فردی فریمن رود پشت در بریوز صف در هفته آینده

فریمن به حال offseason عمل جراحی بر روی پر دردسر آرنج که خراب پایان 2019 فصل است. دکتر دیوید Altchek انجام عمل جراحی که با حذف چند استخوان مهمیز و قطعات شل در ماه اکتبر.

بریوز, بدیهی است که با انگیزه کمی به خود فشار All-Star در طول نمایشگاه فصل خواهد شد و بقیه فریمن باقی مانده از هفته است.

“ما با مشورت با دکتر Altchek امروز. ما نگران نیست و در همه,” Anthopoulos گفت. “ما فقط در حال رفتن به او کمی استراحت و ما باید او را در صف مدتی در هفته آینده.”

فریمن بود از نظر در دسترس نیست چرا که او تحت درمان در صبح روز چهارشنبه رسانه های در دسترس در CoolToday پارک در شمال بندر. بریوز مواجه آرام در ساراسوتا بعد از آن بعد از ظهر.

30 سال بازی در تیم, دو, بهار بازی ها بود که گام های لازم برای دیدن چگونه آرنج واکنش نشان می دهند به ramped تا فعالیت است. آرنج خود را خیره کننده در چنین شرایطی طبیعی در نظر گرفته شد به گفته دکتر Altchek و به سادگی نیاز به استراحت به آرامش دعوت می کرد.

“نه نگران” Anthopoulos گفت. “فقط آن را به یک زمان کمی برای استراحت و او خواهید بود در صف بازی. اگر از شما خواسته فردی او می خواهم فکر می کنم او برای بازی فردا. به جای آن اجازه دهید بحث را به دکتر Altchek و مطمئن شوید. ما اینجا نشسته در فوریه. ما نیازی به عجله این چیزی در همه. اما اگر از شما خواسته به او می گویند او را آماده برای بازی فردا. او گفت که به من.”

بریوز طرفداران ممکن است انقباض غیر ارادی ماهیچه در فریمن پیشنهاد پریدن حق بازگشت به نزاع. احساسات آشنا برای تلفن های موبایل به فصل گذشته زمانی که فریمن ادامه از طریق درد اما تلاش برای پایان فصل. او در زمان خاموش چهار روز (دو بازی) در هفته پایانی فصل به طور منظم و بازگشت به بازی در فینال سه مسابقات در نیویورک است.

فریمن رفت 4-برای-20 در متعاقب آن لیگ ملی را بدست آورد, سری زمانی که بریوز حذف شدند در برابر کاردینالها در پنج بازی. فریمن مطلع شد که تا به حال بریوز, پیشرفته فصل خود را هنوز هم می ام و به زودی به پایان رسید که ترک خورده خار خواهد تبدیل شده ایم به طور کامل شکسته شده است.

پارامونت بریوز حفظ فریمن سالم است. این تیم در پیروزی-در حال حاضر حالت گانینگ برای یک سری جهانی عنوان پس از بازگشت به عقب postseason اسکله. اول بریوز حرکت uber-رقابتی NL East, که در آن رقیب اتباع متس و فیلیز مشابه آرمان.

برای رسیدن به بیس اوج آنها نیاز فریمن در کامل است.

“ما همیشه در حال رفتن به محتاط” Anthopoulos گفت. “ما در حال رفتن به مطمئن شوید که او در برقراری ارتباط با ما, او می داند که بیش از حد. مانند هر چیز دیگری, ما قصد داریم برای ادامه مشاوره با پزشکان. اگر پزشکان نیست نگران ما نیست.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im