مایکل Valpy را در همان ‘مرتب سازی’ که اتفاق می افتد در کانادا:

حزب محافظه کار معتدل مرکز ناپدید شده است

آنها کمی بیشتر خوش بینانه در مورد اعداد در اینجا — 65 درصد از جمعیت تماس خود را با مرکز-چپ ظاهرا — اما این مشکل به دلیل آن را به معنی حق از مرکز احزاب در حال کشیده شدن به تهمت طرف این طیف فقط با مو بهتر و مناسب.
ارسال شده توسط jrochest در 4:43 PM در فوریه 9

من بسیار متخصص تجزیه و تحلیل بیشتر می آید از دوستان با بسیاری از بیشتر معلومات و درگیر مردم از خودم – سازمان جمع آوری اعانه دیگر همه فن حریف فعالان سیاسی و برخی از حرفه ای های سیاسی محققان/مورخان. باور من این مگس ها تا حدودی در این صورت از الان Litchman هر چند نه به طور کامل: تهمت کشیده باریک خود 2016 پیروزی در بخش بزرگی چون روسیه دخالت و رای دهندگان سرکوب بلکه به دلیل 1.) پس از هشت سال از اوباما محافظه کاران بودند frothing و مغلوب ساختن پیشی جستن بازی که خشم مانند یک کمانچه 2.) کلینتون تا به حال ضرر یک دهه باطل شخصیت حمله علیه او 3.) یک تعداد مناسب و معقول از چپ به طور خاص هرگز او را بخشید برای رای گیری در حمایت از جنگ عراق و 4.) من هرگز کسی صحبت کردن در مورد جمهوری خواهان بود و بسیار شلوغ زمینه که در نهایت coalesced اطراف بسیار کاریزماتیک (به آنها به هر حال) مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که دموکرات ها بود و تلخ و طولانی دو فرد مسابقه که در سمت چپ بسیاری از برنی حامیان احساس افسردگی میکردم.

وجود دارد Repubicans که تغییر خواهد رای خود را برای حق نامزد حزب دموکرات. نه یک تن اما من آنها را ملاقات کرد. قانون مدرسه اتاقی که در جنوب محافظه کار اما چه کسی واقعا فکر هیلاری خواهد بود بهترین فرد برای این کار (در سال 2008 او گفت: این.) یک ثروتمند سفید نر در ساختمان است که یکی از صمیمی مردم من می دانم که (او میزبان خم شدن احزاب ما هارلم محله هر زمان که هوا گرم است به عنوان مثال) که به شدت می خواستم میشل اوباما به خاطر “او را درک و را به کلاس بازگشت به کاخ سفید است.” و در اینجا در MeFi, corb عموم روشن احزاب در طول RNC در سال 2016.

اما کسانی که رای دهندگان به نظر می رسد نادر به من و چه بدتر, آنها به نظر می رسد شیک. مشارکت مردم کلید است به اعتقاد من.
ارسال شده توسط Navelgazer در 4:45 ب. ظ در فوریه 9 [4 علاقه]

آنچه که حوصلگی تحت این است که “مشارکت بالا پیش بینی نتایج” چیزی است که واقعی متغیر در انتخابات این است که چگونه بسیاری از غیر حق رای دهندگان را به نوبه خود. ایران سازگار رای گیری شماره زیرا کسانی که رای دهندگان مسن تر هستند و یا رانده مسائل مانند دین یا اسلحه یا نژاد مسائل که در حال بالا و شور و شوق مسائل. آیا غیر حق رای دهندگان خارج از نوبت یا نه چیزی است که نوسان.

از سال 2004 تا سال 2016 اوباما نامزد انتخابات ریاست جمهوری بدست 60-62 میلیون رای. در همان دهانه Dem نامزد در بازه 59 تا 69 میلیون–اوباما در سال 2008 رو 10 میلیون رای بیشتر از روحانی بود در حالی که با تمام مسائل بوش را به نور و فروپاشی اقتصاد مک کین تنها sagged 3 میلیون رای از بوش 2004 در مجموع. در سال 2016 کلینتون یک خرده کمتر از اوباما 2012, رای کل در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن 2 میلیون رای بیشتر از رامنی اما نیز وجود دارد نزدیک به 5 میلیون ‘دیگر’ رای.

