فرانسه آماده در مورد کوروناویروس بیماری -وزیر بهداشت

پاریس — فرانسه وزیر بهداشت Olivier Veran گفت: موارد جدیدی از کروناویروس شد “به احتمال بسیار زیاد” در فرانسه و مقامات بهداشتی آماده بودند در صورت یک اپیدمی اضافه کردن او “به خصوص ناظر” و از این وضعیت در ایتالیا.

“امروز وجود دارد تنها یکی از آلوده ثبت اختراع در فرانسه است که در بیمارستان بستری, در لیون. وضعیت سلامت خود است و نگران کننده نیست. همه دیگران جدا از 80 سال که از فوت منتشر شد درمان و مسری” Veran گفت: در مصاحبه با Le Parisien/Aujourdhui en France-Dimanche روزنامه.

موارد جدید کروناویروس در ایتالیا کشور آسیب دیده ترین در اروپا افزایش یافت در روز شنبه به حدود 80 کشته شدن دو نفر و ارشاد دولت برای نزدیک کردن بدترین آمار مناطق در مناطق شمالی لومباردی و ونتو.

“موارد دیگر آن است که به احتمال بسیار زیاد. یک بیماری همه گیر? ما در حال آماده شدن برای آن” Veran اضافه شده است.

Veran گفت: تعداد آزمایشگاه در فرانسه مجهز به تست های تشخیصی خواهد بود افزایش یافته و به رسیدن به یک ظرفیت “چند هزار نفر” از آزمون در روز, در برابر 400 در حال حاضر.

چین گزارش یکی دیگر از سقوط در coronavirus عفونت های خارج از مرکز آن در روز یکشنبه اما جهان مقامات بهداشت هشدار داد که خیلی زود به پیش بینی در مورد شیوع بیماری به عنوان موارد جدید و ترس از سرایت افزایش جاهای دیگر.

(گزارش شده توسط Dominique Vidalon ویرایش توسط ویلیام مک لین)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im