چهل و شش سال بعد یکی دیگر از نگاه آرون 715th هومر

در 46 سالگرد شماره 715 ما رو نگاه دیگری در هنک آرون تاریخی هومر از 8 آوریل سال 1974 در این زمان از طریق بریوز’ Facebook و YouTube کانال دوشنبه شب.

ما شاهد آرون اولین بار در-خفاش از آن بازی معروف پنج-گام دوم-دور راه رفتن است که باعث آتلانتا جمعیت 53,755 به بو داجرز پارچ آل سقوط. ما پس از آن دیدم هارون نمره از پایه اول به عنوان دو با گرد و خاکی بیکر نورد از طریق پاها از داجرز چپ fielder لایحه Buckner.

ما شاهد هارون آمده به خفاش برای بار دوم شب چهارم زمین باز یافته با یک دونده دارل ایوانز در پایه اول. ما شاهد آرون قوی, سریع مچ دست قدرت 1-0 زمین از سقوط بیش از نرده ها در سمت چپ-مرکز زمینه برای شکستن دخترک معصوم, اموزش حرفه ای صفحه اصلی-اجرای ثبت. ما شاهد هومر زمین در دستکش درخواست امداد پارچ تام خانه در اغل گاو یا حشم. ما شاهد داجرز دوم baseman دیوی لپس تبریک هارون را به عنوان او دور ساخته است.

ما دیدیم همه از آرون دیدار با هم تیمی های او در صفحه خانه. ما شاهد هارون پدر و مادر او را ملاقات وجود دارد بیش از حد. ما را دیدم او مادر او بلند, تنگ در آغوش. ما شاهد جوان گوینده برنامه ورزشی کریگ موارد, بریوز مالک لایحه Bartholomay و طلسم رئیس Noc-A-هما در اطراف بشقاب هم در میان بسیاری دیگر.

ما شنیده Bartholomay تماس بگیرید صفحه اصلی اجرای “بزرگترین لحظه در تاریخ ورزش در ایالات متحده آمریکا” و تماس هارون “بزرگترین ballplayer و بهترین آقا.” ما شنیده صاعقه وار به سلامتی از جمعیت است. ما شاهد آتش بازی منفجر شدن به آسمان.

ما شاهد این کلمات در یک استادیوم نشانه: “حرکت بیش از کودک. در اینجا می آید هنری.” ما شنیده هارون می گویند این کلمات را به یک میکروفون ورزشگاه “من فقط خدا را شکر آن را بیش از همه ، ما شاهد هارون نگه داشتن صفحه-اجرای توپ تحویل به صفحه توسط خانه بالای سر خود را در دست راست خود را.

عالی بود به آن را ببینید همه دوباره.

ما می خواهم به را دیده اند بسیار بیشتر در آخرین قسط از “بریوز کلاسیک” سری در Facebook و YouTube. جای تعجب بریوز نمی re-air کل بازی یک 7-4 برنده بیش از داجرز بود که تلویزیونی در سراسر کشور توسط NBC در مارس 8, 1974. یک بریوز سخنگوی گفت: MLB ارائه شده در این فیلم نشان داده شده جمعه شب “ندارد در کل بازی است.” بریوز برنامه برای نشان دادن کامل telecasts دیگر از “بریوز کلاسیک” دوباره پخش در رسانه های اجتماعی این ماه در حالی که در سال 2020 MLB فصل تعطیل است با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بریوز نشان داد این فیلم از شماره 715 روز چهارشنبه بدون جمله صوتی از تماس های ساخته شده و 46 سال پیش توسط NBC را کوتاه و مختصر Gowdy, بریوز رادیو پخش میلو همیلتون یا داجرز رادیو پخش وین Scully. هر سه تماس در دسترس هستند در جای دیگر در اینترنت.

Gowdy: “وجود یک درایو طولانی. توپ ضربه عمیق. عمیق است. آن از بین رفته است! او این کار را کرد! او این کار را کرد! هنری هارون است تمام وقت خانه-رهبر اجرا در حال حاضر. … گوش دادن به این (جمعیت). او آن را انجام داد.”

همیلتون: “او را نشسته در 714. اینجا زمین است توسط داونینگ. نوسانی. وجود دارد یک درایو را به سمت چپ-مرکز زمینه. که توپ میخوام از اینجا. آن را رفته است! این 715! تاپیک جدید خانه اجرا قهرمان تمام دوران و آن را هنری هارون. آتش بازی می رویم. هنری آرون در حال آمدن است در اطراف سوم. هم تیمی های خود در صفحه اصلی. و گوش دادن به این جمعیت است. … Sellout جمعیت است تشویق هنری هارون خانه-اجرا پادشاه از همه زمان 715.”

اسکالی: “این یک درایو بالا به سمت چپ-مرکز زمینه. Buckner می رود به حصار. آن از بین رفته است! … چه لحظه شگفت انگیزی برای بیس بال. چه شگفت انگیزی لحظه برای آتلانتا و دولت گرجستان است. چه شگفت انگیزی لحظه برای کشور و جهان است. یک مرد سیاه و سفید گرفتن تشویق ایستاده در جنوب عمیق برای شکستن یک رکورد از تمام زمان بازی بیس بال بت. و این یک لحظه بزرگ برای همه ما و به خصوص برای هنری هارون.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im