همچنین متوجه خواهید شد که حزب می خواهد به رای گیری سخت تر در مقابل آن حزب می خواهد به گسترش رای گیری با ساخت آن را آسان تر است که احتمالا قادر می سازد بیشتر مردم به رای, با رای های پست الکترونیکی است که باعث می شود کل حس.

من بمب انتخابات واقعا در مورد مردم در انتخابات پس از حدود 2013 یا 14 که در جایی در اینترنت, من در سراسر یک نمودار دقیق رای گیری در اوباما-رامنی نژاد بود که احتمالا داخلی به یکی از کسانی که در مبارزات. آنچه مرا شگفت زده کرد این بود که حمایت از درصد تغییر نکرد در تمام کل راه از یک سال ، چه تغییر و نوسان است که چگونه “انرژی” گروه های مختلف از حامیان هستند در مقابل مخالفان است. به ندرت مبارزات “تبدیل” رای دهندگان بیشتر از برنده شدن یا از دست دادن یک ماده از گرفتن افرادی که در حال حاضر حمایت از آنها را هیجان زده و مایل به قرار دادن در تلاش برای رای دادن و چقدر شما می توانید د-ایجاد انگیزه حریف خود شدند.

نکته دیگر این است که احزاب سیاسی باید راه دقیق تر و با کیفیت بالا رای گیری از آنچه که ما در مکان های عمومی, در اخبار. این رای گیری عمومی است مانند کم هزینه از نظر آماری قابل دوام رای گیری ممکن است. این پایان نامه از 538 است که آنها می توانید تمام مکان های رای گیری در برخی از راه برای مهندسی معکوس چه دقیق رای گیری می گویند.
ارسال شده توسط آبی سونامی در 4:54 PM در فوریه 9 [4 علاقه]

Bitecofer می گوید: و من انتظار ندارم که خاص نامزد دموکرات رای دهندگان را انتخاب خواهد توجه همه که زیاد است مگر اینکه آن را به پایان می رسد تا یک disruptor مانند برنی ساندرز

خوب نیست فقط ما را ترک حلق آویز در اینجا! چگونه آن را ماده??
ارسال شده توسط Mei را از دست داده و صندل در 4:56 PM در فوریه 9 [2 علاقه]

این واقعیت است که هر کسی که زندگی می کردند از طریق نوامبر 2016

اگر شما از طریق زندگی می کردند نوامبر 2018 شما می توانید ببینید شایستگی به “Democractic قفل” استدلال. نظر سنجی نگه داشته (و نگه دارید) به ما گفتن که اکثر گروه های جمعیتی خارج از مردان سفید نفرت مغلوب ساختن پیشی جستن. 2018 (ویژه انتخابات) به ما روشن بر روی زمین از شواهد آن است. من نمی توانم بگویم که در سال 2020 خواهد بود تکرار 2018 اما آن را تقریبا به طور قطع نمی خواهد تکرار 2016.
ارسال شده توسط Teegeeack AV Club وزیر در 5:00 بعد از ظهر در فوریه 9 [3 علاقه]

4chan تشکرها عمدا بستن آیووا انجمن گزارش خط

این اتفاق افتاد ؟ و یا آیا شما گمان می کنند که این می تواند اتفاق می افتد ؟
ارسال شده توسط chaz در 5:04 PM در فوریه 9

وجود نزدیک به 5 میلیون ‘دیگر’ رای

این کلیدی است. و دیگر رای 5x بیشتر احتمال دارد به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن به همین دلیل است که روسیه در عملیات تحت فشار قرار دادند pro-استین تبلیغات در میشیگان و دیگر پذیرای مکان.
ارسال شده توسط chaz در 5:13 PM در فوریه 9

4chan تشکرها عمدا بستن آیووا انجمن گزارش خط
این اتفاق افتاد ؟ و یا آیا شما گمان می کنند که این می تواند اتفاق می افتد ؟

