سابق Westlake ستاره Cam Newton در میان NFL ستاره ها به احتمال زیاد به دنبال شغل

Jameis وینستون طب نیوتن و Jadeveon Clowney ندارد به صبر طولانی برای پیدا کردن خانه در NFL زمانی که آنها از کالج آمد.

آنها شماره 1 به طور کلی پیش نویس میدارد.

در حال حاضر آنها در حال پیدا کردن چیزهای در حال حرکت بسیار آهسته تر به عنوان آنها جستجو برای خانه های جدید و یا قرارداد این offseason.

وینستون بالا انتخاب کنید در 2015 پیش نویس شده است جایگزین به عنوان شروع کارفرمایی در خلیج تمپا توسط Tom Brady و در معرض خطر بودن در پایان NFL نسخه کارفرمایی صندلی.

Clowney بود که شماره 1 انتخاب سال قبل از وینستون نشده است قادر به پیدا کردن megacontract او امیدوار است برای در باز روز از رایگان آژانس و ممکن است در نهایت باید به حل و فصل معقول تر قرارداد یا به باقی می ماند در سیاتل یا ثبت نام جایی دیگری است.

نیوتن سابق Westlake دبیرستان ستاره که رفت و کلی برای اولین بار در این پیش نویس در سال 2011 پس از خروج Auburn نیست کاملا در بازار باز نشده است اما داشتن یک acrimonious فروپاشی در کارولینای. پلنگ در حال امضای یک جایگزینی در تدی بریج و دادن نیوتن اجازه به دنبال یک تجارت حتی اگر او گفت که او هرگز نمی خواست به ترک.

با شرکای تجاری مایل به پرش برای کارفرمایی آینده پایان فصل پا آسیب نیوتن ممکن است در نهایت فقط منتشر شد و پیوستن به یک لیست از بسیاری از بازیکنان هنوز هم به دنبال یک خانه جدید.

وجود دارد با استعداد گیرنده مانند رابی اندرسون و Breshad Perriman; توهین آمیز پردازد مانند Jason پیترز و ژرمن Ifedi; و چندین بازیکن دفاعی مانند cornerback لوگان Ryan; linebacker Markus طلایی; پایان دفاعی Everson Griffen; دفاعی مقابله با marketo; و safeties Vonn بل اریک رید و Damarious Randall همه هنوز هم در بازار آزاد پس از اولیه صرف ولگردی و قانونی شکنی در آژانس رایگان.

این توسعه اتفاق می افتد که هر سال با بازیکنان مانند 2019 کیسه رهبر Shaq Barrett دفاعی رابرت کوئین و تنگ پایان Jared طبخ در میان بازیکنان فصل گذشته که یک تاثیر بزرگ با وجود باقی مانده unsigned در هفته باز رایگان آژانس.

این روند می تواند کمی پیچیده تر در این سال با بازیکنان قادر به ملاقات حضوری با تیم و یا physicals با تیم پزشکان به دلیل محدودیت در جای خود قرار داده و در پاسخ به کروناویروس جدید بیماری همه گیر.

که می تواند به خصوص مشکل برای نیوتن که باید ثابت کند او بهبود از جراحی پا است که او را مجبور به دست نهایی 14 بازی فصل گذشته قبل از یک تیم آماده خواهد شد به یک فرصت در 2015 NFL MVP.

تنها با تعداد انگشت شماری از تیم ها هنوز به دنبال یک شروع کارفرمایی در آژانس وجود دارد چند گزینه های آشکار یا نیوتن یا وینستون.

وینستون اولین بازیکن پس از ادغام منجر به NFL در کارگاههای گذشت یک فصل و تغییر تیم بعدی. اما همراه با 5,109 متری عبور برای وینستون در فصل گذشته آمد لیگ-بدترین 30 interceptions.

که و در دسترس بودن شش بار قهرمان سوپر باول مانند بردی منجر به Bucs ساخت یک تغییر و در حال حاضر ترک وینستون به دنبال کار.

Clowney نبود تقریبا به عنوان پرکار در فصل گذشته تنها با سه کیسه در فصل اول خود را در سیاتل کمک به خود مشکل پیدا کردن این نوع از قرارداد او می خواهد تا کنون این سازمان دوره است.

بازار در گیرنده که اندرسون و Perriman بالا در دسترس به اهداف شده است مانع از این واقعیت است که دو تا از لیگ برتر رسیور معامله شدند با DeAndre هاپکینز رفتن از هوستون به آریزونا و Stefon Diggs برخورد از مینه سوتا به بوفالو.

سپس با یک پیش نویس غنی در دریافت استعداد است که یک و نیم دوجین بیشتر wideouts می تواند گرفته شده در دور اول و چند نفر دیگر پیش بینی شده که بعد دو میدارد بسیاری از تیم ها هستند احتمال بیشتری برای انتخاب کردن برای ارزان تر rookies از صرف پول در جانبازان.

در دفاع از بسیاری از تیم ها در حال حاضر ساخته شده حرکت بزرگ با ایندیاناپولیس دستیابی به DeForest Buckner در تجارت از سان فرانسیسکو و به او یک مبلغ 84 میلیون دلار قرارداد Niners امضای Arik آرمستد بود به پنج سال و 85 میلیون دلار برای اقامت کردن بازار میامی توزیع cornerback بایرون جونز پنج سال $82.5 میلیون معامله و داریوش ذبح شدن سه سال $50 میلیون معامله پس از برخورد از دیترویت به فیلادلفیا.

هنوز هم وجود دارد برخی از به احتمال زیاد گزینه های ارزان تر در دسترس با Suh احتمالا رهبری به چهارمین تیم در سال های بسیاری Griffen و طلایی به عنوان جذاب عبور از عجله و گزینه های متعددی قادر به safeties رهبری بل رید و Randall.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de