فرانسه coronavirus نرخ مرگ و موارد جدید آهسته

پاریس — رشد نرخ جدید تایید COVID-19 نفر در فرانسه کاهش کمی در روز پنج شنبه با مقامات بهداشتی گزارش اضافی 318 شناخته شده عفونت افزایش از 0.2% بیش از 24 ساعت است.

میزان افزایش در گزارش مرگ و میر نیز کاهش کمی با 83 COVID-19 مرگ و میر در روز گذشته, آوردن مجموع به 28,215. که نشان از یک افزایش 0.3%.

تعداد موارد و مرگ و میر با افزایش 0.3 درصد و 0.4 درصد در روز چهارشنبه.

پنج شنبه یک روز تعطیل عمومی در فرانسه. خانه های پرستاری در خاص می تواند آهسته تر به گزارش مرگ و میر و موارد در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات ملی.

در دو هفته گذشته از مستند, روزانه افزایش در تعداد موارد تایید شده بود به طور متوسط 0.8%.

شاخص در حال نزدیک تماشا دولت برای اطمینان تدریجی آرامش مستند اقدامات نه باعث ترس از موج دوم این بیماری است.

Genevieve Chene سر از اقتدار بهداشت سانته Publique فرانسه (SPF) در این هفته گفت: هیچ نشانه ای از این بیماری همه گیر شد تا با وجود برخی از عفونت خوشه پس از فرانسه آغاز شد و در حال ظهور با احتیاط از مستند, on May 11.

اما او گفت: یک هفته دیگر مورد نیاز خواهد بود برای یک تصویر کامل تر از تاثیر کاهش محدودیت.

تعداد COVID-19 بيماران تحت درمان در بخش مراقبت های ویژه واحد کاهش یافت و به 1,745 از 1,794 یک روز زودتر پنجشنبه اعداد نشان داد. در مجموع 17,583 مردم در بیمارستان بستری شد با COVID-19 یک کاهش 358 بیش از 24 ساعت گذشته. (گزارش شده توسط ریچارد Lough; ویرایش توسط کریس ریس و جان هاروی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>