از بحث در هکر اخبار و گفتگو با برگزارکنندگان کمپین آن را برای تلفن های موبایل مانند آن اتفاق می افتد. آیووا Dem حزب فوق العاده احمق: آنها چاپ تعداد خط تلفن و شماره پین در حوزه شمارش اشکال که برخی از آنها عکس و آپلود به توییتر و سپس ارسال شده در 4chan. Opsec شکست.
ارسال شده توسط technodelic در 5:15 بعد از ظهر در فوریه 9 [5 علاقه]

ایران سازگار رای گیری اعداد به دلیل

راست و انتخابات دخالت خواهد یک بار دیگر تمرکز بر متقاعد کردن مردم برای ماندن در خانه اگر مورد نظر خود را نامزد برنده نشد اولیه رای دهندگان سرکوب و ترجمه نامزدهای حزب سوم

که یکی از مایک لعنتی بودجه خود بلومبرگ میلیاردر

من فکر می کنم “قفل” است و…خوش بین
ارسال شده توسط schadenfrau در 5:20 ب. ظ در فوریه 9 [1 علاقه]

بله اما او دقیق تر از کارل diggler?
ارسال شده توسط entropicamericana در 5:25 PM در فوریه 9 [2 علاقه]
Bitecofer می گوید: و من انتظار ندارم که خاص نامزد دموکرات رای دهندگان را انتخاب خواهد توجه همه که زیاد است مگر اینکه آن را به پایان می رسد تا یک disruptor مانند برنی ساندرز

-خوب نه تنها ما را ترک حلق آویز در اینجا! چگونه آن را ماده??

شاید به دلیل تهمت می خواهد برنی.
ارسال شده توسط Brian B. در 5:32 ب. ظ در فوریه 9 [1 علاقه]

jedicus: من با خواندن این مقاله سیاسی و به نظر نمی رسد برای پاسخ به این سوال: است [دکتر] Bitecofer اعمال این رویکرد به قبل از انتخابات ؟

من فکر می کنم این ایده است که با گذشته متفاوت است و شما نمی توانید با تکیه بر گذشته روند نشان می دهد آینده الگوهای حداقل اگر شما بیش از یک چرخه انتخابات یا دو بازگشت. سیاسی مقاله یادداشت های مورد علاقه خود را در حزب چای خروش آغاز شده است که در حدود سال 2009.
ارسال شده توسط گه نور دزد در 5:34 PM در فوریه 9

دولت فدرال قفل کردن یک whistleblower که در معرض تلاش یک کشور خارجی به دستکاری 2016 ریاست جمهوری رای داده تا پس از سال 2020 است.

خواهان روشن ساخته اند با کارولینای شمالی و گرجستان که آنها راحت با تقلب در انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که او را بالاتر از قانون می آید به اقدامات در بهترین مورد علاقه خود و متقاعد شده یک حکومت قانونی در شعبه حقوقی که استدلال.

نوسان رای دهندگان مستقل رای دهندگان هر آنچه در آن واقعا مهم نیست که چه کسی رای در این نقطه است. آنچه مهم است این است که چه کسی یا چه چیزی دستگاه های شمارش آرا و چه کسی است که روند و در نتیجه نتیجه.

مدل های آماری فقط وقتی سیستم نیست تقلب به همین دلیل است که من هنوز هم برخی از همدردی چپ برای مقابله و نقره ای. اما دموکراسی ما بسیار بیمار و شاید مرگ.
ارسال شده توسط آنها مکیده مغز خود را! در 5:41 PM در فوریه 9 [5 علاقه]

> 4chan تشکرها عمدا بستن آیووا انجمن گزارش خط

این اتفاق افتاد ؟ و یا آیا شما گمان می کنند که این می تواند اتفاق می افتد ؟

باز کمی از این Rachel Maddow نمایش از پنج شنبه شب نشان داد قطاری صفحه نمایش از یک چان-نوع تصویر هیئت مدیره و گزارش های مرتبط از مردم منینگ گوشی های مکرر قطع کردن تماس. من لینک یک ویدئو کلیپ اما MSNBC وب سایت بی فایده است. (در اینجا نشان می دهد که در صفحه اصلی اگر شما می خواهید امتحان کنید; متن که قرار است تا ظرف 48 ساعت نیست هنوز وجود دارد یا نه.)
ارسال شده توسط XMLicious در 5:52 PM در فوریه 9 [1 علاقه]

شاید به دلیل تهمت می خواهد برنی.

