سابق بریوز مالک لایحه Bartholomay که نقل مکان کرد و تیم را به آتلانتا می میرد

سابق بریوز مالک لایحه Bartholomay که به ارمغان آورد و تیم و عمده-لیگ ورزشی به آتلانتا در سال 1966 درگذشت یکشنبه شب در سن 91.

Bartholomay “درگذشت بسیار مسالمت آمیز” در نیویورک-Presbyterian Hospital پس از “یک بیماری کوتاه,” دختر جیمی Bartholomay Niemie گفت: پنج شنبه. پزشکان در توصیف این بیماری به عنوان “یک عفونت تنفسی بود که coronavirus COVID-19” او گفت:.

Bartholomay شده بود مبارزه با عفونت برای چند هفته و رفته بود به نیویورک برای دیدن متخصصان “اما در سال 91, من فکر می کنم او فقط خسته ام” دختر خود گفت: آرام. او مبارزه و ضرب و شتم پنومونی قبل از کریسمس, او گفت:.

بریوز, در بیانیه ای توصیف Bartholomany به عنوان “یک عزیز و متفکر دوستان که حضور خواهد شد از دست رفته” و که میراث “مطمئنا ایستاده آزمون زمان برای بریوز آتلانتا و تمام بیس بال است.”

بریوز بزرگ هنک آرون می دانستند Bartholomay برای تقریبا 60 سال گذشته را دیدم او را در تیم جدید بهار مرکز آموزش در بندر شمالی Fla., در ماه فوریه است.

“او عاشق بریوز. او واقعا بود. او واقعا عاشق ballclub,” هارون گفت: پنج شنبه. “او فقط یک پسر فوق العاده. و من قدردانی همه چیز را که او برای من است.”

Niemie گفت: سفر سالانه به بهار آموزش به معنای زیادی به پدرش.

“ملاقات او با بازیکنان و شام با همه بریوز در مقابل دفتر” او گفت:. “او تور جدید تسهیلات و فکر آن باور نکردنی بود. او بسیار هیجان زده برای روز افتتاحیه.”

ثبت نام دفتر: لایحه Bartholomay

Bartholomany شیکاگو, کارگزاری بیمه, اجرایی, رهبری یک گروه که خریداری میلواکی بریوز برای 6.2 میلیون دلار در سال 1962 تصمیم گرفت در سال 1964 به انتقال حق رای دادن به آتلانتا و مبارزه ویسکانسین در دادگاه ها برای تکمیل حرکت در سال 1966.

اگر نه بریوز آتلانتا بدیهی است که می توانست بدست یکی دیگر از عمده-لیگ بیس بال تیم در برخی از نقطه. اما یادآوری Bartholomay رهبری در آوردن بریوز در اینجا هارون گفت: “اگر آن را به حال شده است به صورت لایحه آن را یک کل مسابقه متفاوت است.”

“او در حال رفتن به می شود مطمئنا از دست رفته” هارون گفت. “او از صمیم قلب یکی از دوستانم. … او به من کمک کرد از بسیاری. او پس از نگاه من. او به من مشاوره در مورد برخی از چیزهایی.”

Bartholomay مالکیت گروه به فروش می رسد بریوز به تد ترنر برای 11 میلیون دلار در سال 1976 در بخشی به دلیل برخی از همکاران شور و شوق خود را برای سرمایه گذاری تا به حال مشکلاتی روبرو شد. اما Bartholomay شور و شوق برای بیس بال — و به خصوص برای بریوز — قوی باقی مانده چهار به علاوه دو دهه پس از فروش این تیم است.

“بیس بال خود را truest شور و چقدر خوش شانس برای او به کار در شور و شوق خود را” Niemie یکی از Bartholomay پنج, کودکان, گفت, پنج شنبه. “او عاشق رفتن به ورزشگاه. من فکر می کنم او انرژی فقط از بودن در ballpark. او دوست داشت همه چیز را در مورد آن از جمله هات داگ.”

در طول ترنر مالکیت و سپس تایم وارنر و آزادی رسانه ها را Bartholomay شد به طور فعال درگیر با بریوز, اغلب سفر به آتلانتا از شیکاگو خود را در خانه و یا در جای دیگر برای حضور در بازی ها و یا جلسات. او رئیس بریوز’ هیئت مدیره تا سال 2003 زمانی که او رئیس بازنشسته شد و اعتماد محرم و مشاور عالی رتبه بریوز و MLB مدیران از طریق سال.

“بیس بال شده است بخش بزرگی از زندگی من” Bartholomay گفت: در 2015 مصاحبه با مجله آتلانتا قانون اساسی. “من افتخاری توله خفاش پسر وقتی که من 9 سال است. من به عنوان مشتاق (در مورد ورزش) در حال حاضر به عنوان من پس از آن.

William C. Bartholomay متولد Aug. 11, 1928, رشد در Winnetka, بیمار., فقط در خارج از شیکاگو است. پدر و پدربزرگ او موفق شد در کارگزاری بیمه کسب و کار. Bartholomay شد کاپیتان از مدرسه خود را بالا تیم بسکتبال اما حتی پس از آن او دوست بیس بال بهتر است.

Bartholomay پدر و مادر بودند دوستان از انوری خانواده دیرین صاحبان توله شیکاگو. به عنوان یک بچه Bartholomay ملاقات اول بیس بال کمیسر Kenesaw کوه Landis. Bartholomay می آیند برای دیدار با تمام 10 کمیسیون در MLB سابقه همکاری نزدیک با بسیاری از آنها.

Bartholomay بود فقط 37 سال که بریوز نقل مکان کرد به آتلانتا تبدیل شدن به اولین و بزرگ-لیگ های ورزشی حق رای در جنوب شرقی. بریوز’ ورود دنبال شد و پنج ماه بعد توسط اولین شاهین NFL تیم توسعه و 2-1/2 سال بعد از جابجایی شاهین از St. Louis.

