حق رای دادن برچسب پنجره باز می شود با پرسکات, سبز, دیده بان

INDIANAPOLIS — پنجره باز است برای تیم NFL برای استفاده از حق رای دادن و تعیین به حفظ قریب الوقوع نمایندگی رایگان.

در بالای لیست از پتانسیل برچسب نامزدهای Dallas Cowboys کارفرمایی Dak پرسکات, Kansas City Chiefs دفاعی مقابله با کریس جونز و Cincinnati Bengals گیرنده گسترده A. J. سبز.

تیم باید تا مارس 12 به درخواست tag که به ارمغان می آورد امتناع حقوق به رایگان آژانس روند. برای مثال اگر پرسکات است برچسب گذاشته شده توسط او خواهد بود تضمین متوسط به بالا-پنج بازیکن حقوق در موقعیت خود را برای سال 2020 فصل است. اگر او دریافت یک قرارداد ارائه ورق از تیم دیگری در غیر انحصاری برچسب کابوی ها می تواند مطابقت با ارائه و حفظ پرسکات و یا اجازه می دهد او را به ترک پذیرش چند دور اول میدارد در بازگشت به عنوان جبران خسارت.

کابوی سر مربی مایک مک کارتی گفت: این تیم در حال ساخت در اطراف پرسکات و می خواهد به نگه داشتن گسترده ای از گیرنده های ترجمه و Randall Cobb که هم نمایندگی رایگان. که رفتن به یک hyper-خلاق حسابدار و به احتمال زیاد نیاز به پرسکات به خرد شدن در حقوق و دستمزد خواسته بنا به گزارش ها نزدیک به 40 میلیون دلار در هر فصل.

پرسکات به نظر نمی رسد به رفتن در هر نقطه. کابوی در حال مذاکره با نمایندگان خود در این هفته در ایندیاناپولیس با یک چشم به سمت یک معامله جدید قبل از اینکه لیگ سال آغاز می شود در ماه آینده.

سینسیناتی نیز علنا گفت سبز نمی تواند از خارج شدن از شهر به راحتی. سر مربی زک تیلور و رئیس جمهور از بازیکن پرسنل دوک توبین گفت: سبز یک اولویت است و تمام راه های ممکن استفاده خواهد شد برای مطمئن شوید که او می ماند با Bengals.

سبز گفت: حق رای دادن برچسب “بهترین چیز” اضافه شده اما او نمی خواهد به نوبه خود پایین 18 میلیون دلار تضمین شده است. سبز تبدیل می شود 32 قبل از شروع سال 2020 فصل است.

حق رای دادن برچسب مقادیر هنوز رسمی به عنوان بلندی CBA فرمت می تواند تاثیر قرارداد یک ساله مناقصات. حق رای دادن و برچسب ها باید مورد استفاده توسط 4 p. m. ET در مارس 12. یک مذاکره پنجره به سوی یک قرارداد طولانی مدت با برچسب بازیکنان باز می ماند تا 4 p. m. ET در ژوئیه 15.

Denver Broncos رئیس جمهور از فوتبال عملیات جان Elway گفت: در طول NFL سراغ ترکیب که حق رای دادن تگ در بازی برای ایمنی جاستین سیمونز.

“من می خواهم به انجام یک معامله با او قبل از آن, اما ما به شما را ببینید. آره اگر ما نمی توانید چیزی انجام می شود ما با استفاده از تگ” Elway گفت.

برچسب های بازی نیز یک گزینه واقع بینانه در جکسون که در آن پایان دفاعی Yannick Ngakoue گزارش شده است که درخواست یک قرارداد بلند مدت به ارزش $22 میلیون در هر فصل است.

24-year-old ارسال شده چهارم خود را مستقیم فصل را با حداقل هشت کیسه در سال 2019.

جونز نامزد برچسب-و-تجارت, نوع معامله روسای کشیده به زمین فرانک کلارک از Seattle Seahawks سال گذشته است.

–جف رینولدز, زمینه, سطح, رسانه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>