تهمت می خواهد برنی همان راه کلینتون می خواستم مغلوب ساختن پیشی جستن.

علاوه بر این مردم صادقانه فکر می کنم توقف برنی در حال رفتن برای محافظت از حزب دموکرات از مغلوب ساختن پیشی جستن آنها خواستار کمونیست? آنها به نام اوباما یک کمونیست. که گهی می دهد. او تماس بلومبرگ یک کمونیست برای ممنوعیت نوشابه در نیویورک است. او را به نوشیدن یک قوطی کوکاکولا طی یک بحث و 10 دقیقه ایستاده تشویق می کردند.
ارسال شده توسط Reyturner در 6:00 PM در فوریه 9 [24 مورد علاقه]

اولین و مهمترین, ‘قفل’ سیاسی است کلمه نه Bitecofer است. لطفا نگه سیاسی را innumeracy مزخرف برابر Bitcofer.

در واقع او پیش بینی dem را به بخش هایی از میانه آنها به لحاظ تاریخی برگزار شد و این طبقه است که در بازی. هیچ کدام از آن بسیار دور از آنچه که در واقع اتفاق افتاده است در سال 2016 پس از آن همه نیست که در خارج وجود دارد. من می باشد حاضر به شرط بندی که ما شروع به دیدن برخی از مدل سازی از 538 واقعی سیاست روشن و بقیه آن را نیز بسیار شبیه به این.
ارسال شده توسط ساییده شده گره در 6:07 ب. ظ در فوریه 9 [6 علاقه]

علاوه بر این مردم صادقانه فکر می کنم توقف برنی در حال رفتن برای محافظت از حزب دموکرات از مغلوب ساختن پیشی جستن آنها خواستار کمونیست?

اگر کسی ترس از اینکه به نام یک کمونیست قبل از آن به دلیل آنها نمی کمونیست (و نمی خواهد با عجله به رای یکی, یا برای کسی که با موفقیت نقاشی به عنوان یکی). من فقط فرض این است که آنچه Bitecofer شد نشان می دهد در مورد برنی بودن یک اختلال به پیش بینی.
ارسال شده توسط Brian B. در 6:51 PM در فوریه 9

من همیشه فکر می کردم درست نوسان رای دهندگان شد و مبلغ جدید رای دهندگان ثبت نام + (یا منفی) تعداد رای دهندگان سرکوب شده است.
ارسال شده توسط خاردار در 6:57 PM در فوریه 9
این بسیار جالب است و من ترجیح می دهم به او اعتقاد دارند مدل بیش از آلن “کلید” Lichtman

Lichtman فقط احمقانه و بی معنی.

نگاه در اینجا چیزی است: اکثر انتخابات ریاست جمهوری کاملا بی اهمیت به پیش بینی. اجازه دهید نگاه از سیستم اولیه آغاز شده و در 72. 72, 76, 80, 84, 88, 04, 08 — همه کاملا بی اهمیت. 92 و 96 اضافه کردن در یک حجم قابل توجهی سوم نامزد حزب اما هر دو بسیار آسان است. تنها 2000 و 2016 خواهد در واقع نیاز به پیش بینی در مفهوم “هی, من می خواهم به می دانم که چه کسی برنده میخوام چون من هیچ idear که که است.”

Lichtman چیزهای خیلی مسخره تماس قضاوت در آن است — وجود دارد *جدی* رسوایی ؟ اگر نامزد شما کاملا مطمئن است که میخوام از دست دادن است که در مواجهه با آن جدی است. اگر نامزد شما کاملا مطمئن است که رفتن را به نفع خود مواجه است آن را چندان جدی نیست. و غیره.
ارسال شده توسط GCU شیرین و پر از فیض و در 7:02 PM در فوریه 9 [2 علاقه]

Bitcofer مناسب است که ساندرز خواهد بود disrupter. اگر ساندرز برنده نامزدی و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دوره دوم دست پایین IMO.

