دولت های خارجی را محکوم هنگ کنگ در اعتراض به دستگیری

دلار هنگ کنگ — دولت های خارجی با انتقاد از بازداشت 15 دلار هنگ کنگ دموکراسی فعالان در پلیس رفت و برگشت به اتهام سازماندهی و شرکت در تظاهرات ضد دولتی سال گذشته است.

این دستگیری ها در روز شنبه بودند از بزرگترین سرکوب در این شهر طرفدار جنبش دموکراسی پس از وقوع تظاهرات گسترده سال گذشته است.

بین المللی کانون گفت: مقامات نباید دست درازی به حقوق بشر و نظام حقوقی باید محافظت در برابر هر گونه سوء استفاده از قدرت زمانی که جهان به دغدغه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ایالات متحده آمریکا را محکوم کرد دستگیری طرفدار دمکراسی در هنگ کنگ” U. S وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت.

“پکن و نمایندگان آن در هنگ کنگ همچنان به اقدامات مغایر با تعهدات زیر چین و بریتانیا اعلامیه مشترک که شامل شفافیت حاکمیت قانون و تضمین می کند که دلار هنگ کنگ همچنان به لذت بردن از درجه بالایی از خودمختاری’,” او گفت:.

بازداشت حامیان جنبش دموکراسی خواهی شامل حزب دموکرات موسس و وکیل مدافع مارتین لی, 81, میلیونر, انتشار, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای و 71 و سابق مجلس و وکیل مدافع مارگارت Ng, 72.

پلیس گفت: کسانی که دستگیر شده بودند در سن بین 24 و 81 و آنها بازداشت شدند به اتهام برگزاری و شرکت در “غیر قانونی مجامع” در اوت. 18 Oct. 1 و 20 سال گذشته است.

عمده و اغلب تظاهرات خشونت آمیز را شکست در سراسر این مستعمره سابق بریتانیا در آن روز.

همه آنها با توجه به نظر می رسد در دادگاه در 18 مه. پلیس گفت: بیشتر بازداشت شده است.

برخی از کسانی که بازداشت شده بودند به قید وثیقه آزاد در اواخر روز شنبه.

در بریتانیا یک خارجی دفتر نماینده گفت: از دولت انتظار می رود هر گونه دستگیری و مراحل دادگاه به “انجام عادلانه و شفاف صورت گیرد.”

اعتماد و گفتگو

وزارت امور خارجه بریتانیا نیز گفت: حق اعتراض مسالمت آمیز بود اساسی “به هنگ کنگ راه زندگی” و مقامات باید به جلوگیری از “اقدامات که التهاب و تنش.”

“مقامات باید تمرکز بر بازسازی اعتماد از طریق یک فرایند سیاسی معنی دار گفت و گو” وزارت امور خارجه بریتانیا گفت.

هنگ کنگ دولت در دفاع از این دستگیری ها که این شهر اداره امنیت گفت: انجام شد در راستای قانون است.

“در هنگ کنگ, همه در برابر قانون … هیچ کس هیچ گونه امتیازات ویژه” گفت: دفتر سخنگوی.

بین المللی کانون را محکوم کرد بازداشت و Ng شده اند که فعال حقوق بشر و حکومت قانون فعالان در حرفه خود.

آن حیاتی است که عدالت در اعمال شد شفاف در هنگ کنگ به خصوص در حالی که جهان گریبانگیر توسط coronavirus همه گیر آن گفت.

“این مهم است که مقامات نمی با استفاده از قدرت خود را به دست درازی به حقوق اساسي بشر و حیاتی است که سیستم های حقوقی همچنان به محافظت از شهروندان از هر گونه سوء استفاده از قدرت که در غیر این صورت ممکن نهان در طول COVID-19 بحران است که در آن جامعه بین المللی غوطه ور است” این در بیانیه ای گفت ایمیل فرستاده شده به مهر.

در یک گزارش ویژه منتشر شده در سه شنبه سه نفر از هنگ کنگ بالا قضات به رویترز گفت که استقلال در این شهر از سیستم قضایی است تحت حمله از حزب کمونیست رهبری در پکن. قوه قضائیه آنها گفت: در مبارزه خود را برای زنده ماندن است.

هنگ کنگ بازگشت به پکن در سال 1997 تحت “یک کشور دو سیستم” فرمول است که تضمین آن گسترده آزادی دیده نمی شود در سرزمین اصلی چین و درجه بالایی از استقلال است. (گزارش شده توسط اسکات مرداک ویرایش توسط رابرت Birsel)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de