مورتون ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین بازی با آتلانتا در سال 2008. بریوز معامله مورتون به پیتسبورگ برای مقابله McLouth در تابستان 2009. مورتون در حال حاضر آس از Tampa Bay Rays شد و در فصل اول خود را با Astros که سال و برنده پارچ در بازی 7 از هر دو AL قهرمانی سری و سریال های روز دنیا.

او نیز تن به تن برای هوستون در سال 2018 قبل از امضای یک قرارداد دو ساله در رایگان آژانس و کمک اشعه را به پلی آف فصل گذشته.

“من آگاه بود از کوبیدن. … بودن در ستاره شرق, شما می توانید آن را بشنوند. من نمی دانم وقتی که آن را در من dawned اما شما آن را می دانستند که قرار بود” مورتون روز شنبه گفت در طول خلیج تمپا سالانه فن متحرک رویداد در Tropicana زمینه است.

“شخصا من در حسرت انجام بیشتر آن را متوقف کند. من نمی دانم آنچه که می توانست شامل,” 36 ساله right-hander گفت. “من فکر می کنم این اقدامات شده اند که تا حدودی افراطی به آن را متوقف کند. که فرضی.”

در حالی که اذعان به تقلب و رسوایی “منفی نهفته بازی و درک افراد از بازی” را به عنوان به خوبی به عنوان هوستون تنهاست سری جهانی عنوان مورتون گفت: او نمی یاد در مورد جزئیات که چه اشتباه در سال 2017.

“از نظر شخصی خوب مردم اشتباه می کنند. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است. من واقعا لازم نیست هر چیز دیگری در مورد آن می گویند. من فکر می کنم اشتباه شد و همه فقط تلاش برای حرکت در” مورتون گفت.

“من فکر می کنم این یکی از آن چیزهایی که در آن من می دانم آن بچه ها” کوزه را ادامه داد. “من را از طریق رفت بسیاری با آن بچه ها, بنابراین من احساس می کنم باید کمی دیدگاه های مختلف در آنها که به عنوان کسی که فقط خواندن است که آستروس فریب خورده در سال 2017.”

هوستون مدیر AJ Hinch و مدیر کل جف Luhnow بودند به حالت تعلیق برای یک سال توسط MLB کمیسر راب مانفرد پس از او یافت می شود استفاده غیرقانونی از الکترونیک به سرقت علائم در طول Astros’ اجرا در سال 2017 سری جهانی عنوان و دوباره در سال 2018 شود. تیم صاحب جیم جرثقیل و سپس اخراج هر دو Hinch و Luhnow.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im