در حالی که ساندرز دارای یک هسته بسیار مشتاق هواداران است که می تواند او را به نامزدی من نمی بینم که حمایت از گسترش به انتخابات عمومی. بسیاری از دموکرات ها خواهد بود نگه داشتن بینی خود را به رای دادن برای ساندرز—آنها نمی ببخش او را برای خود ولرم حمایت از کلینتون در سال 2016 و آنها او را به عنوان یک فرصت طلب است که تنها دموکرات زمانی که او می خواهد به اجرا برای رئيس جمهور و پس از آن می رود به مستقل بودن در خارج از انتخابات سال است.

در ضمن تهمت خواهد rile تا مخالفت با “سوسیالیست یهودی.” و بر خلاف تماس با دیگر نامزدهای احتمالی حزب سوسیالیست ساندرز پذیرای برچسب با تمام اضطرابی که “سوسیالیستی” باعث در بسیاری از آمریکایی ها.

داشتن ساندرز در بلیط خواهد بود 1972 آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری بیش از همه دوباره یا مانند اخیر در بریتانیا—کل پیروزی برای جناح راست نامزد شده است.
ارسال شده توسط هایکو جنگجو در 7:21 PM در فوریه 9 [4 علاقه]

ساخت این اظهار نظر جسورانه است, استراتژی, هایکو جنگجو. اجازه می دهد تا ببینید که چگونه آن کار می کند!

به سختی و هر کسی به تهمت شانس بهتر از 538. آنها به او 30 درصد شانس را به نفع خود. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده به این معنا نیست که آنها اشتباه کردم. مردم شما باید دیوانه شد این مدل که به او 1% شانس.

آره من دریافته ام که شما می توانید یک دسته بسیار خوب در مورد چگونه به خوبی کسی که می داند ما سیاست نظر خود را در چگونه به خوبی 538 آیا در انتخابات 2016. نه ذهن شما چگونه به خوبی آنها را punditry اما به شدت 2016 انتخابات مدلسازی.
ارسال شده توسط ژوستین در 7:25 PM در فوریه 9 [6 علاقه]

کاملا یک ترفند به ادعا می کنند که کلینتون از دست دادن بود تقصیر از مردم به اندازه کافی در حمایت از او است که از آن خواهد شد برنی گسل برای از دست دادن چرا که مردم نمی خواهید به حمایت از او.
ارسال شده توسط Reyturner در 7:28 PM در فوریه 9 [5 علاقه]
کاملا یک ترفند به ادعا می کنند که کلینتون از دست دادن بود تقصیر از مردم به اندازه کافی در حمایت از او است که از آن خواهد شد برنی گسل برای از دست دادن چرا که مردم نمی خواهید به حمایت از او.

کلینتون غرق شد توسط Comey بررسی یادداشت در دو هفته گذشته به دلیل آن تضعیف او با سستی تعدیل می شود. برنی از دست داده و با وجود اینکه کمک پوتین و خود را برنده انتخابات واحد. نکته این است که حتی پوتین فکر برنی خوب بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن و به طوری که میلیون ها نفر از دیگر اولیه رای دهندگان.
ارسال شده توسط Brian B. در 7:54 PM در فوریه 9

آره من دریافته ام که شما می توانید یک دسته بسیار خوب در مورد چگونه به خوبی کسی که می داند ما سیاست نظر خود را در چگونه به خوبی 538 آیا در انتخابات 2016

آره به خصوص پس از 538 خیلی میخ نهایی خود پیش بینی است که ورق گرم خواهد برنده ~3m آرا که او انجام داد.

