قتل مشکوک در دکالب نوجوان ناپدید شدن

قتل مشکوک در ناپدید شدن یک دکالب شهرستان نوجوان گذشته دیده می شود بیش از یک ماه پیش پلیس روز جمعه گفت.

آنتونی “AJ” Haszleton جونیور, 16, رفت از دست رفته خود را از دکتور صفحه اصلی, مارس 19 و نبوده است دیده و یا شنیده از پس.

“در ابتدا, ناپدید شدن او بررسی شده بود به عنوان یک امکان فراری اما شواهد (اتحاد) به رهبری محققان به این باور foul play برای درگیر می شود” دکالب سخنگوی پلیس Michaela وینسنت گفت.

با توجه به حادثه گزارش Haszleton را به نام پلیس به خانه خود را در گیلاس ریج بلوار در آوریل 23 و به افسران گفت: او اعتقاد داشت که او ممکن است در خطر است.

او گفت: کارآگاهان او آخرین بار او را دیدم پسر چهار روز قبل از آن در مارس 19. آن شب Haszleton گفت که او در بر داشت یک دختر مخفی شده در پسر او را در گنجه. نوجوان عزاداری زن او بود در انتظار او برای بازگشت از یک ماموریت.

Haszleton مادر گفت که پسرش به حال سابقه در حال اجرا به دور است که او نگران نیست تا روز بعد زمانی که او موفق به دریافت یک تماس از یکی از دوستان خود گفت او بر این باور آنتونی ممکن است در “خطر” با توجه به گزارش.

این که تنها به عنوان “Amiah” در این گزارش گفته Haszleton را که آنتونی رفته بود به شهرستان گرین با یک عضو باند را به شرکت در “نوعی از فعالیت های جنایی.”

“آنتونی گفته بود Amiah که اگر او نبود بازگشت 3 p. m. آن شب چیزی بد اتفاق افتاده بود به او” این گزارش گفت:.

Haszleton و فرد ادعا می شود همسو با خون خود Instagram حساب با توجه به گزارش پلیس. در آن زمان Haszleton وارد شد افراد گم شده در پایگاه داده به عنوان یک “فراری” مقامات گفت.

در اوایل این ماه منتشر شد محققان یک عکس سیاه و سفید دو درب هوندا مدنی آنها در جستجوی راهی برای ارتباط با نوجوانان ناپدید شدن است. مقامات گفته اند که این خودرو متعلق به.

یک کنفرانس خبری برنامه ریزی شده است برای 4 بعد از ظهر جمعه در خارج دکالب مقر پلیس. کارآگاهان کار ناپدید شدن و اعضای نوجوان خانواده می رود.

Haszleton است 6 فوت قد و آخرین دیده می شود پوشیدن, سیاه, Nike آهنگ کت و شلوار و کفش سفید. هر کسی با اطلاعات در مورد محل نگهداری او خواسته است برای تماس محققان در 770-724-7710.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>