سابق Coca-Cola مدیر فروش می شود سال در زندان به اختلاس بیش از $750K

سابق Coca-Cola مدیر فروش را صرف یک سال زندان و 25 ماه در خانه بازداشت و پس از اختلاس بیش از $750,000 از این شرکت و صرف آن در خودش است.

آن Gronek-گیبس, 42, با استفاده از این پول برای خرید کالاهای لوکس کلاس اول, بلیط هواپیما, کارت های هدیه, کیف پول و اقامت در هتل, دادستان فدرال در روز جمعه گفت.

مرتبط با: سابق Coca-Cola کارمند متهم به اختلاس بیش از $450K از شرکت

مقامات می توان گفت که موقعیت خود را برای به دست آوردن شخصی کالا و خدمات از “کوکاکولا” را حمل و سپس به حال این شرکت برای پرداخت آن کالا با اصلاح الکترونیک به نقل از سفارشات خرید و فاکتورها.

در همه او خریداری صدها هزار دلار ارزش کارت های هدیه طلا و جواهر و کیف های دستی طراح اختلاس بیش از $750,000.

“متهم تجاوز به او اعتماد کارفرما قرار داده شده در خود را به سرقت برده و به امور مالی اسراف شیوه زندگی” ایالات متحده وکیل BJay پاکستان گفت. “Gronek-گیبس معتقد بودند او فاکتور-تغییر طرح را پوشش سرقت. در عوض او به رهبری به زندان است.”

او التماس کرد گناه در ماه نوامبر بود و به تازگی محکوم شد. او همچنین دریافت سه سال تحت نظارت آزاد شد و دستور داد به پرداخت $753,551.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>