همچنین من فکر می کنم مردم در وب سایت های مانند این یکی و توییتر واقعا واقعا واقعا دست کم گرفته چقدر کلی احمق بودن از برنی مار emoji خدمه است که تبدیل مردم ،

کسی که توجه کافی به لیست تمام تفاوت های ظریف از طعم های مختلف از مدیکر برای همه در بازی ممکن است فقط رای برای نامزد D توسط نام خود را بدون توجه به آنچه. اما کسی که نمی دانم آیووا تا به حال یک جلسه در مقابل اولیه تا دمار از روزگارمان درآورد تا در هفته گذشته است که به احتمال زیاد برای مراجعه و دیدن یک گروه از مردم که در نگاه اول عمل درست مانند MAGA کلاه پوشیدن تهمت حامیان. چرا از طریق تلاش برای رای دادن اگر در هر صورت ما در حال رفتن به همان نوع از مردم (به یاد داشته باشید این مردم هستند که نمی سوپر توجه به مبارزات) که در حال حاضر در قدرت ؟ این رای دهندگان نمی خواهید برای دریافت در داخل مایل برنی واقعی سیاست های قبل از هواداران خود باعث آنها را به موتور را تنظیم کردن.
ارسال شده توسط استقلالی در 7:57 PM در فوریه 9 [1 علاقه]

نوسان رای دهندگان با انتخاب. به چه معنا. من رای دادند برای بوش و کلینتون بنابراین من نوسان…گسترده ای نوسان معمولا به معنی یک تغییر سریع در وابستگی حزبی. تاریخ نشان می دهد که این حزب ویگ گاو گوزن و غیره. آن را مانند سیاسی جذب بدبختی و خشم این انتخابات آخرین دومی.

“به منتقدان او یک افراطی رسول قدیمی را دیدم که “مردم در انتخابات توضیح می دهد که همه چیز را” مصرف طولانی victory lap پس از گرفتن…”

آره باید به نوبه خود برای این نوسان به کار و یا آن را فقط لفظی boo-ha-ha.
13.2 درصد
ارسال شده توسط clavdivs در 7:57 PM در فوریه 9

اگر مردم در انتخابات همه چیز است و سپس کم مشارکت در آیووا یک نشانه بسیار بد: “چرا مشارکت مردم در آیووا برخی از دموکرات های نگران”
ارسال شده توسط دیوانه با ستاره ها در 8:16 PM در فوریه 9 [2 علاقه]
4chan تشکرها عمدا بستن آیووا انجمن گزارش خط
این اتفاق افتاد ؟ و یا آیا شما گمان می کنند که این می تواند اتفاق می افتد ؟

> طرفداران تهمت آب گرفتگی خط تلفن را مختل آیووا انجمن فرایند دموکرات ها می گویند (نگهبان)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لژیون پیروان آب گرفتگی حیاتی خط تلفن استفاده می شود برای به اشتراک گذاشتن آیووا دموکراتیک حزبی پس از نتایج این تعداد را به اشتراک گذاشته آنلاین. […] “غیر قابل توضیح و در زمان خصمانه خواستار کمک به تاخیر در آیووا حزب دموکرات را مجموعه ای از نتایج اما به هیچ وجه تحت تاثیر یکپارچگی اطلاعات جمع آوری شده و یا دقت و صحت داده ها مجموعه گزارش گفت:” مندی مک کلور ارتباطات مدیر برای آیووا حزب دموکرات است.

در بیانیه ای مک کلور اضافه شده است که تماس به خط تلفن رسیده “غیر منتظره ای با حجم بالا” و شامل برخی از “حامیان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن”.

چهارشنبه شب در تماس های عضو کمیته کن ساغر به نام اختلال عمدی. این حادثه برای اولین بار گزارش خبری بلومبرگ. […] مقامات می گویند خط تلفن شماره تلفن رفت و بعد از عکس ها از انجمن مدارک ارسال شده آنلاین. کاربران محبوب fringe, اینترنت, پیام, تخته, 4chan و سپس مشترک شماره تلفن همراه با دستورالعمل در مورد چگونه به برهم زدن جلسه روند.

[…] ریک Hasen, یک استاد قانون انتخابات در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین گفت: هر گونه شواهدی از یک تلاش هماهنگ برای خنثی کردن خط تلفن در انتخابات گزارش “به خوبی می تواند یک جرم”.

ارسال شده توسط کترا در 8:31 PM در فوریه 9 [2 علاقه]

Bitecofer دارای یک نام مستعار برای این دیدگاه است. او خواستار آن با اهانت به “چاک تاد تئوری سیاست آمریکا”: “این ایده که وجود دارد این مطلع مشغول آمریکا جمعیت که در حال مشاهده این رویدادهای سیاسی و تماشای خود را انتخاب رهبران و ارزیابی رفتار خود و ساخت یک قضاوت است.”

