فردی فریمن ‘نگران نیست در همه’ با آرنج

فریمن خراشیده شد از شنبه صف با آرنج التهاب است. بریوز’ All-Star و صورت از حق رای دادن برای اولین بار baseman تا به حال عمل جراحی در ماه اکتبر به حذف چند استخوان مهمیز و قطعات شل در آرنج که رشد فزاینده بدتر نسبت به پایان فصل گذشته.

مدیر برایان Snitker عنوان وضعیت سه شنبه گفت: تیم محتاط بودن. مدیر کل Alex Anthopoulos ارائه یک به روز رسانی های بعدی در روز های که بریوز تا به حال مشورت با دکتر دیوید Altchek که انجام عمل جراحی و تورم بود و یک اثر طبیعی از فریمن افزایش فعالیت پس از ورود به بهار آموزش.

فریمن بازی در این باشگاه دو نمایشگاه بازی ساخت سه صفحه ظاهر. در روز پنج شنبه او خطاب به خبرنگاران برای اولین بار پس از آرنج دوباره ظهور به عنوان یک تیتر است. او تصریح کرد Anthopoulos’ انتظار است که او می تواند دوباره در ترکیب هفته آینده.

“من نگران نیست و در همه,” فریمن گفت. “فقط کمی سکسکه دارای عقاید من در روز دوشنبه. من احساس می کنم خوب است. من تیراندازی برای هفته آینده دوباره به بازی.”

فریمن خودش را یکشنبه و بیدار با تورم در دوشنبه زمانی که تیم به یک سفر Dunedin که فریمن نبود برنامه ریزی شده را به هر حال. او در ابتدا در روز بعد صف قبل از خراشیده شدن چند ساعت قبل از اولین زمین.

حتی صبح روز دوشنبه فریمن گفت: او می دانستم آن جدی است. او هنوز هم می تواند صاف و انعطاف پذیری خود را از دست معمولا سخت تر مانور هنگامی که آرنج خود را بیشتر به طور جدی خیره کننده. او شده است دریافت درمان و انتظار به سر, ضربه مدتی در چند روز آینده.

“ما فکر این امر می تواند بهترین اگر ما صحبت های دکتر Altchek بنابراین ما (روز چهار شنبه)” او گفت:. “ما او را فرستاده تصاویری از آنچه آن را مانند نگاه ما او را به صحبت در تلفن. او گفت: “فردی من هیچ نگرانی در همه. شما تا به حال عمل جراحی چهار ماه و نیم پیش. شما افزایش فعالیت های خود را احتمالا ده برابر از آنچه (شما) انجام شد در offseason.’

“من ضربه نه روز در یک ردیف. من انداخت و من از چیزهای مانند آن. در حال حاضر ما می دانیم که چقدر من می تواند انجام دهد و من می توانم آن را کمی. من خوب به آن بروید. دکتر Altcheck گفت: هیچ نگرانی.”

دکتر Altchek گفت فریمن تورم نباید یک مسئله تکراری. فریمن گفت: تورم در حال حاضر از بین رفته اند و او را با تمرکز بر بازگشت به ترکیب است. او معمولا احساس می کند به طور منظم فصل آماده پس از یک هفته از بازی ها به طوری که او نمی تعریق از دست رفته جزئی مجموع از زمان.

فریمن pregame تمرینات خواهد بود کمی تامر او اعتراف کرد. او برای رفتن به پرتاب کمتر قبل از بازی. او خدا را شکر او به سرعت خود آموخته محدودیت های فعلی به جای داشتن چنین وضعیتی پدیدار بیش مهم 162-بازی تخته.

“من تا به حال عمل جراحی چهار ماه پیش من می دانستم که آن را می شود لمس کنید و بروید در اینجا” فریمن گفت. “من می دانستم که هدف قرار دادن سه روز در هفته در offseason من بازی گرفتن پنج روز در هفته است. من می دانستم که یک بار من شروع به انجام چیزی است که هر روز مانند من در اینجا بوده است, من می دانستم که وجود دارد یک فرصت است. من خوشحالم که این اتفاق افتاد در ماه فوریه در حال حاضر من می تواند تورم را — و آن است — و کار راه بازگشت به ترکیب است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>