چهار مسافر مرد در کشتی کروز دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس خاموش پاناما

پاناما سیتی — چهار مسافر فوت کرده اند روی یک کشتی کروز در سواحل پاناما با بیش از 130 نفر دیگر مبتلا به آنفولانزا مانند علائم حداقل دو نفر از آنها coronavirus کشتی اپراتور گفت: در روز جمعه.

Holland America Line گفت: MS زاندم که قبلا در آمریکای جنوبی کروز شد و به دنبال مجوز برای حمل و نقل کانال پاناما و راه خود را به Ft. Lauderdale, Florida.

اما پاناما مقامات بهداشتی را مسدود کشتی عبور از طریق کانال با استناد به دلایل بهداشتی.

“وزارت بهداشت و درمان است و نه اجازه داده می شود برای کشتی برای عبور و اگر آنها به انجام آزمون در هیئت مدیره و آنها آمده بودند تا از مثبت و کشتی را باید در قرنطینه” Ricaurte Vasquez, کانال پاناما اقتدار مدیر سایت گفت: جمعه.

کشتی 1,243 مهمان و 586 خدمه در هیئت مدیره و همچنین به عنوان چهار پزشک و چهار نفر از پرستاران کروز اپراتور در بیانیه ای گفت:.

آن گفت: چهار “قدیمی تر مهمانان” مرده بود روی عرشه کشتی که هیچ کس تا به حال متحرك از پس آن لنگر انداخت در پونتا آرناس شیلی نزدیک به دو هفته پیش است.

تعداد قابل توجهی از آمریکا و کانادا و استرالیا و انگلستان و هلند شهروندان در میان مسافران گیر در هیئت مدیره با توجه به گزارش های رسانه ای از کشورهای متبوع خود.

ایان Rae مستقر در لندن اسکاتلندی که گفت او یک مسافر توییتی ستایش برای این اپراتور تلاش برای به دست آوردن منابع در هیئت مدیره کشتی زده و خوش بین داشته باشید.

“قضاوت با قایق های کوچک در آینده با عکاسان برای عکس آمریکا, اخبار, است که ما باید Covid-19 و مرگ و میر در هیئت مدیره. هنوز هم احساس شادمانی و آماده برای رویارویی با چالش” Rae در توییتر نوشت در روز جمعه بعد از ظهر.

اعضای خانواده و بازگشت به خانه نگران تر مسافران در کشتی. نیل بدفورد به رویترز گفت او پدر و مادر سالخورده 65 و 63 شدند ماندن در اتاق خود را در حالی که در کشتی نشسته و کوبا.

“آنها در حال حاضر در حال تخلیه مسافران سالم به کشتی دیگری شروع با بیش از 70 است و هر کس به نحوی در حال آزمایش قبل از آنها ترک” بدفورد گفت: با استناد به اطلاعات از مادر خود.

هلند و امریکا را تایید کرد قصد دارد به انتقال گروه از مسافران سالم به زاندم خواهر کشتی روتردام است که در حال حاضر در کنار این کشتی در آبهای پاناما.

هیلی Johnson, نوه 90-سال-پیر مرد و 75 سال در هیئت مدیره در توییتر نوشت که او به ویژه نگران مادر بزرگ او یک ديابت نوع 1.

“این وحشتناک است که هیچ برنامه ریزی شده است برای آنها ساخته شده و وجود دارد اتباع بریتانیا در این کشتی که نیاز به کمک” او گفت:.

مهمانان خواسته شده است به خود-جدا از مارس 22 و فضاهای عمومی در 238 متر (781 پا) رگ بسته شده است.

برخی از 53 مهمانان و 85 خدمه را گزارش کرده اند به زاندم مرکز پزشکی با علائم شبه آنفولانزا, کشور هلند, آمریکا, گفت:, و اضافه کرد که “همه پورت” همراه زاندم جنوب امریکا مسیر بسته شده بود به کشتی های کروز. (گزارش شده توسط Elida Moreno; گزارش های اضافی توسط مکزیکو سیتی Newsroom; نوشتن توسط دیو گراهام و Daina بث جزایر ویرایش توسط فرانک جک دانیل و تام براون)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>