چیزی که در مورد رای دهندگان مانند این است که اگر آنها در خارج وجود دارد, آنها در حال رفتن به نگه دارید گوش دادن به چاک Todds جهان و تفکر آنها هوشمندانه برای هر دو-sidesism و هیچ کس نمی تواند آن را کنترل می کنم اما چاک Todds جهان است. جمهوری خواهان می دانند که هر گونه تلاش کم استدلال آنها را به سمت خود را از هر دو طرف را کافی است چرا که چاک تاد و شرکت را انجام بلند کردن اجسام سنگین قرار دادن آن بر روی یک پایه و حصار پرستاران هنوز هم نشستن وجود دارد و می گویند hmm بله کسری بودجه بسیار مهم است. که رسانه ها ماشین را نگه گردونه دور برای همیشه لطفا برای با صفر تلاش واقعی از کسی خارج از آن و هنوز هم همان اثر است.
ارسال شده توسط jason_steakums در 8:32 PM در فوریه 9 [2 علاقه]

اگر مردم در انتخابات همه چیز است و سپس کم مشارکت در آیووا یک نشانه بسیار بد: “چرا مشارکت مردم در آیووا برخی از دموکرات های نگران”

من نمی پایه بیش از حد در ابتدایی فصل حضور این سال است. حدیثی اما دموکرات ها من می دانم که نمی مراقبت در مورد caucusing این سال اهمیتی نمی دهند چرا که آنها فقط می خواهید برای دریافت با آن و رای برای هر کس نیست مغلوب ساختن پیشی جستن.
ارسال شده توسط jason_steakums در 8:36 PM در فوریه 9 [1 علاقه]

آنها نمی ببخش او را برای خود ولرم حمایت از کلینتون در سال 2016 و آنها او را به عنوان یک فرصت طلب است که تنها دموکرات زمانی که او می خواهد به اجرا برای رئيس جمهور و پس از آن می رود به مستقل بودن در خارج از انتخابات سال است.

99.9 درصد از رای دهندگان نمی دانم چه جهنم شما در حال صحبت کردن در مورد. فرض را متوقف مردم پرداخت که بسیار مورد توجه و قطعا متوقف کردن فکر خود میانگین رای دهندگان در توییتر. توییتر است که به دور از مردم زندگی روزانه آن را در زیر افق است.
ارسال شده توسط مدرسه گزارش در 8:38 PM در فوریه 9 [7 علاقه]

داشتن ساندرز در بلیط خواهد بود 1972 آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری بیش از همه دوباره یا مانند اخیر در بریتانیا—کل پیروزی برای جناح راست نامزد شده است.

که در مورد انتخابات…

آنگوس Johnston @studentactivism:
برنی ساندرز تصویب میانگین امتیاز: -3.
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب امتیاز متوسط: -11.
بوریس جانسون تصویب امتیاز متوسط: -12.
جرمی Corbyn تصویب امتیاز متوسط: -40.
ارسال شده توسط joedan در 10:47 PM در فوریه 9 [4 علاقه]

و یا آن را از مایک بلومبرگ: “یک مرد برنی ساندرز که باید مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. نظرسنجی ها نشان می دهد او را راه می رفت دور با آن.”
ارسال شده توسط joedan در 10:51 PM در فوریه 9
اما کسی که نمی دانم آیووا تا به حال یک جلسه در مقابل اولیه تا دمار از روزگارمان درآورد تا در هفته گذشته است که به احتمال زیاد برای مراجعه و دیدن یک گروه از مردم که در نگاه اول عمل درست مانند MAGA کلاه پوشیدن تهمت حامیان.

