فاولر را در پیوند با شاهین مربی دن کوین قوی است

باند که شاهین دفاعی پایان دانته فاولر توسعه یافته با دن کوین در سال 2011 باقی مانده است قوی در طول سال.

کوین در حال حاضر شاهین مربی اما پس از آن دفاعی هماهنگ کننده در فلوریدا, استخدام فاولر ملاقات با خانواده خود و کمک به او را ثبت نام برای Gators.

هنگامی که آن زمان برای یک مراسم فاولر نمی تواند صبر کنید برای ثبت نام سه ساله 48 میلیون دلار در مقابله با شاهین است.

“او قطعا یک عامل بزرگ در آن” فاولر گفت. “فقط در شهر آتلانتا. من شنیده ام بسیاری از چیزهای خوب در مورد جبهه و چیزهای شبیه به آن.”

پس از شهری مایر در سمت چپ فلوریدا خواهد Muschamp گرفت و به عنوان مربی و کوین در کارکنان خود را.

“ما فقط ساخته شده یک رابطه که در آن زمان” فاولر گفت. “او همیشه می آیند و با دیدن من با من صحبت کند. همه چیز واقعی بود. او به صحبت من در مورد بسیاری از چیزهایی که به عنوان یک مرد. فقط بیش از یک سال طول که من با او در UF من رفت به خانه. من او را ملاقات کرد ، من تا به حال شکرگزاری با آنها.”

کوین به خاطر شام از روی علاقه.

“Sharrif فلوید, Dominique Easley, Ronald پاول دانته فاولر و جان Bullard آمد بیش از برای پنجشنبه شام شکرگزاری” کوین گفت. “چه جالب بود که در مورد هفته است که این ایالت فلوریدا-فلوریدا تعطیلات آخر هفته. خنک آن محیط زیست است. شکرگزاری و فوتبال همواره نوع دست-در-دست در زندگی من است.”

کوین لذت می برد فاولر و دفاعی خود را به جفت.

“که سال وجود دارد قطعا برخی دفاعی خوب linemen که بازی هنوز در NFL یک دسته از آنها را” کوین گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از خاطرات خوبی که در اطراف شام برای اطمینان حاصل کنید.”

زمانی که کوین سمت چپ برای تبدیل شدن به سیاتل دفاعی هماهنگ کننده پس از یک فصل در فلوریدا نشسته بود و پریشان.

“من تقریبا می خواستم برای انتقال از آنجا که او به سمت چپ” فاولر گفت. “او قطعا بازی های انجام شده بخشی.”

فاولر امیدوار بودم شاهین که تا به حال کلی هشتم انتخاب خواهد پیش نویس او را در سال 2015. او رفت و سوم به جکسون و شاهین انتخاب شده ویک Beasley با خود را انتخاب کنید.

“من قطعا می خواستم برای رفتن یا به شاهین یا پلنگ گفت:” فاولر است که از سنت پترزبورگ فلوریدا. “این فقط بازی کردن در یک راه خوب در حال حاضر. این واقعا سرد است.”

فاولر و کوین ماند در تماس در طول زمان خود را در NFL. شاهین به طور منظم بازی پلنگ در طول نمایشگاه فصل است.

“من همیشه می توانید به چت با او و صحبت کردن با او” فاولر گفت. “این است که واقعا سرد برای او به من مربی دوباره.”

کوین باعث می شود آن را یک نقطه به ماندن در تماس با سابق خود بازیکنان است.

“اغلب بچه ها از دانشگاه نیاز به کمک شما بیشتر میشه از روی این زمینه” کوین گفت. “از طریق سال آن بزرگ شده است را به ماندن متصل به بازیکنان است که من مربی در فلوریدا. که رابطه و باند که واقعا قوی رشد می کند.”

کوین بوده و قادر به سعی کنید برای کمک به شکارچی پرندگان که تا به حال پر از دست انداز شروع به کار خود را در جکسون و معامله شد به قوچ در فصل سوم خود را در لیگ.

