سابق Westlake ستاره Cam Newton منتشر شده توسط Panthers

شاهین نمی خواهد که به تعقیب Cam Newton دوباره حداقل نه زمانی که او با پوشیدن یک Carolina Panthers ،

کارولینای منتشر 31 ساله کارفرمایی پس از نه فصل چهار شنبه. نیوتن که در وستلیک دبیرستان و Auburn در حال حاضر تبدیل به یک عامل رایگان است و می توانید ثبت نام با یکی دیگر از تیم NFL بلافاصله.

این حرکت شد صرف تشریفات پس از Panthers روشن ساخته است هفته گذشته آنها در حال حرکت از نیوتن به او دادن اجازه به دنبال تجارت و سپس موافقت خود را برای سه سال 63 میلیون دلار قرارداد با عامل رایگان کارفرمایی عروسکی بریج حدود 90 دقیقه بعد.

Panthers صاحب دیوید Tepper منتشر شد بیانیه ای در مورد نیوتن که خواندن “من آرزو می کنم او بهترین است.”

در شب دوشنبه نیوتن نوشته شده در Instagram حساب که او “گرسنه” در حال حاضر به خاطر او است “بیکار.”

فروپاشی نیست خوب به پایان رسید.

پس از Panthers اعلام کرد نیوتن رایگان به دنبال یک تجارت QB را به توییتر ارسال یک پیام کارگردانی در مقابل دفتر که خواندن “توقف کلمه بازی!! من هرگز برای آن خواسته!! هیچ dodging این یکی; من عاشق پلنگ به مرگ و همیشه شما را دوست دارم بچه ها!! لطفا فراموش نکنید سعی کنید و بازی من یا دستکاری روایت و عمل مانند من می خواستم این: شما من را مجبور به این کار است.”

با توجه به نتیجه اجتناب ناپذیر آن را تعجب آور نیست که هیچ تیم حاضر بودند به تجارت نیوتن.

>> تام بردی رسما می پیوندد Bucs

حرکت آزاد کردن $19.1 میلیون در حقوق و دستمزد کلاه فضا برای Panthers. آنها باید به جذب 2 میلیون دلار در مرده کلاه پول است.

Panthers تمام نرم افزار های در حال اجرا به عقب مسیحی McCaffrey تشکر نیوتن در Instagram شنبه ارسال “شما تغییر راه من روش بازی و قرار دادن سرگرم کننده در آن است برای من. من همیشه مدیون شما برای آن. من صحبت می کنند برای Carolinas وقتی که من می گویند با تشکر از شما برای تمام خاطرات و لبخند شما در آورده است. عشق!”

نیوتن پیوست Panthers در سال 2011 به عنوان برترین انتخاب در پیش نویس پس از پیروزی یک قهرمانی ملی و Heisman جایزه در آبرن. او پا در حق دور به عنوان تیم شروع کارفرمایی و انداخت برای 400 متری در هر یک از دو شروع می شود.

نیوتن در ادامه به پرتاب یک حق رای دادن-ثبت 29,041 متری و 182 touchdowns در نه فصل با پلنگ زد و 58 touchdowns ترین تا کنون توسط یک NFL quarterback.

بهترین فصل آمد در سال 2015 زمانی که او به رهبری پلنگ به یک 15-1 رکورد در فصل به طور منظم و مسابقات قهرمانی NFC وقتی او انداخت برای 3,837 متری و ترکیب برای 35 touchdowns در مسیر به درآمد MVP لیگ برتری.

اما نیوتن تلاش در 24-10 سوپر باول از دست دادن به Denver Broncos شد و به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار نمی پریدن از روی یک توپ سست و پس از یک نوار-گونی توسط فون میلر در اواخر بازی. بعد از آن یک منکوب نیوتن در جواب سوال در مورد دست دادن با مختصر پاسخ قبل از بالا رفتن از جلسه مصاحبه.

نیوتن شد فن های مورد علاقه در این زمینه در کارولینای او در اوایل تصدی یابم خود را به طرفداران جوان با تظاهر به پاره از هم جدا پیراهن خود را مانند سوپرمن در زمین نشستن کامل هواپیما جشن ها و سپس دادن فوتبال دور به طرفداران جوان.

در این زمینه او را معوج 6-پا-5, 240 پوند قاب به اجرای بیش از مدافعان در کارولینای منطقه-جزئیات جرم و قدرت خود و گریزپا به نوبه خود تقریبا قطعی کیسه را به اجرا می شود برای اولین فراز.

اما در طول تصدی خود در کارولینای او بیش از هر کارفرمایی در NFL تاریخچه — که ممکن است گرفته اند تلفات در او را از نظر جسمی.

او تا به حال عمل جراحی برای یک نیمه پاره روتاتور کاف در شانه راست آخرین offseason پس از تلاش برای پرتاب توپ بیش از 20 متری downfield در نیمه دوم سال 2018 شود. بازگشت او به میدان تابستان گذشته در اردوگاه های آموزشی اما مجروح پای خود را در بازی پیش فصل سوم در انگلستان است. او مبارزه را شروع دو به طور منظم فصل بازی بود اما مشهود نبود او همان بازیکن شد و در نهایت قرار بر مجروح رزرو که در آن او تا به حال عمل جراحی برای Lisfranc شکستگی.

او خود را از دست داد هشت شروع می شود برای Panthers.

سوال باقی می ماند در مورد نیوتن بهداشت در حال حرکت رو به جلو است که می تواند محدود کردن گزینه های خود را در رایگان آژانس به خصوص با پزشکان در حال حاضر قادر به قرار دادن بازیکنان از طریق معاینات پزشکی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“آنها می تواند این کار را دو هفته پیش” توییتی سابق Panthers گیرنده گسترده Torrey اسمیت. “زمان وحشتناک برای Qb.”

“هر سال تصمیم گیری های دشوار ساخته شده است و آنها هرگز آسان” Panthers مدیر کل مارتی Hurney گفت: در هفته گذشته.

___

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de