شما فکر می کنید افرادی که به سختی با توجه به پرداخت اولیه پرداخت مقدار زیادی از توجه به مردم صحبت می گه در مورد اولیه بر روی اینترنت ؟
ارسال شده توسط atoxyl در 10:53 PM در فوریه 9 [1 علاقه]

Bitecofer بزرگ در توییتر دنبال کنید;

بله خوب سوگ و تمام اما او “نیش” در نام و نه امکان استفاده از این واقعیت در هالووین!
ارسال شده توسط Jpfed در 11:08 PM در فوریه 9

Nate نقره ای بود حداقل اشتباه از نظرسنجی. او به 3:1 شانس به نفع کلینتون است که نه شانس برد و به او هشدار داد بارها و بارها که در این مسابقه به دور از تصمیم. Comey memo احتمالا تصمیم گرفت همه چیز اما او هرگز با شدت بهم زدن غوطه دادن.
ارسال شده توسط simra در 11:25 PM در فوریه 9 [2 علاقه]
که در مورد انتخابات…

من وارن حامی که می خواهم با خوشحالی رای برنی ، آرمان های خود تراز نزدیک است. من گمان می کنم که هنگامی که شما دور از سفید سالمندان در آیووا بسیاری از کشور که دارای برگ برنده خستگی احتمالا می بیند هر دو نامزد به عنوان داشتن مشابه آرمان و اهداف و کلی احترام برای طبقه کارگر آمریکایی ها از تمام رنگ ها و پس زمینه ها مردم قبل که نامزد انتخاباتی مشاوران نیست ظاهرا مراقبت زیادی در مورد رسیدن به.
ارسال شده توسط آنها مکیده مغز خود را! در 11:50 PM در فوریه 9 [2 علاقه]

من فقط چک پشت در, chaz, و بله, 4chan تشکرها عمدا بستن آیووا انجمن گزارش خطوط واقعا اتفاق می افتد. گزارش Maddow به عنوان یک زن و شوهر از دیگران ذکر شده و تصاویر هیجان زده از پست در امتداد خطوط ***خطوط مسدود شده, سکس یه پسر با نگه داشتن تماس*** پیام تمام شد بیش از توییتر به عنوان به خوبی.

عجیب, من فکر نمی کنم آن را r/thedonald اما یکی دیگر از سیاست تخته.

و بله, آیووا, انجمن تخته شد و به طرز ناامید کننده ای ساده و بی تکلف — اما پس از آن دوباره چرا چرا آنها فرض کنیم که cranks حمله می روند ؟ آنها به این ایده که آن را در رقابت مستقیم و از آنها می خواهم نه بیشتر انتظار فعال خرابکاری از یک دبیرستان در تیم فوتبال انتظار می رود این تیم مقابل به استخدام آمار مردان است.

اما من فکر می کنم برگ برنده تیم با خوشحالی ترور دموکراتیک نامزد و یا ارسال بورس به کنوانسیون و مشاهده آن به صورت عادی سیاست است.
ارسال شده توسط jrochest در 12:04 AM در فوریه 10 [1 علاقه]

هنگامی که. شما RTFA او می گوید رای دهندگان نوسان وجود دارد و آیا موضوع فقط بسیار کمتر از آن است که به طور معمول قابل درک باشد. و که به نظر می رسد درست است. و به نظر می رسد روشن است که بسیاری از رای دهندگان آمریکایی رای در برابر منافع خود و اعتقادات. تهمت زد در بهداشت و درمان بهتر که او حتی سعی در ارائه. بنابراین من موافقت می کنم که “میانه رو” رای دهندگان که می تواند متقاعد شود با استدلال معقول است که یک پرنده نادر است. به خصوص به این دلیل که مرکز حرکت در اطراف در همه زمان ها. من خودم را به عنوان متوسط اما در آخرین انتخابات در اینجا من رای دادند تا آنجا که ممکن است ناگهان “میانه” و موقعیت است که نژاد پرستی خوب است.
من امیدوارم که نامزد حزب دموکرات است برنی. فکر دو رادیکال و عصبانی پیر مردان مبارزه با آن است احساساتی و افسرده و غیر قابل پیش بینی. کسی که بیشتر از یک مقابل تهمت بهتر خواهد بود.
ارسال شده توسط mumimor در 12:39 AM در فوریه 10 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin instagram takipçi satın alucuz takipçi satın algüvenilir takipçi satın alkusadasi escortElektronik sigara