“شما در حال تلاش برای کمک به یک مرد جوان در فوتبال زندگی است که در آن تازه شروع شده است در سال کالج” کوین گفت. “شما را به دیدن آن رابطه ادامه به پیشرفت زمانی که آنها به NFL. من قطعا نگه داشته تا با او و دیگران در طول سال است.”

فاولر به حال بسیار شایع حادثه با دو زن که در آن او به نظر می رسد officiating مبارزه و او تا به حال یک قلم مو با قانون مربوط به اختلاف با 55 سال.

“من فقط احساس می کنید که بسیاری از مسائل من فوق العاده بود اشتباه گرفته بود و این وضعیت با زنان” فاولر گفت. “است که در نهایت خواهد شد به همین دلیل. … من فقط حاضر به نگه داشتن نام من slandered مانند آن. بنابراین من قطعا در آینده در مورد آن است. من نمی خواهم که.”

فاولر اعتراف کرد که او به کار گرفته وضعیت با مرد ضعیف.

“من عذرخواهی کرد که” فاولر گفت. “من مسئولیت کامل برای که. در پایان روز. من در تلاش بود من فکر می کردم در دفاع از فرزند من چون در آن زمان, او فرزند من است و این که چگونه از آن اتفاق افتاده است.”

فاولر اشاره کرد که او و بعد فورا رفت واز به هر گونه مشکل پس از او شده است در NFL.

“پدرم به من آموخت هر آنچه که شما انجام نمی بی احترامی خانواده نام” فاولر گفت. “من واقعا افتخار است. که همیشه به من احترام مرد.”

شاهین امضا فاولر برای کمک به خود را با کم خونی عبور راش. او ثبت 11.5 کیسه با لس آنجلس قوچ در فصل گذشته و 27.5 کیسه بیش از 63 بازی های حرفه ای.

Fowler, 25, جایگزینی برای Beasley که امضا شده با تنسی در آژانس رایگان.

شاهین به پایان رسید با 28 کیسه فصل گذشته که رتبه گره خورده است برای 31 (32 تیم) در لیگ. تنها میامی (23) تا به حال کمتر کیسه. پیتسبورگ led لیگ با 54.

فاولر که 6 پا-3 و 255 پوند خواهد بود با سومین تیم NFL.

فاولر از دست رفته خود را در فصل اول پس از درد و رنج پایان فصل آسیب در مدت کوتاهی پس از پیش نویس است. او بهبود یافته است از حالا شروع به کار خود را در جکسون که شامل گرفتن معلق پس از مبارزه با یک هم تیمی.

او با بازی در این بازی مسابقات قهرمانی آسیا پس از سال 2017 فصل با پلنگ. او کمک کرد تا قوچ رسیدن به سوپر باول 53 بعد از سال 2018 شود.

در یک 37-10 پیروزی شاهین در ماه اکتبر او وحشت شاهین’ توهین آمیز می پردازد. فاولر به پایان رسید و با هفت پردازد و سه کیسه سه تکل به ضرر و زیان و چهار کارفرمایی بازدید.

“عجله رهگذر یک امتیاز است” گفت: فاولر که می خواهد به یک دو رقمی sacker و تعقیب Michael Strahan را NFL تک-فصل گونی علامت 22.5 کیسه. “به منظور انجام است که شما رو قادر به جلوگیری از اجرا در اول و دوم.”

شاهین سعی در رها کردن Beasley به پوشش و او را ترکیبی دفاعی پایان/linebacker چرا که او یک مسئولیت به اجرا دفاع در 244 پوند است.

“من یک کل player” فاولر گفت. “من می خواهم به بازی این اجرا نیز هست. من می خواهم برای دریافت پردازد و من همچنین می خواهم به گونی کارفرمایی زمانی که فرصت وجود دارد.”

فاولر معتقد است که او را هیچ جای تعجب است.

“من منفجر من زانو من سال اول, تا زمانی که من برگشتم من فقط فوق العاده هیجان زده” فاولر گفت. “همه می دانند که من یک جنگنده خیابانی به عنوان شما می گویند. من فوق العاده تهاجمی است. من فقط به حال به یاد بگیرند که چگونه به بازی در NFL. فقط تا به حال به یک کمی بیشتر منظم در این بخش باشد.”

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im