سابق Georgia Tech voice براندون Gaudin را ‘یکی از درخشان لحظه ای” برنده جایزه توییتر

سابق Georgia Tech voice براندون Gaudin تا به حال یک ایده برای کمک به پر کردن ورزش از درجه اعتبار ساقط. محصول نهایی یک ادای احترام به “یکی از درخشان لحظه” مونتاژ فیلم در پایان NCAA بسکتبال قهرمانی بود که در یک بار مسخره قلبی مرده و یک ضربه در توییتر.

“لحظاتی وجود دارد که در آن من فکر کردم:” آیا پدر و مادر من از رها کردن من در سر من به عنوان یک بچه؟'” Gaudin گفت.

با کار خود را در وقفه – Gaudin که چپ تکنولوژی در سال 2016 در حال حاضر بازی های بزرگ ده شبکه Fox Sports و وستوود یک رادیو و صدای برای EA Sports’ دیوانه بازی های ویدئویی – Gaudin ساخته شده خود را “یکی از درخشان لحظه” تصویری انجام همه آن را در خود Buckhead آپارتمان. بخشی از درخواست تجدید نظر این است که آن را ساخته شده از هیچ تلاشی برای پنهان کردن این واقعیت است.

فقط در مورد همه عکس ها ثبت شدند در اتاق نشیمن فضا بر روی آی فون خود را با Gaudin بازی بخشی از بازیکنان برای حدود 35 تیم های مختلف, پریمیر, دو, mascots, دو, pep-گروه نوازندگان متعدد مربیان و داور.

Gaudin گفت که پس از او آمد تا با ایده در حالی که در اجرا او به تماشای یکی از درخشان لحظه ای ویدئوها در سه سال گذشته و ایجاد یک استوری بورد زرد حقوقی پد. او در ادامه آمازون نخست شراب خواری به تهیه تقریبا همه از غرفه های مورد استفاده در این ویدئو از جمله یک اسباب بازی ساکسیفون و ترومپت دو طلسم لباس یک پشته از تی شرت و یک محافظ دهان استفاده می شود که او برای تجسم خود را از آیووا ستاره لوکا Garza.

بخشی از این ویدئو شایستگی است که آن را به همان قدم زدن و تم واقعی “یکی از درخشان لحظه” تصویری که به طور سنتی در تهیه گزارش در پایان مسابقات قهرمانی بازی که برگزار شده است دوشنبه شب در مرسدس بنز ورزشگاه.

Gaudin دوباره تقریبا در هر موضوع که شنگول مونتاژ می کشد با هم هر سال – بازیکن غواصی در طبقه سست توپ بازیکن تپش قفسه سینه خود را در زمان با شعر “احساس ضرب و شتم از قلب خود” را منکوب بازیکن روی نیمکت کشیدن پیراهن خود را بیش از چهره اش بازیکن nodding در حرکت آهسته در دوربین mouthing کلمات “چهار نهایی.”

ارتفاع از تعهد خود را به جزئیات و همزمان آغوش پوچی از این پروژه ممکن است یک شات است که در آن Gaudin به عنوان یک ایالت فلوریدا بازیکن نشسته بر روی نیمکت کشیدن یک حوله بیش از چشمان او. صندلی ها در هر دو طرف از او ناهار خوری چوبی-صندلی اتاق که ممکن است در بر داشت در خانه پدربزرگ و مادربزرگ در سراسر کشور است. اما آنها تحمل NCAA نام تجاری از نیمکت صندلی در هر یک از مسابقات سایت. اما نام تجاری “گپ” نوشته شده در سیاه و سفید نشانگر بر روی یک نوار از کاغذ.

Gaudin همچنین لایه در play-by-play تماس – با استفاده از نام واقعی بازیکنان مانند Garza که به احتمال زیاد می توانست ستاره دار در این مسابقات – که در آن او دوباره تلاش برای بالاترین سطح صحت برای یک ویدیو در مورد یک بسکتبال مسابقات که در آن خود کوچ می ایستد به عنوان یک گلزن جدول. برای تولید بهترین کیفیت صدا Gaudin گفت: او گیر کرده سر خود را به یک پارچه به تنهایی گنجه در اتاق خواب مهمان.

“خدا نگهدار همسایه” Gaudin گفت. “من نمی دانم او به خوبی, اما او تا به حال شنیده ام من در نیمه های شب فریاد به آی فون.”

Gaudin نیز ساخته شده اطمینان حاصل کنید که هیچ یک از سبدهای که او به ثمر رساند در مینیاتور سبد شد همان هدف است که به پایان رسید تا نیاز به یک سطح از دشواری را برای برخی از عکس های. که شامل یک غیبت بلوز قبل دریبل پشت و بین پاهای خود ثابت کرد که به خصوص دشوار است. وسواس او را به گلوله بست – که او پس از حدود 20 طول می کشد گفت: – نشان داد تعهد به هنر و صنعت و شاید هم یک تبار به جنون.

