فرانسه گزارش 50 COVID-19 نفر از روی عرشه ناو هواپیمابر

پاریس — پنجاه و خدمه سرنشین فرانسه تنها هواپیمابر شارل دوگل را آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس و بخش هایی از کشتی قرار داده شده است در مستند نیروهای مسلح کشور گفت: در روز جمعه.

یک وزارتخانه در بیانیه ای گفت که سه ملوانان شده بود تخلیه هوایی به یک بیمارستان نظامی در تولون در جنوب فرانسه بندر حامل.

یک تیم مجهز برای انجام آزمایشات coronavirus عفونت سوار این کشتی در روز شنبه درست پس از نیروهای مسلح وزارت گزارش شده بود نشانه هایی از COVID-19 علائم در میان 40 خدمه.

“نتایج حاصل از 66 آزمون نشان داد 50 نفر از COVID-19 سرنشین شارل دوگل. وجود دارد هیچ بدتر شدن ملوانان’ وضعیت پزشکی در این مرحله” وزارت گفت که تخلیه از سه نفر از کسانی که ملوانان پنج شنبه رخ داده است.

این هواپیما حامل است که با مجهز خود مراقبت های ویژه امکانات 1,760 پرسنل در هیئت مدیره.

هسته ای-صفحه حامل که تا به حال بیشتر به تازگی در تمرینات با شمال اروپا نیروی دریایی در دریای بالتیک است که در ادامه سفر خود به تولون, که در آن است با توجه به حوض در روزهای آینده.

“در حالی که در انتظار بازگشت زود هنگام این هواپیما حامل در تولون … اقدامات اضافی با هدف حفاظت از خدمه و حاوی گسترش ویروس قرار داده شده است در محل” وزارت اضافه شده و اضافه کرد که همه اعضای خدمه در حال حاضر باید پوشیدن ماسک.

هفته گذشته کاپیتان آمریکا ناو هواپیمابر تئودور روزولت بود رها از دستور خود را پس از نشت از یک داغدار نامه او فرستاده شده به مافوق به تماس برای قوی تر اقدامات لازم را برای جلوگیری از یک شیوع کروناویروس در رگ. (گزارش شده توسط بنوا ون Overstraeten ویرایش توسط علامت گذاری به عنوان هاینریش و دیوید گودمن)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im