سابق یوگا ستاره تاد Gurley منتشر شده توسط قوچ

لس آنجلس قوچ را منتشر کرده اند تاد Gurley سابق دانشگاه گرجستان سوپراستار در حال اجرا با یک قرارداد و یک مشکل آسیب تاریخچه.

قوچ ساخته شده حرکت پنج شنبه چند دقیقه قبل از حدود 10 میلیون دلار در سه وقت Pro کاسه های انتخاب قرارداد شد به طور کامل تضمین شده است.

Gurley که بازی در تاربورو بالا در کارولینای شمالی به حال یک مولد اما آشفته حرفه ای در یوگا است که شامل چهار بازی تعلیق و عمده عمل جراحی زانو.

Gurley مجروح زانو در 29 حمل از Auburn بازی در نوامبر. 15, 2014. او تا به حال 138 متری در زمان. این بود اولین بازی خود را پس از نشستن چهار بازی به دلیل NCAA تعلیق برای پذیرش مزایای نامناسب. او دریافت 3000 $برای امضای قرارداد امضا.

Gurley که پیش بینی شده بود به عنوان یک بالا 10 پیش نویس NFL انتخاب نمی بازگشت به گرجستان برای ارشد نجومی. پویا در حال اجرا به پایان رسید کار خود را رتبه دوم را در مدرسه سابقه در حرفه touchdowns (44) همه منظوره متری (4,322) و عجله متری (3,285). او همچنین برگزار یوگا رکورد میانگین متری در هر حمل در حرفه خود (6.44) لبه از چارلی Trippi (6.42).

پس از یک طبقه شغلی در گرجستان Gurley انتخاب شد 10th کلی در 2015 پیش نویس دو میدارد پس از شاهین انتخاب دفاعی پایان ویک Beasley.

او برای اولین بار در حال اجرا پشت انتخاب شده در دور اول پیش نویس NFL از سال 2012.

هر دو Gurley و Beasley شات به بالای حرفه ای در مواضع خود اما حفظ نمی تواند موفقیت بیش از یک دوره طولانی از زمان.

در فصل دوم خود را Beasley led لیگ در کیسه با 15.5 و برنده شماس جونز جایزه رفت و به نرم افزار کاسه بود و به نام All-Pro. در سه فصل بعدی او رسیدن به دو رقمی, کیسه و کیسه و فقط مجاز به ترک در آژانس رایگان.

بیسلی به تازگی به توافق یک ساله مقابله با تنسی است که ارزش تا $12.5 میلیون نفر است.

Gurley شد یک موفقیت فوری عجله برای بیش از 1000 متری به عنوان یک تازه کار و درآمد Pro کاسه افتخارات. او تا به حال پویا فصل در سال 2017 و 2018 عجله برای بیش از 1200 متری و یک لیگ برتر-پیشرو 13 touchdowns در سال 2017 و 17 در سال 2018 است.

او به نام NFL بازیکن تهاجمی از سال پس از سال 2017 فصل است.

Gurley بازی اول خود را حرفه ای postseason بازی برابر شاهین در وحشی-کارت دور در Jan. 6, 2018. او با عجله 14 بار برای 101 متری.

در فصل بعد در طول قوچ’ مارس به سوپر باول Gurley بود آهسته آسیب است. او فصل گذشته به وضوح نبود خود را در فرم بالا و با عجله برای 857 متری در 223 حمل.

Gurley مصرف خواهد شد $20.15 میلیون در مرده حقوق و دستمزد-کلاه فضایی در این فصل برای قوچ که امضا 2015 در دور اول انتخاب و به چهار سال 60 میلیون دلار قرارداد با 45 میلیون دلار تضمین شده در ژوئن 2018.

Gurley قطع شد و حتی قبل از بازی در اولین سال است که تمدید قرارداد ساخته شده است که او را به بالاترین پرداخت در حال اجرا پشت در NFL ،

این AJC D. اورلاندو Ledbetter کمک به این مقاله است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>