گفت: Gaudin که شما ممکن است تعجب به یاد بگیرند که تنها “من عرق شد و آن 2 صبح بود و من مانند آنچه من انجام می دهند؟”

او همچنین توضیح داده است که به خصوص به چالش کشیدن بخش تولید به عنوان “قطعا نزدیک است که من آمده ام تا فقط روشنایی من مجتمع آپارتمانی در آتش است.”

Gaudin حتی braved صدمه به پایان فیلمبرداری خود را برنامه. زمانی که به عنوان یک میشیگان انواع پستانداران گوشتخوار دله او سیلی طبقه در یک دفاعی دولا او گفت: او خود را آسیب تاندون آشیل.

“که در روز چهارشنبه و من تا به حال بسیاری از صحنه های ورزشی به نوار بنابراین من تا به حال به پنج شنبه از انجام ورزشی, صحنه, اما خوشبختانه روز جمعه, من احساس خوبی به اندازه کافی برای ادامه,” او گفت:.

یکی به اخر مانده به ضرب گلوله در تصویری – زمانی که برف باران در حرکت آهسته به او به عنوان یک قهرمان ایالت میشیگان اسپارتان بود دوباره عهد خود را به مراقبت و احتمالا از دست دادن چند مهره ها. Gaudin گفت که او تا به حال 17 یا 18 طول می کشد از همان شات برای رسیدن به نوعی تصویر است که فردا به طور معمول شامل, مانند یک تکه شیرینی است که flutters به زمین درست در مقابل لنز دوربین. نیاز به جمع آوری شیرینی بعد از هر نگاهی به او گفت: آن را در زمان او 3-1/2 ساعت به ضرب گلوله او می خواست.

(شما چگونه فیلم از جمله صحنه ای که در زیر اجتماعی-فاصله دستورات شما شلیک صحنه توسط خودتان ؟ Gaudin اشاره فن قابل حمل در کوتاه نردبان در یک توده ای از برف نشسته بر روی یک جعبه روی نردبان بلندتر در اتاق خواب خود را که جدا از فضای زندگی خود را با یک دیوار نیست که رسیدن به بالای سقف. قبل از هر نگاهی به او روشن فن و سپس به سرعت تضعیف اتاق خواب درب بسته و تبدیل به صورت دوربین به عنوان فن منفجر شیرینی بر دیوار و بر روی خود دستهایشان exultant.)

نردبان ثابت ضروری به تیراندازی او به عنوان مستقر و آنها را در اطراف اتاق نشیمن خود را/استودیو فیلم/بسکتبال دادگاه برای سرپا نگه داشتن گوشی خود را.

یکی از دو نردبان که از او قرض گرفته شده از ساختمان خود را به طور اتفاقی به یک ورنر مدل وام دیگری غیر طبیعی سطح از جزئیات. ورنر فراهم می کند نردبان برای net-برش مراسم برای همه NCAA tournament بازی تاریخ و زمان آخرین شات از ویدئو – اسپارتها به عنوان مربی تام Izzo, لباس پوشیدن و در کت و لباس شلوار برگزاری هوا خالص در حالی که ایستاده در نردبان – دوباره فوق العاده در هدف با توجه به این که شبکه قطع شد از یک اسباب بازی بسکتبال هدف ضمیمه شده به یک دیوار آجری است.

عجله برای پایان این ویدئو در زمان ارسال آن را به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است دوشنبه Gaudin خواب در مجموع حدود دو ساعت بیش از نهایی سه شب.

همانطور که از اوایل بعد از ظهر سه شنبه در این فیلم شده بود را بازتوییت کرد حدود 750 بار مشاهده بیش از 37,000 بار در یوتیوب. Gaudin گفت که او نمیفهمد که دوستان و خانواده قدردانی محصول – آن موجب شد در بخشی از خاطرات دوران کودکی که در آن شور و شوق خود را برای پخش شد تغذیه با تماس با این عمل بر عکس او در یک مینیاتور سبد خانواده اش در ایندیانا صفحه اصلی. اما او به خصوص احساس خشنودی به شنیدن از طرفداران بسکتبال نیاز به رفع این مسابقات در مسابقات قهرمانی دوشنبه.

یکی توییتی به Gaudin, “غیر واقعی! بهترین چیزی که من دیده ام در قرنطینه و آنچه که همه ما امروز مورد نیاز است. با تشکر از شما آقا!”

دیگری نوشت: “همه روز امروز من شده است sulking … ما باید به تماشای مسابقات قهرمانی بازی! این ساخته شده من خنده و من آن را دوست داشتم!”

در واقع یک ادای احترام به مسابقات NCAA و بستنی قیفی تصویری که پیچد آن Gaudin قرار دادن آن همه در خط و همیشه بهترین خود را. او این لباس و کلاه گیس به آن را اثبات کند.

Gaudin صرف نیست همه از گذشته چند روز ایجاد خود را ادای احترام به مسابقات NCAA. Gaudin سازمان GoFundMe کمپین برای جمع آوری پول برای تغذیه امریکا, ملی گرسنگی-سازمان امداد. کسانی که علاقه مند می توانید آن را در gofundme.com/f/voices4good.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im