“رک و پوست کنده ما فکر آن را یک فرصت بزرگ برای بازی بیس بال 100 سال پس از بازسازی به نوعی منجر حرفه ای ورزش به طور منظم-فصل اساس به بخش جنوب شرقی ایالات متحده” Bartholomay گفت: AJC در سال 2015. “و من فکر می کنم (عمده-لیگ ورزشی) کمک کرد آتلانتا آنچه در آن امروز است.”

گروه خود را خریداری بریوز در سال 1962 از لو Perini نقل مکان کرده بود تا حق رای دادن از بوستون به میلواکی در سال 1953.

آن را در سال 1963 MLB همه ستاره بازی در کلیولند که Bartholomay شروع به فکر می کنم به طور جدی در مورد جابجایی این تیم به آتلانتا. آتلانتا با ارسال هیئتی به All-Star جشن به مطمئن شوید که MLB درک است که شهر می خواست یک تیم و خواهد ساخت 50,000-صندلی های ورزشگاه برای آن است.

“آنها ساخته شده آن را بسیار روشن است که این ورزشگاه که قرار بود به پایان خواهد رسید با یا بدون مستاجر” Bartholomay به یاد می آورد در سال 2015 ، “آتلانتا قرار بود به سرب در بسیاری از چیزها — اقتصاد نوین و جدید در جنوب و فلان چیز — و بخشی از آن بود که ورزش حرفه ای. … به تعهد خود برای ساخت یک ورزشگاه در تنظیمات با هیچ تیم درگیر شد خیلی شجاع به حداقل می گویند.

“دو تیم که تا به حال اجاره است که در مورد به اجرا در آن زمان بودند تیم ما و سرخپوستان. آتلانتا ساخته شده است آن را کاملا برای من روشن است که با توجه به اولویت آنها می خواستند یک لیگ ملی تیم. بریوز به نظر منطقی است.”

در میلواکی بریوز’ حضور و غیاب افتاده بود بشدت از آن اوج از اواخر دهه 1950 و Bartholomay احساس بازار بالقوه بود و از لحاظ جغرافیایی محدود به دلیل دو تیم شیکاگو در این نزدیکی هست. در آتلانتا و از سوی دیگر او را دیدم در حال رشد و بازار بکر است که می تواند در قرعه کشی طرفداران و تلویزیون/رادیو درآمد از چند متحده است.

بریوز’ هیئت مدیره رای دادند و در ماه اکتبر سال 1964 به حرکت تیم به آتلانتا اما این تیم را اجاره و میلواکی را با چالش قانونی تعویق افتاد جابجایی تا 1966 فصل است.

Niemie و یکی از Bartholomay خواهد يافت در حال حاضر در حال کار بر روی یک فیلم مستند پروژه که آنها امید منتشر خواهد شد سال آینده داستان بریوز’ حرکت به آتلانتا.

Bartholomay محبت شناخته شده در سراسر بریوز سازمان به عنوان “آقای ب” گرامی بسیاری از لحظات از ارتباط طولانی خود را با این تیم اما او رتبه خود را بالا سه این راه: 1. آرون 715th اجرای خانه, شکستن, دخترک معصوم, اموزش حرفه ای رکورد در آوریل 8, 1974; 2. بریوز’ به طور منظم فصل اولین بار در آتلانتا در مارس 12, 1966; 3. بریوز ضرب و شتم Cleveland Indians 1-0 در Oct. 28 سال 1995 به برنده سری جهانی.

“که شاهکار بود راه فراتر از بیس بال” Bartholomay گفت: دهه بعد از هارون تاریخی هومر.

طولانی پس از فروش فروشگاه بریوز, و او را به 80s Bartholomay ریاست MLB مالکیت کمیته که دامپزشکان آینده نگر صاحبان جدید از تیم — نشانه ای از احترام به او. او همچنین خدمت در MLB قدرتمند شورای اجرایی و کلیدی دیگر کمیته ها.

او همچنین به بریوز Hall of Fame در سال 2002.

Bartholomay برگزار رهبری با چند شرکت بیمه در طول سال از جمله: نایب رئیس جهانی کارگزار بیمه ویلیس گروه منابع; جمهور در نزدیکی شمال گروه ملی و رئیس جمهور و معاون رئیس Frank B. هال و همکاران.

در شیکاگو او در خدمت به 23 سال در این شهر پارک های کمیسیون و برای 14 سال در ساختمان های عمومی کمیسیون. قبل از خرید بریوز, او یک مدیر و سهامدار شیکاگو وایت ساکس برای حدود یک سال است.

چند رویداد مهم در بریوز’ آتلانتا دوران اتفاق افتاده اند و بدون Bartholomay تماشای چه در ورزشگاه و یا در تلویزیون. حتی پس از هزاران نفر از بازی ها هر پیروزی به نوعی به نظر می رسید به elate او و هر یک از دست دادن به نظر می رسید به او را نا امید.

او دوست داشت در روز افتتاحیه که او اغلب با توصیف می کنند به عنوان “روز سال نو برای من است.” او در دست برای باز کردن آتلانتا ورزشگاه (که بعدا تغییر نام داد آتلانتا-Fulton County ورزشگاه) ترنر زمینه و SunTrust پارک (در حال حاضر Truist پارک). او reveled در بریوز’ موفقیت از 1990s شروع شد و باقی مانده حمایتی از طریق اببس و جریان تاریخ حق رای دادن.

و شاید هیچ یک از آن اند که در آتلانتا بدون او.

خانواده او قصد دارد برای برگزاری یک جشن Bartholomay زندگی بعد از این سال.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>